Відмінності між версіями «Калабас»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
22 байти додано ,  9 років тому
м
У різних країнах ця посудина має різні назви. На батьківщині напою [[Мате (напій)|мате]] — [[Південна Америка|Південній Америці]], посудина, з якої його п'ють, має назву «мáте». Що цікаво, на мові [[кечуа]] слово «маті» (matí) означає посудину, зроблену з тикви. Вірогідніше за все, [[іспанці]] взяли це слово, щоб позначити не тільки посудину, але і сам напій. [[Індіанці]] [[гуарані]] називали використовувану для заварювання мате посудину Каальгуа (Kaalgua), як складене слово від Kaa — трава, Ль — вода, і Гуа — ємкість для рідини.
 
== Виготовлення калебаса з тиквигарбуза ==
Оригінальним і найбільш розповсюдженим є калебас, зроблений з тиквигарбуза. Для виготовлення калебасу спеціально вирощені тиквигарбузи сортують за розміром: з тиковгарбузів більшого розміру роблять симарони для спільного пиття гіркого мате у чоловічій компанії, з менших роблять традиційні посудини з вузькою шийкою для індивідуального пиття або вдвох.
 
Майбутня посудина має пройти спеціальну обробку і сушку для видалення залишків м'якоті і [[масло|масла]], які надали б напою гіркий присмак. На фабриках при при масовому виробництві тиквигарбузи піддають обпаленню. Потім калабас прикрашають візерунками, випалюючи їх чи вирізаючи. Горловину посудини найчастіше оббивають сріблом або [[альпака|альпакóю]]. Більшим попитом користуються мате, зашиті у грубу шкіру. Прошиті защипи шкіряної сорочки створюють щось на кшталт ніжок, які надають посудині стійкості. В іншому випадку, якщо денце самої посудини не плоске, до нього можна підібрати підставку, для виготовлення якої використовують срібло, альпакá, або залізо.
 
== Догляд за калебасом ==
Анонімний користувач

Навігаційне меню