Категорії спостереження

Перейти до: навігація, пошук

На цій сторінці перераховані відстежують категорії, які заповнюються автоматично програмним забезпеченням MediaWiki. Їх можна перейменувати, змінивши відповідні системні повідомлення в просторі назв MediaWiki.

Відстежувана категорія Ім'я повідомлення Критерій включення в категорію
Індексовані сторінки(1 К, 82 С, 1 Ф)index-categoryНа сторінці є «чарівне слово» __INDEX__ (і сторінка знаходиться в просторі назв, де дозволений цей прапор), тому вона індексується пошуковими роботами в тих випадках, коли цього зазвичай не відбувається.
Неіндексовані сторінки(1 К, 937 С)noindex-categoryСторінка не індексується пошуковими роботами, тому що на ній є «чарівне слово» __NOINDEX__, і вона знаходиться в просторі імен, де дозволений цей прапор).
Сторінки, що містять шаблон із кількома значеннями одного й того ж параметра(6544 С, 56 Ф)duplicate-args-categoryТут перелічено сторінки, що містять дублікатне визначення аргументу при включенні шаблону, приміром, {{foo|bar=1|bar=2}} або {{foo|bar|1=baz}}.
Сторінки з дуже великою кількістю викликів ресурсомістких функцій(10 С)expensive-parserfunction-categoryНа сторінці також використовується занадто багато ресурсомістких функцій (таких, як #ifexist). Детальніше - на сторінці Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Сторінки, які містять пропущені аргументи шаблонів(порожня)post-expand-template-argument-categoryСторінка стане більшою за $wgMaxArticleSize після розкриття аргументу шаблону (щось у потрійних фігурних дужках, наприклад, {{{Foo}}}).
Сторінки з перевищеним розміром включених шаблонів(8 С)post-expand-template-inclusion-categoryРозмір сторінки стане більший за $wgMaxArticleSize після показу всіх шаблонів, тому деякі з них не були показані повністю.
Приховані категорії(4921 К)hidden-category-categoryЦя категорія містить мітку __HIDDENCAT__ у вмісті сторінки, що типово запобігає її відображенню на сторінках в розділі категорій.
Сторінки, що посилаються на неіснуючі файли(5406 С)broken-file-categoryСторінка містить некоректне файлове посилання (посилання на неіснуючий файл).
Сторінки, на яких перевищено лічильник вузлів(порожня)node-count-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустиме число вузлів.
Сторінки, де перевищено глибину розгортання(10 С)expansion-depth-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустима глибину розкриття.
Сторінки, де ігноруються відображувані назви(163 С)restricted-displaytitle-ignoredНа цій сторінці ігнорується {{DISPLAYTITLE}} бо він не відповідає власне назві сторінки.
Сторінки, що використовують недійсні самозакривні теги HTML(48 С)deprecated-self-close-categoryСторінка містить недійсні самозакривні теги HTML, наприклад, <b/> чи <span/>. Їхню поведінку невдовзі буде змінено у відповідності зі специфікацією HTML5, тому їх використання у вікітексті є застарілим.
Сторінки з петлями шаблонів(33 С)template-loop-categoryЦя сторінка містить петлю шаблонів, тобто шаблон, який рекурсивно викликає сам себе.
Сторінки з помилками посилань(2029 С, 1 Ф)cite-tracking-category-cite-errorСторінок у цій категорії мають помилки у використанні теґів посилань.
Сторінки, які містять помилки підсвітки синтаксису(43 С)syntaxhighlight-error-categoryСталася помилка при спробі підсвічення коду на сторінці.
Сторінки з помилками візуалізації нот(1 С)score-error-categoryСталася помилка під час візуалізації партитури.
Списки масової доставки повідомлень(16 С)massmessage-list-categoryЦя сторінка є списком доставки для розширення MassMessage.
Файли без машиночитабельної ліцензії(12 817 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseФайл не має машиночитабельного шаблону ліцензії.
Файли без машиночитабельного опису(8824 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле опису (description) у ньому не заповнено.
Файли без авторства в машиночитабельному вигляді(15 955 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле автора (author) в ньому не заповнено.
Файли без машиночитабельного джерела(5853 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле «джерело» (source) у ньому не зазначено.
Files with no machine-readable patent(порожня)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentThe file does not have a machine-readable patent template.
Сторінки з математичними помилками(5 С)math-tracking-category-errorСторінок у цій категорії мають помилки у використанні математичних теґів.
Сторінки з помилками відтворення математичних формул(порожня)math-tracking-category-render-errorСторінки в цій категорії мають помилки відтворення в математичних тегах.
Сторінки з некоректно вказаними координатами(145 С)geodata-broken-tags-categoryНа сторінці є неправильний теґ {{#coordinates:}}.
Сторінки з невідомим глобусом(порожня)geodata-unknown-globe-categoryСторінка використовує невідоме значення параметра globe для координат.
Сторінки з некоректним регіоном(порожня)geodata-unknown-region-categoryСторінка використовує недопустиме значення параметра region для координат.
Сторінки з невідомим типом координат(порожня)geodata-unknown-type-categoryСторінка використовує невідоме значення параметра type для координат.
Сторінки з помилками скриптів(11 К, 1676 С)scribunto-common-error-categoryСталася помилка при обробці модулів, включених на сторінці.
Модулі Scribunto з помилками(порожня)scribunto-module-with-errors-categoryУ модулі є помилка.
Сторінки з графіками(77 С)graph-tracking-categoryСторінка включає теґ <graph>.
Сторінки з застарілими графіками Vega 1.0(1 С)graph-obsolete-categoryЦя сторінка містить тег <graph>, який треба оновити до версії 2.
Сторінки зі зламаними графіками(2 С)graph-broken-categoryСторінка включає неправильно використаний теґ <graph>.
Сторінки з мапами(6 С)kartographer-tracking-categoryЦя сторінка містить карту
Сторінки зі зламаними мапами(1 С)kartographer-broken-categoryСторінка містить неправильне використання карти
Сторінки з недійсними властивостями Вікіданих(3 К, 54 160 С)unresolved-property-categoryЦя сторінка містить сторінки, які посилаються на властивості Вікідані, які не вдається знайти ані за ідентифікатором, ані за назвою.
Сторінки, що використовують магічні посилання ISBN(12 К, 85 366 С, 753 Ф)magiclink-tracking-isbnЦя сторінка використовує магічні посилання ISBN. Див. mediawiki.org про те, як перенести.
Сторінки, що використовують магічні посилання RFC(250 С)magiclink-tracking-rfcЦя сторінка використовує магічні посилання RFC. Див. mediawiki.org про те, як перенести.
Сторінки, що використовують магічні посилання PMID(354 С)magiclink-tracking-pmidЦя сторінка використовує магічні посилання PMID. Див. mediawiki.org про те, як перенести.