Категорії спостереження

Перейти до навігації Перейти до пошуку

На цій сторінці перераховані відстежують категорії, які заповнюються автоматично програмним забезпеченням MediaWiki. Їх можна перейменувати, змінивши відповідні системні повідомлення в просторі назв MediaWiki.

Відстежувана категорія Ім'я повідомлення Критерій включення в категорію
Індексовані сторінки(1 К, 120 С, 1 Ф)index-categoryНа сторінці є «чарівне слово» __INDEX__ (і сторінка знаходиться в просторі назв, де дозволений цей прапор), тому вона індексується пошуковими роботами в тих випадках, коли цього зазвичай не відбувається.
Неіндексовані сторінки(3 К, 1671 С)noindex-categoryСторінка не індексується пошуковими роботами, тому що на ній є «чарівне слово» __NOINDEX__, і вона знаходиться в просторі імен, де дозволений цей прапор).
Сторінки, що містять шаблон із кількома значеннями одного й того ж параметра(5010 С, 28 Ф)duplicate-args-categoryТут перелічено сторінки, що містять дублікатне визначення аргументу при включенні шаблону, приміром, {{foo|bar=1|bar=2}} або {{foo|bar|1=baz}}.
Сторінки з дуже великою кількістю викликів ресурсомістких функцій(12 С)expensive-parserfunction-categoryНа сторінці також використовується занадто багато ресурсомістких функцій (таких, як #ifexist). Детальніше - на сторінці Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Сторінки, які містять пропущені аргументи шаблонів(порожня)post-expand-template-argument-categoryСторінка стане більшою за $wgMaxArticleSize після розкриття аргументу шаблону (щось у потрійних фігурних дужках, наприклад, {{{Foo}}}).
Сторінки з перевищеним розміром включених шаблонів(1 К, 115 С)post-expand-template-inclusion-categoryРозмір сторінки стане більший за $wgMaxArticleSize після показу всіх шаблонів, тому деякі з них не були показані повністю.
Приховані категорії(6081 К)hidden-category-categoryЦя категорія містить мітку __HIDDENCAT__ у вмісті сторінки, що типово запобігає її відображенню на сторінках в розділі категорій.
Сторінки, що посилаються на неіснуючі файли(6 К, 6539 С, 2 Ф)broken-file-categoryСторінка містить некоректне файлове посилання (посилання на неіснуючий файл).
Сторінки, на яких перевищено лічильник вузлів(порожня)node-count-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустиме число вузлів.
Сторінки, де перевищено глибину розгортання(12 С)expansion-depth-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустима глибину розкриття.
Сторінки, де ігноруються відображувані назви(1 К, 291 С)restricted-displaytitle-ignoredНа цій сторінці ігнорується {{DISPLAYTITLE}} бо він не відповідає власне назві сторінки.
Сторінки, що використовують недійсні самозакривні теги HTML(43 С)deprecated-self-close-categoryСторінка містить недійсні самозакривні теги HTML, наприклад, <b/> чи <span/>. Їхню поведінку невдовзі буде змінено у відповідності зі специфікацією HTML5, тому їх використання у вікітексті є застарілим.
Сторінки з петлями шаблонів(15 С)template-loop-categoryЦя сторінка містить петлю шаблонів, тобто шаблон, який рекурсивно викликає сам себе.
Сторінки із включенням Timeline(2 К, 83 215 С)timeline-tracking-categoryОпис відсутній.
Сторінки з помилками посилань(2818 С)cite-tracking-category-cite-errorСторінок у цій категорії мають помилки у використанні теґів посилань.
Сторінки, які містять помилки підсвітки синтаксису(66 С)syntaxhighlight-error-categoryСталася помилка при спробі підсвічення коду на сторінці.
Сторінки, що використовують застарілі нотні атрибути(порожня)score-deprecated-categoryЦі сторінки використовують опції розширення Score, які вже застаріли, а саме: «override_audio», «override_ogg» та «override_midi».
Сторінки з помилками візуалізації партитур(порожня)score-error-categoryСталася помилка під час візуалізації партитури.
Таблиці стилів TemplateStyles з помилками(порожня)templatestyles-stylesheet-error-categoryТаблиця стилів TemplateStyles має помилку.
Сторінки з помилками TemplateStyles(35 С)templatestyles-page-error-categoryВиникла помилка при обробці тегу <templatestyles/> на сторінці.
Списки масової доставки повідомлень(24 С)massmessage-list-categoryЦя сторінка є списком доставки для розширення MassMessage.
Файли без машиночитабельної ліцензії(13 731 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseФайл не має машиночитабельного шаблону ліцензії.
Файли без машиночитабельного опису(5268 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле опису (description) у ньому не заповнено.
Файли без авторства в машиночитабельному вигляді(18 186 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле автора (author) в ньому не заповнено.
Файли без машиночитабельного джерела(5620 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле «джерело» (source) у ньому не зазначено.
Файли без машиночитабельного патенту(порожня)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentЦей файл не має машиночитабельного шаблону про патент.
Сторінки з математичними помилками(4 С)math-tracking-category-errorСторінок у цій категорії мають помилки у використанні математичних теґів.
Сторінки з помилками відтворення математичних формул(3 С)math-tracking-category-render-errorСторінки в цій категорії мають помилки відтворення в математичних тегах.
Сторінки з некоректно вказаними координатами(679 С)geodata-broken-tags-categoryНа сторінці є неправильний теґ {{#coordinates:}}.
Сторінки з невідомим глобусом(порожня)geodata-unknown-globe-categoryСторінка використовує невідоме значення параметра globe для координат.
Сторінки з некоректним регіоном(порожня)geodata-unknown-region-categoryСторінка використовує недопустиме значення параметра region для координат.
Сторінки з невідомим типом координат(порожня)geodata-unknown-type-categoryСторінка використовує невідоме значення параметра type для координат.
Сторінки з помилками скриптів(682 С)scribunto-common-error-categoryСталася помилка при обробці модулів, включених на сторінці.
Модулі Scribunto з помилками(порожня)scribunto-module-with-errors-categoryУ модулі є помилка.
Сторінки із неперевіреними перекладами(2119 С)cx-unreviewed-translation-categoryСторінки, перекладені інструментом «Переклад вмісту», що містять значну кількість неперевіреного вмісту
Сторінки з графіками(1332 С)graph-tracking-categoryСторінка включає теґ <graph>.
Сторінки з застарілими графіками Vega 1.0(1 С)graph-obsolete-categoryЦя сторінка містить тег <graph>, який треба оновити до версії 2.
Сторінки зі зламаними графіками(9 С)graph-broken-categoryСторінка включає неправильно використаний теґ <graph>.
Сторінки з мапами(1 К, 204 027 С)kartographer-tracking-categoryЦя сторінка містить карту
Сторінки зі зламаними мапами(100 С)kartographer-broken-categoryСторінка містить неправильне використання карти
Сторінки з недійсними властивостями Вікіданих(7 С)unresolved-property-categoryЦя сторінка містить сторінки, які посилаються на властивості Вікідані, які не вдається знайти ані за ідентифікатором, ані за назвою.
Вікідані:Перенаправлення Вікіпедії(253 К, 1679 С)connected-redirect-categoryЦя категорія містить сторінки-перенаправлення, які поєднані із елементом Вікідані
Сторінки, що використовують магічні посилання ISBN(6 К, 109 359 С, 834 Ф)magiclink-tracking-isbnЦя сторінка використовує магічні посилання ISBN. Див. mediawiki.org про те, як перенести.
Сторінки, що використовують магічні посилання RFC(307 С)magiclink-tracking-rfcЦя сторінка використовує магічні посилання RFC. Див. mediawiki.org про те, як перенести.
Сторінки, що використовують магічні посилання PMID(446 С)magiclink-tracking-pmidЦя сторінка використовує магічні посилання PMID. Див. mediawiki.org про те, як перенести.