Категорії спостереження

Перейти до: навігація, пошук

На цій сторінці перераховані відстежують категорії, які заповнюються автоматично програмним забезпеченням MediaWiki. Їх можна перейменувати, змінивши відповідні системні повідомлення в просторі назв MediaWiki.

Відстежувана категорія Ім'я повідомлення Критерій включення в категорію
Індексовані сторінки(1 К, 83 С, 1 Ф)index-categoryНа сторінці є «чарівне слово» __INDEX__ (і сторінка знаходиться в просторі назв, де дозволений цей прапор), тому вона індексується пошуковими роботами в тих випадках, коли цього зазвичай не відбувається.
Неіндексовані сторінки(2 К, 965 С)noindex-categoryСторінка не індексується пошуковими роботами, тому що на ній є «чарівне слово» __NOINDEX__, і вона знаходиться в просторі імен, де дозволений цей прапор).
Сторінки, що містять шаблон із кількома значеннями одного й того ж параметра(4434 С, 92 Ф)duplicate-args-categoryТут перелічено сторінки, що містять дублікатне визначення аргументу при включенні шаблону, приміром, {{foo|bar=1|bar=2}} або {{foo|bar|1=baz}}.
Сторінки з дуже великою кількістю викликів ресурсомістких функцій(9 С)expensive-parserfunction-categoryНа сторінці також використовується занадто багато ресурсомістких функцій (таких, як #ifexist). Детальніше - на сторінці Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Сторінки, які містять пропущені аргументи шаблонів(порожня)post-expand-template-argument-categoryСторінка стане більшою за $wgMaxArticleSize після розкриття аргументу шаблону (щось у потрійних фігурних дужках, наприклад, {{{Foo}}}).
Сторінки з перевищеним розміром включених шаблонів(8 С)post-expand-template-inclusion-categoryРозмір сторінки стане більший за $wgMaxArticleSize після показу всіх шаблонів, тому деякі з них не були показані повністю.
Приховані категорії(5069 К)hidden-category-categoryЦя категорія містить мітку __HIDDENCAT__ у вмісті сторінки, що типово запобігає її відображенню на сторінках в розділі категорій.
Сторінки, що посилаються на неіснуючі файли(5348 С)broken-file-categoryСторінка містить некоректне файлове посилання (посилання на неіснуючий файл).
Сторінки, на яких перевищено лічильник вузлів(порожня)node-count-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустиме число вузлів.
Сторінки, де перевищено глибину розгортання(10 С)expansion-depth-exceeded-categoryНа сторінці перевищено максимально допустима глибину розкриття.
Сторінки, де ігноруються відображувані назви(1 К, 181 С)restricted-displaytitle-ignoredНа цій сторінці ігнорується {{DISPLAYTITLE}} бо він не відповідає власне назві сторінки.
Сторінки, що використовують недійсні самозакривні теги HTML(52 С)deprecated-self-close-categoryСторінка містить недійсні самозакривні теги HTML, наприклад, <b/> чи <span/>. Їхню поведінку невдовзі буде змінено у відповідності зі специфікацією HTML5, тому їх використання у вікітексті є застарілим.
Сторінки з петлями шаблонів(34 С)template-loop-categoryЦя сторінка містить петлю шаблонів, тобто шаблон, який рекурсивно викликає сам себе.
Сторінки з помилками посилань(2079 С, 1 Ф)cite-tracking-category-cite-errorСторінок у цій категорії мають помилки у використанні теґів посилань.
Сторінки, які містять помилки підсвітки синтаксису(49 С)syntaxhighlight-error-categoryСталася помилка при спробі підсвічення коду на сторінці.
Сторінки з помилками візуалізації нот(1 С)score-error-categoryСталася помилка під час візуалізації партитури.
Списки масової доставки повідомлень(16 С)massmessage-list-categoryЦя сторінка є списком доставки для розширення MassMessage.
Файли без машиночитабельної ліцензії(13 111 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseФайл не має машиночитабельного шаблону ліцензії.
Файли без машиночитабельного опису(8882 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле опису (description) у ньому не заповнено.
Файли без авторства в машиночитабельному вигляді(16 617 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-authorФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле автора (author) в ньому не заповнено.
Файли без машиночитабельного джерела(5928 Ф)commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceФайл не має машиночитабельного інформаційного шаблону або ж поле «джерело» (source) у ньому не зазначено.
Files with no machine-readable patent(порожня)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentThe file does not have a machine-readable patent template.
Сторінки з математичними помилками(4 С)math-tracking-category-errorСторінок у цій категорії мають помилки у використанні математичних теґів.
Сторінки з помилками відтворення математичних формул(порожня)math-tracking-category-render-errorСторінки в цій категорії мають помилки відтворення в математичних тегах.
Сторінки з некоректно вказаними координатами(233 С)geodata-broken-tags-categoryНа сторінці є неправильний теґ {{#coordinates:}}.
Сторінки з невідомим глобусом(порожня)geodata-unknown-globe-categoryСторінка використовує невідоме значення параметра globe для координат.
Сторінки з некоректним регіоном(порожня)geodata-unknown-region-categoryСторінка використовує недопустиме значення параметра region для координат.
Сторінки з невідомим типом координат(порожня)geodata-unknown-type-categoryСторінка використовує невідоме значення параметра type для координат.
Сторінки з помилками скриптів(11 К, 846 С)scribunto-common-error-categoryСталася помилка при обробці модулів, включених на сторінці.
Модулі Scribunto з помилками(порожня)scribunto-module-with-errors-categoryУ модулі є помилка.
Сторінки з графіками(87 С)graph-tracking-categoryСторінка включає теґ <graph>.
Сторінки з застарілими графіками Vega 1.0(1 С)graph-obsolete-categoryЦя сторінка містить тег <graph>, який треба оновити до версії 2.
Сторінки зі зламаними графіками(2 С)graph-broken-categoryСторінка включає неправильно використаний теґ <graph>.
Сторінки з мапами(22 295 С)kartographer-tracking-categoryЦя сторінка містить карту
Сторінки зі зламаними мапами(1 С)kartographer-broken-categoryСторінка містить неправильне використання карти
Сторінки з недійсними властивостями Вікіданих(3 К, 59 586 С)unresolved-property-categoryЦя сторінка містить сторінки, які посилаються на властивості Вікідані, які не вдається знайти ані за ідентифікатором, ані за назвою.
Вікідані:Перенаправлення Вікіпедії(121 К, 118 С)connected-redirect-categoryЦя категорія містить сторінки-перенаправлення, які поєднані із елементом в проекті «Вікідані». This category lists redirect pages that are connected to a Вікідані item.
Сторінки, що використовують магічні посилання ISBN(11 К, 88 972 С, 761 Ф)magiclink-tracking-isbnЦя сторінка використовує магічні посилання ISBN. Див. mediawiki.org про те, як перенести.
Сторінки, що використовують магічні посилання RFC(284 С)magiclink-tracking-rfcЦя сторінка використовує магічні посилання RFC. Див. mediawiki.org про те, як перенести.
Сторінки, що використовують магічні посилання PMID(362 С)magiclink-tracking-pmidЦя сторінка використовує магічні посилання PMID. Див. mediawiki.org про те, як перенести.