Список епізодичних персонажів Футурами

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Перелік найвидатніших персонажів серіалу «Футурама», що з'являються одноразово.

Бонт
 • Бонт (озвучка: Моріс Ламарш) – правитель планети Трисол, якого Фрай випадково випив, втім йому вдалося звільнитися з тіла Фрая через сльози (серія «My Three Suns»).
Графиня де ля Рока
 • Графиня де ля Рока (озвучка: Тресс Макнілл, укр. Ганна Левченко) – пасажирка космічного лайнера «Титанік», в яку закохується Бендер. Має оранжеве волосся і одяг в стилі початку XX століття. Наприкінці серії гине в чорній дірі, залишивши Бендеру лише намисто з фальшивим діамантом. Пародіює образ Роуз Девітт Букатер з фільму «Титанік» (серія «A Flight to Remember»).
 • Президент Макніл – колишній президент Землі. Вбитий інопланетянином Лррр (серія «When Aliens Attack»).
Сьорб Маккензі
 • Сьорб Маккензі (озвучка: Девід Герман, укр. Євген Малуха) – «найкращий у світі тусовочний черв'як». Живий талісман безалкогольного напою Сьорб, майже всюди з'являється в супроводі двох дівчат у бікіні,хоча цим дівчатам уже по 55 років.Щодо віку Маккензі - йому теж не менше 40 , бо він сказав , що працює з тими дівчатами разом уже 40 років.Тому йому має бути не менше 40-45 років.З умовами контракту не має можливості спати, оскільки змушений «тусуватися до ранку, щоночі». За темними окулярами ховає втомлені очі в кров'яних прожилках. Загинув під печерним обвалом, врятувавши життя Фраю, Бендеру і Лілі. Пародіює пса на прізвисько Спадз Маккензі, що був рекламним талісманом пива «Будвайзер» у 1987 році (серія «Fry and the Slurm Factory»).
 • Джек Джонсон і Джон Джексон – два клони з ідентичним ДНК, що виступають кандидатами на президентських виборах 3000 року. Мають майже однакові передвиборчі програми (за винятком кількох незначних пунктів, наприклад, ставлення до 3%-ого титанового податку). Програють у виборах голові Річарда Ніксона (серія «A Head in the Polls»).
Зойдберґ і Една
 • Една – інопланетянка з планети Декапод 10, колишня однокласниця доктора Зойдберґа. Найбажаніша з жінок покоління Зойдберґа, через це дуже перебірлива. Фрай намагається допомогти Зойдберґові завоювати її, використовуючи прийоми людського залицяння. Жахливі, з людської точки зору, поради Фрая виявляються вельми ефективними щодо Едни; це, зрештою, призводить до того, що Една закохується у Фрая. В цьому вгадується сюжетна лінія п'єси Едмона Ростана «Сірано де Бержерак». Парувальне шаленство декаподіанців заскочує Едну зненацька, і вона віддається старшому партнерові. Як і всі представники її виду, помирає безпосередньо після парування (серія «Why Must I Be a Crustacean in Love?»).
Алькасар в образі циклопа
 • Алькасар - іншопланетянин, що нагадує цвікруна і може набувати будь-якого вигляду. Видає себе за єдиного представника раси циклопів чоловічої статі й цим втягує Лілу до (зрештою, невдалої) шлюбної афери (серія «A Bicyclops Built for Two»).
 • Номер 1.0 –старий неприємний чолов'яга років 75,який літає на столі-літаку і очолює Центр бюрократії (серія «How Hermes Requisitioned His Groove Back»).
Умбріель і Фрай
 • Умбріель (озвучка: Паркер Поузі, укр. Ганна Левченко) – русалка з підводного міста Атланта. Мала нетривалі любовні стосунки з Фраєм під час його перебування в Атланті, доки він не виявив, що секс між людиною і русалкою є неможливим і втік (серія «The Deep South»).
 • Дзюррр - дитина Лррр і Нднд, одна з істот, що продавалися на Землі під виглядом їжі (серія «The Problem with Popplers»).
 • Робот iHawk (озвучка: Моріс Ламарш, укр. Юрій Кудрявець) – робот-хірург з польового військового шпиталю, оперує однією рукою, замість другої має склянку з мартіні. Прозора пародія на доктора Бенджаміна Пірса на прізвисько «Яструбине Око» (Hawkeye) з телесеріалу «M*A*S*H» (серія «War Is the H-Word»).
Фемп'ютер (фембот)
Гарольд Зойд
 • Фемп'ютер (озвучка: Беатріс Артур) – великий комп'ютер, правителька планети Амазонія. Пізніше з'ясовується, що всередині Фемп'ютера ховається звичайний фембот (серія «Amazon Women in the Mood»).
Гіпножаба
 • Гіпножаба - жаба, що має здібність гіпнотично керувати будь-ким.
Робот 1-X
 • Гарольд Зойд (озвучка: Генк Азарія, укр. Євген Малуха) – підстаркуватий дядько доктора Зойдберґа років 60, що колись був зіркою німого голографічного кіно (серія «That's Lobstertainment!»).
 • Едлі Еткінз – колишній 26-річний вихованець Коржопільського сиротонаріуму, в якому виросла Ліла, що став фахівцем із очної хірургії (серія «The Cyber House Rules»).
 • Енос – чоловік, якого Фрай вважав своїм дідом, доки обставини не довели іншого. Загинув під час випробувань атомної бомби (серія «Roswell That Ends Well»).
 • Мілдред – бабуся Фрая (серія «Roswell That Ends Well»).
 • Стів «Цей Мужик» Касл – людина років 40 (1040) з 80-х років XX століття (перебував у кріогенній камері), що бере на себе керування «Міжпланетним експресом» і намагається продати його Мамі. Помер незадовго до підписання угоди через інфаркт(серія «Future Stock»).
 • Велика Повитуха – церемоніальний керівник пологів на планеті Амфібіос 9 (серія «Kif Gets Knocked Up a Notch»).
 • Сеймур – пес Фрая, який прочекав багато років на його повернення і помер у віці 15 років (серія «Jurassic Bark»).
 • Робот 1-X – вдосконалена модель робота, створена компанією «Мамині дружні роботи». Живиться шкідливими газами атмосфери, натомість виділяє чистий кисень (зі свіжим сосновим ароматом). Виконує різноманітні функції, включаючи лік здачі, чистку баків для сміття, зварювання, гасіння пожеж, підйом важких предметів тощо (серія «Obsoletely Fabulous»).