Список персонажів «Наруто»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Наруто має величезну кількість різноманітних персонажів, кожен з яких дуже добре описаний і розкритий. Всі персонажі пов’язані між собою. Прогрес особистостей проявляється як в розвитку навичок ніндзя, так і в зміцненні дружби між один одним.

Головні герої[ред. | ред. код]

Наруто Узумакі

Наруто Узумакі (яп. うずまきナルト) — головний герой. Гіперактивний, енергійний, цілеспрямований, прямолінійний і щирий хлопець, що завжди готовий врятувати своїх друзів. Обожнює рамен (японська страва). Закоханий в Сакуру. Багато говорить, і переважно дурниці. Наділений здатністю подружитися з будь-ким і поліпшувати оточення. Є носієм демона Дев'ятихвостого Лиса.

Сейю: Такеуті Дзюнко

Саске Учіха

Саске Учіха (яп. うちはサスケ) — найкращий друг Наруто і його незмінний суперник. Належить до наймогутнішого клану Конохи. Володіє Доджутсу клану — Шарінґаном. Його дитинство позначене страшною психологічною травмою, через яку Саске частково замкнувся у собі. Але в команді № 7 він знайшов собі друзів і силу боротися за дорогих йому людей. Надзвичайно талановитий молодий ніндзя.

Сейю: Сугіяма Норіакі

Хатаке Какаші

Хатаке Какаші (яп. はたけカカシ) — сенсей команди № 7. Надзвичайно сильний шінобі. Постійно запізнюється, придумуючи безглузді виправдання. Суворий і вимогливий, але дуже турботливий і відданий команді. У лівому оці має Шарінґан — Кеккегенкай клану Учіха (їхню спадкову силу).

Сейю: Інойє Казугіко

Сакура Харуно

Сакура Харуно (яп. 春野サクラ) — єдина дівчина в команді № 7. Добра і мила, однак невпевнена в собі. Будучи найслабшою в команді, часто проявляє велику силу духу, допомагаючи друзям. Шалено закохана в Саске, але він не відповідає їй взаємністю. Натомість Наруто закоханий у Сакуру.

Сейю: Накамура Чійо

Однолітки Наруто[ред. | ред. код]

Іно Яманака — дівчина команди № 10, найталановитіша кунойічі випуску, колишня найкраща подруга Сакури, добра, розумна і впевнена в собі. Наділена бойовим і рішучим характером і яскравою зовнішністю. Шалено закохана в Саске.

Шікамару Нара  — другий член команди № 10, справжній геній, але дуже лінивий. Улюблене заняття Шікамару — дивитись на хмарки або спати. Стверджує, що зовсім не розуміє жінок. Прекрасний стратег.

Чьоджі Акімічі  — третій член команди № 10. Найважливішим у своєму житті вважає процес поглинання їжі, тому є товстуном, хоча нікому не дозволяє себе так називати. Насправді Чьоджі дуже переживає за близьких йому людей, готовий на самопожертву. Найкращий другом є Шикамару, заради якого ризикував життям.

Хіната Хюґа — дівчина команди № 8, дуже невпевнена в собі. Скромна і тиха. Закохана в Наруто, але соромиться сказати йому про це. Належить до одного з наймогутніших кланів Конохи, володіє Доджутсу (зоровим джутсу) клану — Б'якуґаном .

Кіба Інузука  — другий член команди № 8. Дещо самовпевнений, але надзвичайно сильно переживає за своїх друзів. Завжди разом зі своїм собакою Акамару, з яким навіть йде у бій. Спеціалізуються на «звіриних атаках». Належить до клану Інузука.

Шино Абураме — третій член комнди № 8. Мовчазний і дивний. Спеціалізується на атаках, пов'язаних з комахами. Розсудливий і холодний. Належить до клану Абураме. Носить темні окуляри.

Тен Тен  — єдина дівчина команди Гая, старша на рік від Наруто. Надзвичайно здібна у всіх техніках, пов'язаних зі зброєю. Здатна викликати тисячі видів зброї.

Рок Лі — другий член команди Ґая. Старший на рік від Наруто. Не має таланту до Ґенджутсу (ілюзорних технік) чи Нінджутсу. Тому сконцентрував увагу на Тайджутсу, розвинувши його до неймовірного рівня. Захоплюється своїм сенсеєм Ґаєм, закоханий в Сакуру. Наділений надзвичайно густими бровами і дивної форми очима.

Хюґа Недзі  — третій член команди Ґая, надзвичайно талановитий ніндзя. Старший на рік від Наруто. Володіє Доджутсу (зоровим джутсу) клану Хюґа — Б'якуґаном. Належить до побічної лінії клану, через що довгий час ненавидів головну лінію. Розумний і розсудливий. Єдиний з однолітків досягнув рівня Джонін.

Темарі — куноїчі селища Піску. Старша на два роки від Наруто. Входить в команду Бакі. Старша сестра Ґаари і Канкуро. Може здатися зверхньою і самовпевненою, але в душі є доброю. Володіє техніками, основаними на стихії повітря. Має певні почуття до Шикамару, але занадто горда, щоб розповісти йому по це.

Ґаара — другий член команди Бакі, одноліток Наруто, син Казекаґе (Каґе селища піску). Має у собі демона Шикаку, через якого Ґаару ненавиділи у себе в селищі. Через це Ґаара замкнувся у собі і вирішив вбивати кожного, хто стоїть у нього на шляху. Водночас, під впливом Наруто Узумакі, змінився, став цінувати оточуючих. Досяг рівня Казекаґе (лідера) у своєму селищі.

Канкуро  — третій член команди Бакі, старший брат Ґаари, старший від Наруто на рік. Володіє техніками маріонеток. Хитрий та самовпевнений. Раніше боявся свого молодшого брата Ґаару На обличчі має дивний малюнок на обличчі.

Сенсеї команд[ред. | ред. код]

Асума Сарутобі — сенсей команди № 10, навчив Іно, Чьоджі, Шикамару всьому, що вони знають. Надзвичайно сильний ніндзя. Загинув у поєдинку з Хіданом. Батько дитини Юхі Куренай-сенсея команди № 8.

Куренай Юхі — сенсей команди № 8, надзвичайно талановита куноїчі, майстер ґендзюцу та ілюзорних технік. Одна з небагатьох жінок-джонін, що свідчить про її високий рівень підготовки. Має дитину від Асуми Сарутобі.

Майто Гай — сенсей команди у складі Тен Тен, Рока Лі і Неджі Хюґа. Спершу може здатися дещо несповна розуму. Майстер тайдзюцу. Є ідеалом ніндзя для Лі. Вічний суперник Какаші Хатаке.

Три легендарних ніндзя[ред. | ред. код]

Джірайя — могутній ніндзя Конохи, дещо вітряний і загалом нагадує Наруто. Колишній член команди Третього Хокаґе. Пише книги порнографічного змісту, любить підглядати за дівочими ваннами. Загинув у бою з лідером Акацукі — Пейном, своїм колишнім учнем. Був наставником Наруто.

Цунаде — куноїчі-медик, найкраща з-поміж усіх медиків. Колишній член команди Третього Хокаґе. Неймовірно вродлива, але любить випити і володіє препоганим характером. Стала Хокаґе Конохи. Наставник Сакури.

Орочімару — ніндзя-зрадник. Колишній член команди Третього Хокаґе. Злочинець рівня S. Покинув Коноху, заснував власне Селище Звуку. Наставник Саске, згодом був убитий ним же. Орочімару — вбивця Третього Хокаґе, свого сенсея. Колишній член «Акацукі».

Організація «Акацукі»[ред. | ред. код]

Докладніше: Акацукі

«Акацукі» — кримінальна організація, що полює на Хвостатих Демонів і складається із ніндзя–зрадників, злочинців класу S.

  • Пейн — лідер Акацукі, що не програв ще жодної битви, його ціль — створити нове суспільство без ніндзя і війн, помирає в бою з Наруто.Колишній учень Джираї. Володіє рініганом.
  • Конан — партнер Пейна, єдина жінка в Акацукі. Також колишній учень Джираї.Володіє паперовими техніками.
  • Ітачі Учіха — як ми думаємо, ніндзя-зрадник Конохи, що знищив клан Учіха та, ненавидить брата Сеске. Але насправді він дуже любив свого брата і не був зрадником. Перед смертю, Ітачі передав Саске всю силу своїх очей.
  • Кісаме Хошіґакі — напарник Ітачі, ніндзя–зрадник із Селища Туману. Учинив самовбивство, не схотівши попасти в полон.
  • Дейдара — ніндзя–зрадник з Іваґакуре. Загинув у бою із Саске.
  • Тобі — він же — Учіха Обіто, істинний лідер Акацукі, що таємно віддає накази Пейну.
  • Сасорі — колишній партнер Дейдари, загинув у поєдинку із Сакурою Харуно і Чійо (радник піску, бабуся Сасорі).
  • Зецу — шпигун «Акацукі», єдиний, хто не працює в парі.
  • Какузу — скарбник Акацукі. Цінує лише гроші. Вбитий у поєдинку з командою № 7.
  • Хідан — партнер Какузу, що дотримується темної релігії, через що від практично безсмертний. Похований заживо в бою з Шикамару Нара.