Список персонажів Fairy Tail

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

В реальності Fairy Tail існує магія, відколи вона з'явилась і до подій описаних в мангі, люди вдосконалювали її. Даби ділитися знаннями і навчатися новому були засновані Гільдії.

Світлі Гільдії[ред.ред. код]

Це офіційні организації магів, які виконують всі закони і правила королівства.

Хвіст Феї[ред.ред. код]

Гільдія головних героїв сюжету Fairy Tail.

Люсі Хартфілія[ред.ред. код]

  • Люсі Хартфілія ( яп. ルーシィ・ハートフィリア Ліушіі Хатофіліа, ан. Lucy Heartfilia) є головною героїнею із точки зору характеру Fairy Tail. В іменуванні персонажа автор використав пісню: The Beatles "Lucy in the Sky with Diamonds" (Люсі в небесах з Діамантами) в якості еталону.

Вона з'являеться як 17-ти річна чарівниця, яка спеціалізується на використанні небесної магії (яп. 星 霊 魔法 Сеіреі Максо), здатна закликати магічних істот (небесних духів) з допомогою: Гейткейс (яп. 门 (ゲート) の 鍵 Гето Не Кагі) від ан. Gatekeys (Ключі Брам). Також використовує батіг, з яким може боротися разом з своїми духами, а згодом батіг: "Річка Зірок" (яп. 星 の 大河 (エトワール フルー グ), подарований Дівою. На початку сюжету вона зустрічає Нацу Драгніла і приєднується до Гільдії "Хвіст Феї", де й працює впродовж всієї історії. Пошук роботи зумовлений фінансування її орендуваної квартири [Гл. 1-4]. Її дуже "дивують" звички членів гільдії, які часто з'являються непрохані всередині її будинку [Гл. 4,47,106]. Вона також прагне стати письменником [Гл. 4,9]. Народилась в одній з найбагатших сімей Фійора. Була дуже близька з матір'ю Лейлой Хартфілія, яка вмирає коли Люсі було десять років, натомість з батьком Джудом напружені відносини. Захотіла стати небесним майстри через казки і історії матері про духів, від неї ж вона отримала любов і повагу до них. Люсі тікає з дому, щоб приєднатися до титульної гільдії. Роки опісля Джуд наймає гільдію Фантом Лорд, щоб повернути її в маєток, але натомість гільдія намагається утримати її, щоб продати за викуп. Після розгрому Фантом Лорд, Люсі протистоїть волі батька і ламає зв'язок з ним, попереджаючи його щоб ніколи не заважав Хвосту Феї знову [Гл. 50,64,67]. Врешті-решт вона примиряється з Джудом після того як дізналась про його смерть, під час її зникнення на острові, сповідує свою любов до нього [Гл. 129130257].

Нацу Драґніл[ред.ред. код]

  • Нацу Драґніл або Нацу Саламандер Драгніл - один із головних героїв, найкращий друг і напарник Люсі. Магія - Магія Вбивць Драконів.
  • Хеппі - синій крилатий кіт із раси Іксідів.

Темні Гільдії[ред.ред. код]

Глільдії що працюють без жодного контролю, не вибирають методів та використовують заборонені техніки. Зазвичай позазаконом та мають в своїх лавах розшукуваних злочинців.

Едолас[ред.ред. код]

Альтернативна реальність названа як королівство в якому відбулись всі події Аніме.