Список персонажів Fairy Tail

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

В реальності Fairy Tail існує магія, відколи вона з'явилась і до подій описаних в мангі, люди вдосконалювали її. Даби ділитися знаннями і навчатися новому були засновані Гільдії.

Світлі Гільдії[ред.ред. код]

Це офіційні организації магів, які виконують всі закони і правила королівства.

Хвіст Феї[ред.ред. код]

Гільдія головних героїв сюжету Fairy Tail.

Люсі Хартфілія[ред.ред. код]

  • Люсі Хартфілія ( яп. ルーシィ・ハートフィリア Ліушіі Хатофіліа, ан. Lucy Heartfilia) є головною героїнею із точки зору характеру Fairy Tail. В іменуванні персонажа автор використав пісню: The Beatles "Lucy in the Sky with Diamonds" (Люсі в небесах з Діамантами) як еталон.

Вона з'являеться як 17-річна чарівниця, яка спеціалізується на використанні небесної магії (яп. 星 霊 魔法 Сеіреі Максо), здатна закликати магічних істот (небесних духів) з допомогою: Гейткейс (яп. 门 (ゲート) の 鍵 Гето Не Кагі) від ан. Gatekeys (Ключі Брам). Також використовує батіг, з яким може боротися разом з своїми духами, а згодом батіг: "Річка Зірок" (яп. 星 の 大河 (エトワール フルー グ), подарований Дівою. На початку сюжету вона зустрічає Нацу Драгніла і приєднується до Гільдії "Хвіст Феї", де й працює впродовж всієї історії. Пошук роботи зумовлений фінансування її орендуваної квартири [Гл. 1-4]. Її дуже "дивують" звички членів гільдії, які часто з'являються непрохані всередині її будинку [Гл. 4,47,106]. Вона також прагне стати письменником [Гл. 4,9]. Народилась в одній з найбагатших сімей Фійора. Була дуже близька з матір'ю Лейлой Хартфілія, яка вмирає коли Люсі було десять років, натомість з батьком Джудом напружені відносини. Захотіла стати небесним майстри через казки і історії матері про духів, від неї ж вона отримала любов і повагу до них. Люсі тікає з дому, щоб приєднатися до титульної гільдії. Роки опісля Джуд наймає гільдію Фантом Лорд, щоб повернути її в маєток, але натомість гільдія намагається утримати її, щоб продати за викуп. Після розгрому Фантом Лорд, Люсі протистоїть волі батька і ламає зв'язок з ним, попереджаючи його щоб ніколи не заважав Хвосту Феї знову [Гл. 50,64,67]. Врешті-решт вона примиряється з Джудом після того як дізналась про його смерть, під час її зникнення на острові, сповідує свою любов до нього [Гл. 129130257].

Нацу Драґніл[ред.ред. код]

  • Нацу Драґніл або Нацу Саламандер Драгніл - один із головних героїв, найкращий друг і напарник Люсі. Магія - Магія Вбивць Драконів.
  • Хеппі - синій крилатий кіт із раси Іксідів.

Грей Фулбастер[ред.ред. код]

  • Грей Фулбастер - 18 річний хлопець, який практикує магію льодяного творця, що дозволяє йому в доволі короткий відрізок часу створити зброю і неживі предмети з льоду. Він більш спокійний і холоднокровний в порівнянні з іншими членами Гільдії, але має звичку знімати з себе одяг не усвідомлюючи цього. Майже завжди він виступає як суперник Нацу Драґніла, що швидше за все пов'язано із несумісністю їхніх магічних стихій. Коли йому було 8 років на його містечко напав Демон Деліора, місто було зруйноване, а батьки Грея вбиті. Після цього випадку його приймає чарівниця творця льоду Ур. Після якогось часу навчань Грей хоче перемогти Деліору, але будучи заслабким сам мало не помирає. На порятунок йому спішить Ур, яка ціною власного життя запечатала демона в кризі.

Темні Гільдії[ред.ред. код]

Глільдії що працюють без жодного контролю, не вибирають методів та використовують заборонені техніки. Зазвичай поза законом та мають в своїх лавах розшукуваних злочинців.

Едолас[ред.ред. код]

Альтернативна реальність названа як королівство в якому відбулись всі події Аніме.