Список персонажів Warcraft

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

У даній статті наведена інформація про персонажів серії ігор «Warcraft». Всі герої та події, описувані в грі, є вигаданими.

Персонажі[ред. | ред. код]

Аггра[ред. | ред. код]

Капітан корабля «Лють Бійки», який був розбитий флотом Альянсу. Жінка Тралла. На даний момент вона знаходиться біля виру.

А'дал[ред. | ред. код]

Член раси наару, і лідер фракції Ша'тар. Після того як місто Ша'тар було розбито орками, А'дал втік разом із дренеями, вибравши нове місце для своєї штаб-квартири — Шатрат.

За словами мага Кадгара у нього є сили, щоб стримувати його ворогів.

Азгалор[ред. | ред. код]

Демон із виду володарів безмежжя. Під час другого вторгнення Вогняного Легіону він замінив Маннороха, і його вбили об'єднані сили орків, людей і ночних ельфів.

Азара[ред. | ред. код]

Королева ельфів до знищення «колодязя вічності». Мала особистих слуг під виглядом «Високонароджених». Після затоплення «колодця вічності» вона та її слуги стали нагами.

Акама[ред. | ред. код]

Акама (англ. Akama) — лідер Дренеїв Позамежжя. Він бореться проти слуг демона Магеридона. Іллідан допоміг захопити Запреділья Акамі. Розпочавши війну проти злого демона Магеридона, вони швидко знесилили його. Іллідан став володарем в Темному Храмі. Він захопив велику частину Замежжя. Разом з Ілліданом, принц Кель захопив замок з расою наару. Взявши всіх до останнього в заручники, Іллідан не хотів робити з Чорного храму святилище, і тому Акамі не сподобалась політика Ілідана. Акама підготував повстання. Таємно він почав шукати армію проти нього. Акама з об'єднаним військом Ша'тар розробив план дій. До цього плану приєдналась Мев Пісня Тіней. Атакувавши його, він вбив Ілідана. На даний момент він очищає Чорний Храм від жаху який там залишився.

Алганон Куратор[ред. | ред. код]

Алганон — слуга титанів, якого посилають на планети виявляти наслідки порчі. Так він прибув у Азерот після смерті Локена, який слідкував за Йогг-Сароном. Пізніше він перебив його слуг. І Алганон виявив на планеті чисельну порчу. Відповідно до статусу Пантеона він має надіслати доповідь Титанам. І в такому випадку планета має переродитись. Але герої Азерота вирішили тримати своє право на життя. І вони виграли битву над Алганоном і він вимушений дати позитивний відгук від планети.

Алекстраза[ред. | ред. код]

Одна із п'яти аспектів долів на планеті. Королева червоних драконів.