Список серій «Naruto: Shippuuden» (сезон 13)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Список серій[ред.ред. код]

Сезон 13: Четверта Світова війна Шинобі (2012-2013)[ред.ред. код]


серії
Заголовок Екранізовані розділи манги Трансляція
в Японії
261 За мого друга!
«Tomo no Tame ni» (友のために) 
516 3 травня 2012 року
В армії Спільних Сил починається конфлікт: не дивлячись на їхню об'єднаність перед обличчям небезпеки, у шинобі із різних селищ залишається ворожнеча один до одного. Ґаара виголошує промову, короткий сенс якої складається в тому, що вони мають забути минуле, адже в минулому він сам був машиною вбивств, але його врятував Наруто, якому тепер загрожує небезпека. Шинобі різних селищ надихаються промовою, просять один в одного пробачення і разом висуваються на війну. Тобі та Кабуто починають діяти. 
262 Війна починається!
«Kaisen!» (開戦!) 
517-518 10 травня 2012 року

Омоі хвилюється щодо війни, і думає про найгірше: що його можуть захопити в полон і змусити протистояти Каруі та Райкаґе. Канкуро каже йому, що все залежить від того, наскільки він буде старатися. Диверсійний загін зустрічається із загоном Кабуто. Мута Абураме втрачає свого напарника - Ранка і він посилає інформацію до штабу. Згодом його підриває Дейдара.

Сай зустрічає свого названного брата Шина, з яким йому доведеться битися. Дейдара та Сасорі починають битву проти диверсійного загону. Сасорі помічає, що Канкуро став сильнішим з минулого разу, на що той викликає маріонетку, зроблену з тіла Сасорі. 
263 Сай і Шин
«Sai to Shin» (サイとシン) 
518-519 17 травня 2012 року

Сасорі каже, що його старе тіло - ніщо, в порівнянні з тим, ким він зараз є - невразливим ні для смерті, ні для розкладання. Омоі та Канкуро намагаються перемогти Шина, але їм це не вдається. Сай починає робити малюнки на спеціальних сувоях.

Дейдара насміхається над ним, кажучи, що малюнок це не мистецтво, а сам він - просто бездарність, і він навіть не зміг толком замінити Саске. Сай розсердився та намалював двох големів, які напали на Сасорі й Дейдару та підкинули їх у повітря. Дейдара бажає використати С0, все одно він потім відновиться, адже його тіло безсметрне. Омоі заважає йому це зробити, проштрикаючи його мечем, зарядженим блискавкою. Канкуро ловить Сасорі й Дейдару та міцно їх обв'язує, щоб вони не змогли вибратися назовні. Шин помічає картинку із книжки Сая, та посміхається, кажучи, що тепер йому не треба битися з ним, його душа звільнилась від Едо Тенсей. Сасорі довіряє Канкуро ляльок своїх батьків та розсипається в пилюку. Дейдара захоплений в полон. Битва закінчена. 
264 Секрет Едо Тенсей
«Edo Tensei no Himitsu» (穢土転生の秘密) 
519-521 24 травня 2012 року

Кіллер Бі навчає Наруто найсильнішої, за його словами, техніки Джінчурікі та Біджу - Бомби Хвостатого.

Тобі наказує Кабуто розповісти все про Едо Тенсей, щоб якщо той зрадить їх, Тобі знатиме, як зупинити його воїнів. Кабуто розповідає принцип Едо Тенсей: щоб воскресити мертву людину, потрібна жива, як жертва. Йому не вдалося роздобути тіло Шисуї Учіхи, а тіло Джирайї лежить на глибокому дні океану, тому їх воскресити неможливо. Ось, чому він не зміг викликати Четвертого Хокаґе в битві проти Сарутобі Хірузена, бо той був запечатаний в животі Бога Смерті. Хірузен наклав печать Бога Смерті і на перших двох Хокаґе, і нас себе, тому нікого з Хокаґе зараз воскресити також неможливо. Тобі переносить із іншого виміру до них Фу та Торуне. Останнього він легко вбиває, і просить Кабуто воскресити мертвого, за допомогою живого. Той виконує ритуал Едо Тенсей, Фу розсипається, а Торуне, натомість, воскрешається. Кабуто тимчасово повертає його назад до світу мертвих.

Тим часом, штаб отримує інформацію Абураме Мути про те, що армія Білих Дзецу рухається під землею. Райкаґе хоче зв'язатися з Кіцучі, щоб попросити його закопати армії ворога. 
265 Зустріч зі старим ворогом
«Shukuteki to no Saikai» (宿敵との再会) 
521-522 31 травня 2012 року
Сай, Омоі та Заджі зустрічають загін, в якому присутні Ґарі, Пакура, Хаку та Момочі Забуза. Кабуто дозволяє старим знайомим підкоритися спогадам, а згодом підкорює воскрешених собі. Навколо Забузи з'являється демонічна аура, і він просить Какаші зупинити їх. З'явився туман, і починається битва: Ґарі та Пакура використовують свої Кеккей Генкай та викликають попереднє покоління Семи Мечників Туману. 
266 Перший супротивник, останній супротивник
«Saisho no Teki, Saigo no Teki» (最初の敵, 最後の敵) 
522-524 7 червня 2012 року

Суйґецу та Джуґо тікають із в'язниці. Перед шинобі з'являються легендарні Сім Мечників Туману, і Какаші наказує атакувати одночасно. Хозукі Манґецу розкриває сувій та постачає своїх напарників мечами. Какаші створює стратегію, в якій безпосередню участь беруть Нара Енсуі та Яманака Санта. План вдається, і Какаші майже досягає атакою Забузу, як раптом, його прикриває Хаку, як і минулого разу. Какаші розсікає їх обох мечем Забузи та паралізує їх. Макі вдається запечатати Хаку й Забузу.

Кабуто помічає, як на його зачарованій шаховій дошці розсипались дві фігури, а отже він втратив двох своїх підданих. Неджі й Хіната б'ються пліч-о-пліч проти клонів Білих Дзецу. Четвертий загін, на чолі з Ґаарою, помічає воскреслого Другого Цучікаґе Му. 
267 Геніаньлий стратег Конохи
«Konoha no Tensai Gunshi» (木ノ葉の天才軍師) 
525 21 червня 2012 року

Кабуто вирішує ввести в гру ще чотири фігури. Це Другий Цучікаґе, Третій Райкаґе, Другий Мідзукаґе та Четвертий Кадзекаґе. Перші три Каґе думають, що їх воскресив Другий Хокаґе, однак Четвертий Кадзекаґе заперечує, бо в його час, Сенджу Тобірама вже був мертвим, та думає, що це міг зробити Орочімару. Ґаара доповідає про них у штаб. Нара Шикаку починає думати над стратегією.

Перший загін, разом з Даруі, готові прийняти бій проти такий людей, як Дан, Сарутобі Асума, Какудзу, Х'юґа Хіаші та братів Кінкаку й Гінкаку. Шикаку позначає битву Першого полку проти Дзецу, як поле А, а бій Четвертого загону проти воскреслих Каґе, як поле В. Він відправляє П'ятий загін на поле А, як підтримку, а Другий загін буде оточувати супротивників з моря. Онокі вирішує допомогти Ґаарі та Четвертому загонові, адже здібності Му дуже небезпечні. 
268 Битви кожного!!
«Sorezore no Gekisen!!» (それぞれの激戦!!) 
525-526 28 червня 2012 року
На укриття всіх Даймьо країн нападає Чорний Дзецу. Перший загін починає сутичку проти армії Білих Дзецу, яка вийшла з води. Кількість супротивників незліченна. Х'юґа Хіаші та Хізаші починають битву між собою. Загін засідки Канкуро разом з капризним Дейдарою зустрічають воскрешених Чійо, Кімімару та Ханзо Саламандру. До штабу доходить інформація Ґаари про покращений геном Му. Даруі зустрічає братів Кінкаку й Гінкаку. 
269 Заборонене слово
«NG Wādo» (NGワード) 
527-528 5 липня 2012 року

Даруі починає битву з братами КінҐін. Тим часом, у штабі, Ей розповідає Цунаде про їхню потужність, та про те, що їх колись проковтнув Дев'ятихвостий, а ті вижили, харчувавшись м'ясом біджу. До Даруі приєднуються Самуі та Ацуі, її брат. Брати дістають свою зброю - чотири з п'яти скарбів Рікудо Саніна.

Починається бій. Кінкаку й Гінкаку висмоктують душі Самуі та Ацуі. На мечі Кінкаку з'являються слова «Ацуі», що означає «гаряче», та «Самуі» - «холодно». Якщо вони вимовлять вголос ці слова, то їх затягне в гарбузову ємність. Ацуі, випадково, проговорюється, кажучи своє секретне слово, і його затягує до ємності. Самуі, яка весь цей час мовчала, також, чомусь затягнулась туди. Даруі робить висновок, що якщо він промовить те слово, яке найчастіше казав у житті, то його зятягне до гарбузової ємності, і він вже не зможе звідти вийти, але занадто довго мовчати також не можна, бо тебе також засмокче туди. Згадуючи Райкаґе, він говорить слово «нудьга», саме воно й було його секретним словом. Він прощається з усіма, та просить у них вибачення. Слово «вибач», яке Даруі промовляв дуже часто, перебороло "нудьгу".

Брати подумали, що перемогли Даруі, але той раптово з'являється з води та атакує Гінкаку. Помилково, Гінкаку також затягує до гарбузової ємності. Кінкаку стає розлюченим, і на ньому з'являється Покрив Лиса. 
270 Золоті зв'язки
«Konjiki no Kizuna» (金色の絆) 
529-530 19 липня 2012 року

Кінкаку подовжує свої хвости та атакує берег. Шинобі рятуються втіканням. Штаб зв'язуються Даруі, що вишле йому п'ятий скарб Рікудо Саніна, який в них зберігся, а також команду ІноШикааЧьо. Даруі, очікуючи підтримки, б'ється з клонами Білого Дзецу.

Він помічає, що Кінкаку десь зник, а потім бачить його в повітрі над собою. Кіцучі рятує Даруі, використавши стехію землі. Нарешті, до нього прибуває п'ятий скарб, але, знаючи, що Кінкаку розуміє принцип цієї ємності, очікує наказів штабу. Кінкаку вбиває шинобі Першого загону, і Даруі використовує скарби першого ніндзя на світі. В нього закінчуються сили, адже використовування цих речей забирає багато чакри. Другий загін приєднуються до їхньої битви.

Нарешті, прибувають ІншоШикаЧьо, і сумісними зусиллями, вони, все таки, засмоктують Кінкаку до п'ятого скарбу Рікудо Саніна. Вони зустрічають Какудзу, який забирає серце у одного з шинобі. Він помічає, що вони також захопили їхніх золотих та срібних генералів - Асуму та Дана, коханого Цунаде. 
271 Шлях Сакури
«Rōdo Tu Sakura» (ロード・トゥ・サクラ) 
Немає (філлер) 26 липня 2012 року

Іно прогулюється по лісі та помічає Сакуру, яка з висоти падає на землю. Вона поспішає допомогти їй. В кабінеті Цунаде виявляється, що в неї амнезія. Команди №8, 9 та 10 стараються відновити її пам'ять в дивний спосіб: Кіба та Акамару надягають костюм кота, Шино садять посеред комахоїдних рослин, Хіната одягає відверту червону сукню, Лі та Неджі прив'язані до стовпа, останньому, до того ж, зав'язують очі, Шикамару корчить із себе дурня, а Чьоджі затикають рот. Спроба не вдалася. Іно та Сакура ходять по селищу та помічають батьків Сакури. Вона згадує ті часи, коли її батьки бились на війні та подарували їй амулет у вигляді квітки. Після цього в неї повертається пам'ять, і вона каже, що не з цього світу, та зникає.

Інше:

  • В цій серії вперше були показані батьки Сакури.
  • В моменті, коли Лі журиться з приводу амнезії Сакури, можна побачити обкладинку Дев'ятого фільму Наруто.
  • Це єдина серія, де омаке показано перед ендінгом. 
272 Міфуне проти Ханзо
«Mifune vs Hanzō» (ミフネVS半蔵) 
530-532 2 серпня 2012 року
Міфуне починає сутичку із Ханзо, а Кімімару та Чійо проти самураїв. Після довгих спогадів про стару битву з Міфуне, Ханзо здається, і його запечатують. 
273 Істинна добродушність
«Hontō no Yasashisa» (本当の優しさ) 
530-533 9 серпня 2012 року
Шикамару, Чьоджі та Іно зустрічають Асуму та готові розпочати з ним сутичку. Чьоджі переходить на новий рівень сили. 
274 Прощавайте, ІноШикаЧьо!!
«Kanpekina Inoshikachō!!» (完璧な猪鹿蝶!!) 
533-534 9 серпня 2012 року
Після запеклої битви, трійці ІноШикаЧьо таки вдається перемогти їхнього колишнього вчителя. 
275 Лист від усього серця
«Kokoro no Naka no Tegami» (心の中の手紙) 
534-536 16 серпня 2012 року
Наруто додумався, що від нього щось ретельно приховують, і тікає з тренувань. Та його зупиняє загін на чолі із Шібі - батьком Шино. Уникнувши їх, Наруто помічає лист Іруки, який був прихований у його лобовій пов'язці. Кіллер Бі дає Іруці обіцянку, що буде захищати Наруто з усіх сил, і відправляється вслід за ним. Разом вони знищують бар'єр та залишають острів. 
276 Атака Ґедо Мазо
«Gedō Mazō no Shūrai» (外道魔像の襲来) 
536-537 23 серпня 2012 року
 
277 Знак примирення
«Wakai no In» (和解の印) 
538-539 30 серпня 2012 року
 
278 Мета - ніндзя-медик
«Nerawareta Iryōninja» (狙われた医療忍者) 
539-540 6 вересня 2012 року
 
279 Пастка Білого Дзецу
«Shiro Zetsu no Torappu» (白ゼツの罠) 
Немає (філлер) 13 вересня 2012 року
 
280 Естетика митця
«Geijutsuka no Bigaku» (芸術家の美学) 
Немає (філлер) 20 вересня 2012 року
 
281 Об'єднане військо матерів!!
«Kāchan Rengōgun!!» (母ちゃん連合軍!!) 
Немає (філлер) 27 вересня 2012 року
 
282 Таємна історія: Поява найсильнішої досконалої команди!
«Hiwa: Saikyō Taggu!» (秘話・最強タッグ!) 
540-543 4 жовтня 2012 року
 
283 Два сонця!!
«Futatsu no Taiyō!!» (二つの太陽!!) 
543-544 11 жовтня 2012 року
 
284 Знищувач шлемів! Акебіно Джінін
«Kabutowari! Akebino Jinin» (兜割! 通草野餌人) 
Немає (філлер) 18 жовтня 2012 року
 
285 Носій стехії Жару! Пакура із Селища Піску
«Shakuton Tsukai! Sunagakure no Pakura» (灼遁使い! 砂隠れのパクラ) 
Немає (філлер) 25 жовтня 2012 року
 
286 Речі, які не можливо повернути назад
«Torimodosenai Mono» (取り戻せないもの) 
Немає (філлер) 1 листопада 2012 року
 
287 Хто заслуговує того, щоб тримати парі
«Kakeru ni Ataisuru mono» (賭けるに値する者) 
Немає (філлер) 1 листопада 2012 року
 
288 Загроза. Поєднання Джинпачі та Кушимару
«Kyōi, Jinpachi - Kushimaru Konbi!!» (脅威、甚八・串丸コンビ!!) 
Немає (філлер) 8 листопада 2012 року
 

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]