Список томів манґи Rurouni Kenshin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Обкладинка першого тому манґи

Перший епізод манґи Rurouni Kenshin з'явився в 1994 році в журналі Weekly Shonen Jump. Манґа продовжувала виходити в цьому журналі протягом подальших п'яти років[1], поки Вацукі не прийняв рішення припинити її.

Японське видавництво Shueisha опублікувало манґу в 28-ми томах, перший з яких вийшов 2 вересня 1994 року[2], а останній — 4 листопада 1999 року[3].

У 20062007 роках манґа була перевидана в розширеному форматі, в 22-х томах, куди були включені різноманітні додаткові матеріали[4].

Твір має є коротке продовження у вигляді одного епізоду під назвою Yahiko no Sakabatou (яп. 弥彦の逆刃刀, Сакабато, яке належить Яхіко), головний герой в якій — Мьодзін Яхіко. Продовження було опубліковане в Weekly Shonen Jump вже після завершення основної манґи та не було включено в її перше видання, проте увійшло до другого[5].

В США серія була ліцензована англійською мовою видавництвом Viz Media. Перший том англійською вийшов 7 жовтня 2003 року[6]. Останній — 5 липня 2006 року[7]. В січні 2008 року видавництво Viz Media перевипустило цю манґу в розширеному форматі[8].

Список томів[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]