Співаковський Олександр Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Співаковський Олександр Володимирович
Народився 28 березня 1957(1957-03-28) (61 рік)
Херсон, Херсон. обл., Українська РСР, СРСР
Діяльність політик
Alma mater Херсонський державний університет
Посада Народний депутат України
Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Нагороди
Заслужений працівник освіти України

Олександр Володимирович Співаковський (нар. 28 березня 1957(19570328), Херсон) — народний депутат України (VIII скликання), перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, український науковець у галузі інформаційних технологій навчання, кандидат фізико-математичних наук (1985), доктор педагогічних наук (2004), заслужений працівник освіти України, професор кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики Херсонського державного університету, почесний професор академії імені Яна Длугоша[1].

Освіта[ред.ред. код]

У 19741978 роках навчався на фізико-математичному факультеті Херсонського державного педагогічного інституту, у 19821985 роках — в аспірантурі Інституту математики АН УРСР. У 1986 р. в Київському університеті ім. Т. Шевченка захистив дисертацію та здобув науковий ступень кандидата фізико-математичних наук. У 2004 р. в Національному педагогічного університеті ім. М. Драгоманова захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук на тему «Теоретико-методичні основи навчання вищої математики майбутніх вчителів математики з використанням інформаційних технології».

Трудова діяльність[ред.ред. код]

Пройшов шлях від викладача до завідувача кафедри інформаційних технологій і проректора Херсонському державному університеті. У 2004 р. під його керівництвом при університеті був створений Науково-дослідний інститут інформаційних технологій.

Був обраний народним депутатом України VIII скликання по Виборчому округу № 182 (Херсонська область).[2]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]