Стандарти Interstate Highway

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Порожні маркери використовуються для номерів магістралей. Для одно- та двох-значних (ліворуч) - або для тризначних (праворуч).

Стандарти для Interstate Highway System в США визначаються Американською асоціацією державних автомобільних доріг та транспорту посадових осіб (AASHTO). Певне шосе, щоб вважатися Interstate Highway, має відповідати цим вимогам будівництва або отримати відмову з Федеральної адміністрації автомобільних доріг.

Стандарти[ред.ред. код]

Interstate Highway в стадії будівництва, обидва напрямки руху переміщені в одну сторону дороги
I-94 в штаті Мічиган, приклад перетину двох шляхопроводів без розв'язки
Міст Interstate Highway з асфальтобетонного шару
I-70, що входить в подвійний тунель на захід від Денвера

Станом на липень 2007 року ці стандарти були такими:

 • Контрольований доступ: Усі в'їзди та виїзди з проїжджої частини повинні бути контрольовані транспортними розв'язками і відокремленні на різних рівнях (висотах), включаючи перетин із залізничним транспортом. Розв'язки повинні забезпечити повний доступ; пандуси повинні бути розроблені з відповідними стандартами. Мінімальна відстань інтервалу між розв'язками має бути 1 миля (1.6 км) в міських та 3 милі (4.8 км) в сільських районах; Малі розв'язки, які зменшують повороти можуть бути використанч в міських районах, щоб скоротити відстань.
  • Контроль доступу (від сусідніх властивості) повинна поширюватися принаймні 100 футів (30 м) в міських районах та 300 футів (91 м) в сільській місцевості в кожному напрямку перехрестя з пандусами.
 • Мінімальна розрахункова швидкість: Мінімальна розрахункова швидкість 75 миль/год (121 км/год) у сільській місцевості, 65 миль/год (105 км/год) в місцевості з пагорбами, та 50 миль/год (80 км/год) допускається в гірських та міських районах. Однак, обмеження швидкості у 40 миль/год (64 км/год) іноді зустрічається, зазвичай на старих автострадах, які були введені в систему.
  • Кривизна дороги відповідно до чинних стандартів AASHTO.
 • Максимальний похил:Максимальний похил визначається таблицею, допускається до 6% в гірських районах та горбистих міських районах.
 • Мінімальна кількість смуг: Принаймні дві смуги в кожному напрямку.
 • Мінімальна ширина смуги: Мінімальна ширина смуги 12 футів (3.66 м). Крім того, це стандарт для більшості американських доріг.
 • нахил тротуару: принаймні 1,5% і, переважно, 2% для забезпечення належного дренажу на плоских секціях. Кут може бути збільшений до 2,5% у районах сильних опадів.


вузька стара частина I-94/I-69 після введення, хоча вона реконструюється до сучасних стандартів.[1]
Interstate 93 у штаті Нью-Гемпшир


Література[ред.ред. код]

 1. Port Huron Transportation Service Center. I-94/I-69 Reconstruction in St. Clair County. Michigan Department of Transportation. Архів оригіналу за 2013-08-27. Процитовано 2012-07-03. 

External links[ред.ред. код]