Струневич Вадим Олегович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вадим Струневич
Струневич Вадим Олегович
Народження: 24 листопада 1982(1982-11-24) (39 років)
Громадянство: Україна Україна
Кар'єра
НПІІ «КиївПроект» співзасновник, директор
дочірнє підприємство «Виробничо-технічна агенція» директор
ТОВ «Авто-Чок» співзасновник, директор
ТОВ «Рубідій-груп» засновник, директор
Членство у Верховна Рада України IX скликання
Освіта Київський національний економічний університет
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Вадим Олегович Струневич (нар. 24 листопада 1982) — український підприємець, громадський діяч. Керував ТОВ «М. Д. Групп» і НАСК «Оранта», був директором з економіки та фінансів Державного підприємства "Київський ремонтний завод «Радіан»[1].

Засновник, власник і керівник ряду великих компаній, директор ДП «Виробничо-технічне агентство», учасник парламентських виборів 2019 роки від партії «Слуга народу».

Життєпис[ред. | ред. код]

Вадим Струневич народився 1982 року, має вищу освіту.

Після закінчення вишу почав займатись підприємницькою діяльністю та заснував багато різних компаній. Першим та найуспішнішим підприємством став НПІІ «КиївПроект», заснований у 2004 році. Команда спеціалістів з майже 200 фахівців спроєктувала понад 435 проєктів споруд в Києві і по всій Україні загальною площею більш ніж 1,2 млн квадратних метри.

У 2013 році також у Києві він заснував публічне акціонерне товариство закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Еверест», що займається наданням інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення).

Крім того, Вадим Струневич ТОВ «Авто-Чок», ТОВ «М. Д. Груп», ТОВ «МК 8», ТОВ «Укрінвестбуд девелопмент», ТОВ «Біономікс», дочірнє підприємство «Виробничо-технічна агенція», ТОВ «Рубідій-груп» та інших[2].

Вадим веде будівельний проєкт київського девелопера Андрія Вавриша — 10-поверховий комплекс Einstein Concept House в центрі Києва[3]. Струневича називають довіреною особою Андрія Вавриша, колишнього заступника голови Департаменту архітектури та містобудування КМДА, який за даними ЗМІ покривав корупційні схеми. На Струневича оформлено низку фірм, які контролюються Вавришем[4].

За інформацією інтернет-видання "Наших грошей", які посилаються на Відкритий лист Київської організації Національної Спілки архітекторів України стало відомо про можливу недоброчесність екс-заступника глави Мінрегіону Дмитра Ісаєнка (№15 у списку партії Опозиційна платформа – За життя»), екс-заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Андрія Вавриша, його колишню підлеглу Ганну Бондар (кандидат від «Слуги народу» в окрузі №220) та його помічника Вадима Струневича (№40 списку «Слуги народу») яка має вираз у якості незаконного їхнього впливу на представників КМДА щодо процесів забудови міста Києва[4].

Політична діяльність[ред. | ред. код]

2019 року Струневич балотується до ВРУ IX скл. від партії «Слуга народу», № 40 в списку. Заступник голови фракції партії «Слуга народу»[5].

Заступник голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів[6].

Хобі[ред. | ред. код]

Має свій родовий герб, що розміщений на сайті Українського геральдичного товариства. У щиті срібний тонкий хрест, поверх якого — зелений лист плюща; у першому червоному полі — срібна зірка Давида, у другому синьому — срібний дуб із корінням, у третьому синьому — срібний шолом із оленячими рогами, у четвертому червоному — срібний ключ вушком вгору. Щитотримачі: чорний лев праворуч і такий же тигр ліворуч. На срібній стрічці під щитом девіз: Gaudeo quod me vivere (щасливий тим, що живу). Герб склала та виконала О. П. Струневич[7].

Примітки[ред. | ред. код]