Стінгер (коктейль)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Коктейль «Стінгер»

Стінгер (англ. Stinger) — алкогольний коктейль на основі м'ятного лікеру і спирту. Готується методом Стир&Стрейн. Подається у коктейльному бокалі або келиху для Мартіні. Класичний рецепт описує суміш коньяку (бренді) та білого м'ятного лікеру, яку ретельно перемішують струшуванням і подають в коктейльному бокалі. Походження цього напою невідомо, але про нього згадується в кулінарних книгах бармена, наприклад Tom Bullock's The Ideal Bartender, яка була опублікована в 1917 році. Класифікується як дигестив (десертний). Належить до офіційних напоїв Міжнародної асоціації барменів (IBA), категорія «Незабутні» (англ. The Unforgettables)[1].

Спосіб приготування[ред. | ред. код]

Склад коктейлю «Стінгер»[2][3]:

Усі компоненти охолоджують у шейкері з льодом, а потім перемішують та фільтрують в коктейльний келих або келих для Мартіні.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Сайт Міжнародної асоціації барменів. Незабутні коктейлі (en). iba-world.com. Архів оригіналу за 9 березня 2017 року. Процитовано 8 серпня 2017 року. 
  2. Коктейль «Стінгер» на сайті Барменської асоціації Росії. barclass.ru (ru). Архів оригіналу за 22 березень 2017. Процитовано 8 серпня 2017 року. 
  3. Stinger. Сайт Міжнародної асоціації барменів (en). iba-world.com. Процитовано 8 серпня 2017 року. 

Посилання[ред. | ред. код]