Стінка Улашківська

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Стінка Улашківська
Стінка Улашківська.jpg
Розташування: Україна Україна, Чортківський район Тернопільська область
Найближче місто: Улашківці
Площа: 19,5 га
Заснований: 2011 р.
Керівна
організація:
«Чортківське лісове господарство»
Країна Flag of Ukraine.svg Україна

Стінка Улашківська у Вікісховищі?

Стінка Улашківська — комплексна пам'ятка природно-заповідного фонду місцевого значення у Чортківському районі Тернопільської області.

Утворена рішенням Тернопільської обласної ради від 15 грудня 2011 року. «Стінка Улашківська» розташована поблизу іншої природної пам'ятки місцевого значення — «Улашківські сосни». Знаходиться на південно-західній околиці села Улашківці, на правому березі Серету, в урочищі «Милівці», на території Улашківського лісництва державного підприємства «Чортківське лісове господарство» (кв. 93, вид. 1).

Ця заповідну територію створено для охорони та збереження типового ландшафту та умов у яких ростуть червонокнижні рослини (наприклад, ясенець білий) і деякі регіональні рідкісні види рослин, а також мають свій ареал проживання деякі представники ентомофауни та птахів.

Площа охоронної території — 19,5 га.

Пам'ятка перебуває у віданні Державного підприємства «Чортківське лісове господарство».

Джерела[ред. | ред. код]

  • Тернопільщина розширює заповідний фонд / 3 січня 2012
  • Проект рішення Тернопільської обласної ради «Про внесення змін та доповнень до мережі територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення»
  • Петро Царик «Географічні підходи до оптимізації функціональної і територіальної структур природно-заповідного фонду в умовах створення регіональної екомережі».

Посилання[ред. | ред. код]