Супердівчина

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Супердівчина
Супердівчина.jpg
Історія
Видавець DC Comics
Дебют Superman #123 (Серпень 1958), і Action Comics #252 (Травень 1959) як Супердівчина
Автор(и) Отто Біндер,
Курт Свон
Характеристики
Альтер его Кара Зор-Ел
Кара Денверс
Позиція Добро
Вид Криптоніанка
Місце народження Криптон (планета)
Громадянство Flag of the United States.svg США
Команди й організації
D.E.O.
Союзники
Супермен, Суперхлопець, Диво Жінка, Барбара Ґордон, Брейніак 5, Марсіанський Мисливець, Флеш
Вороги
Астра, Блек Флейм, Блекстарр, Блайз, Базз, Хижак, Організація Рада, Розпад, Організація Банда, Лесла-Лар, Ліліт, Максвел Лорд, Матрікс Прайм, Металло, Нон, Ремство, Насталія Лютер, Принцеса Тлака, Псі, Реактрон, Супержінка, Твайлайт

Супердівчина (англ. Supergirl)— персонаж коміксів компанії DC Comics. Було створено в 1959 році як жіночий еквівалент популярного уже на той час Супермена. Героїню було вигадано письменнком Отто Біндером та художником Алем Пластіно. Відпочатку вона з'являлася як другорядний персонаж у деяких коміксах DC, а саме як кузина Супермена, що має такіж сили як і він. З 1972 року було випущено першу, незалежну публікацію серії Supergirl де Кара виступала як головний персонаж. Також у 1985 році вийшов однойменний фільм знятий амереканським режисером Жанно Шварцом роль Супердівчини зіграла акторка Хелен Рейчел.

Біографія[ред. | ред. код]

Супердівчина справжнє ім'я Кара Зор-Ел, у звичайному житті відома як Кара Денверс. Спершу персонажа було представлено як кузину Кал-Ела він же Кларк Кент він же Супермен, проте з 1985 по 1986 у дванацятивипусковому кросовері коміксів під назвою "Криза нескінченних земель" Супердівчина померла, тому з часом Супермен почав вважатися єдиним з роду криптоніанців. Після кількох перезапусків у 2004 році в серії коміксів Superman/Batman Кару Денверс повернули як сучасну Супердівчину, а пізніше Кара знову отримала власну серію коміксів. В новій історії Кару Зор-Ел як і Супермена батьки відправили на землю аби вберегти від смерті під час руйнування Криптону та захищати свого кузена на чужій планеті. Але її корабель потрапив до фантомної зони, через що Кара прилетіла на землю трохи запізно, заставши Кал-Ела уже дорослим.

Суперсили[ред. | ред. код]

По факту Супердівчина має тіж самі сили, що й її кузен Супермен, це надлюдська сила, надрефлекси, надшвидкість, можливість літати, невразливість та цілковитий імунітет практично до всього, ренгенівське бачення, лазерний зір. Також вона має і тіж слабкості, що і Супермен, це насамперет слабкість до криптоніту який робить її вразливою.

Фільми та серіали[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]