Сімпсони (сезон 6)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шостий сезон «Сімпсонів» був показаний на телеканалі Fox в період з 4 вересня 1994 по 21 травня 1995 року і містить 25 епізодов. Сезон почався серією Барт темряви і завершився серією Хто стріляв у містера Бернса (частина 1).

Список серій[ред. | ред. код]

Номер Час появи в США Код Назва
1-104 4 вересня 1994 1F22 Барт темряви
(«Bart of Darkness»)
У Спрингфілді встановлюється спека і Барт з Лісою прохають Гомера купити басейн. Під час стрибка з дерева, Барт ламає ногу і йому доводиться сидіти вдома, поки інші діти купаються в басейні. Щоб хоч чимось розважити Барта, Ліза дарує йому свій телескоп. Спостерігаючи в телескоп за Недом Фландерс Барт з жахом виявляє, що сусід вбив свою дружину і закопав її на задньому дворі … Нед дійсно виявився вбивцею, але вбив він не дружину.
2-105 11 вересня 1994 1F17 Суперниця Ліси
(Lisa's Rival)
До класу Ліси приходить нова дівчинка-вундеркінд, яка молодша за Лізи на рік. До того ж, вона краще Лізи грає на саксофоні. Ліза не може змиритися з тим, що хтось краще за неї. До того ж наближається конкурс діорами, на якому Лізі просто необхідна перемога. На допомогу приходить Барт …

Запрошені зірки: Вайнона Райдер

3-106 25 вересня 1994 1F33 Інше Шоу Сімпсонів
(Another Simpsons Clip Show)
Мардж відриває сім'ю від телевізора, щоб провести сімейну годину. Сімпсони згадують найромантичніші епізоди зі свого життя. Як за Мардж почав доглядати Жак, Гомер закохався в Мінді, Ральф в Лізу і далі в цьому дусі…
4-107 2 жовтня 1994 2F01 Країна Чуха та Сверблячки
(Itchy & Scratchy Land)
Відкривається новий центр Чуха й Сверблячки. Сімпсони їдуть туди і починається… Гомер з Бартом потрапляють до в'язниці, потім всі роботи сходять з розуму, загалом все як завжди в Сімпсонів.
5-108 9 жовтня 1994 2F02 Другий Номер Боб Робертс
(Sideshow Bob Roberts)
У Спрингфілді розгортається нова передвиборна компанія на пост мера. Кандидатів двоє: діючий мер Квімбі — хабарник, невірний чоловік і наркоман (єдина його перевага — вміння читати), другий кандидат — Шістка Боб, але він сидить у в'язниці. Проте під натиском громадської думки його відпускають. Боб перемагає на виборах і починає мстити Барту і всієї його сім'ї. Але Ліза разом з Бартом викривають Боба.

Запрошені зірки: Келсі Граммер, Ларрі Кінг, Dr. Demento і Філ Хартман

6-109 30 жовтня 1994 2F03 Хата жахів V
(Treehouse of Horror V)
Знову три жахливих історії: У заміському будинку Бернса, де немає пива і телебачення, Гомер сходить з розуму і намагається вбити свою сім'ю. Гомер з тостера майструє машину часу і змінює минуле, відповідно змінюється і майбутнє і Нед Фладерс стає володарем світу. А шкільні вчителі переводять дітей на котлети!

Запрошені зірки: Джеймс Ерл Джонс

7-110 6 листопада 1994 2F04 Подруга Барта
(Bart's Girlfriend)
Барт закохується в доньку преподобного Лавджоя. Але дочка виявляється зовсім не така як її батьки. Вона краде пожертвування з церкви і підставляє Барта…

Запрошені зірки: Меріл Стріп

8-111 13 листопада 1994 2F05 Ліса на льоду
(Lisa on Ice)
Ліса отримує двійку з фізкультури. Барт займається в хокейній команді і показує непогані результати. Випадково Апу (тренер команди) зауважує у Лізи здібності воротаря і бере її в свою команду. І зовсім скоро чекає гра команди Барта проти команди Лізи.
9-112 27 листопада 1994 2F06 Гомер - погана людина
(Homer Bad Man)
Гомера звинувачують у сексуальному домаганні, а він усього лише відірвав прилиплу до молодої дівчини цукерку-тягучку. Але у садівника Віллі є відеокасета з доказом невинуватості Гомера.

Запрошені зірки: Денніс Франц

10-113 4 грудня 1994 2F07 Дідусь проти сексуального стримання
(Grampa vs. Sexual Inadequacy)
Дідусь Сімпсон рятує своїм чудовим тоніком сексуальне життя Гомера і Мардж. Потім він разом з Гомером починає займатися комерцією — продавати чудодійний тонік, але незабаром вони крупно сваряться. А діти тим часом думають, що ж трапилося з усіма дорослими в місті.

Запрошені зірки: Філ Хартман

11-114 18 грудня 1994 2F08 Страх літати
(Fear of Flying)
Після невдалого жарту, Гомера виганяють з кабачка Мо. У пошуках іншої забігайлівки він забрідає в шинок для пілотів авіакомпанії по сусідству. Гомера змушують летіти на літаку як пілота, але політ не відбувся. Проте Гомеру запропонували летіти всією сім'єю на вибір в будь-яку точку Америки. Але і цей політ не відбувся, тепер через Мардж, у якої виявилася страшна боязнь польотів. Гомер веде дружину до психолога.

Запрошені зірки: Енн Бенкрофт, Тед Денсон, Вуді Харрельсон, Реа Перлман, Джон Ратценбергер і Джордж Вендт

12-115 8 січня 1995 2F09 Гомер Великий
(Homer the Great)
Гомер раптом помічає, що Карл і Ленні скрізь користуються привілеями, але не говорять чому. Тоді, простеживши за ними, Гомер дізнався, що вони члени таємного товариства каменярів. Незабаром Гомер теж стає одним з них.

Запрошені зірки: Патрік Стюарт

13-116 22 січня 1995 2F10 І Меггі стає третьою
(And Maggie Makes Three)
Ця історія переносить нас у недалеке минуле. У Сімпсонів двоє дітей, Гомер, прорахувавши сімейний бюджет на майбутнє, зі скандалом звільняється з АЕС і йде влаштовуватися в кегельбан. Все йде чудово, але… Мардж вже вагітна, і зарплати чоловіка не вистачить на утримання трьох дітей.
14-117 5 лютого 1995 2F11 Комета Барта
(Bart's Comet)
Барт випадково відкриває невідому комету, яку називають його ім'ям. Але комета летить на Спрінгфілд. Місту загрожує загибель, ракета покликана знищити комету промахується і руйнує єдиний міст із міста, починається паніка. Бомбосховище є тільки у Фландерс, але воно розраховано на дві сім'ї (на самих Фландерс і на Сімпсонів)
15-118 12 лютого 1995 2F12 Гомер клоун
(Homie the Clown)
Гомер вступає до коледжу клоуна Красті. Однак разючу подібність загримованого Гомера і Красті, спочатку задоволення, що доставляє Гомеру, незабаром переростає у великі неприємності для обох, особливо для Сімпсона.

Запрошені зірки: Джо Мантегна, Дік Каветт і Джонні Унітас.

16-119 19 лютого 1995 2F13 Барт проти Австралії
(Bart vs. Australia)
Барт відмовляється вірити Лісі, що вода в унітазі, в південній півкулі, закручується у зворотний бік. Щоб це перевірити, Барт дзвонить до Австралії за рахунок викликається боку, де трубку бере маленький хлопчик. Батькові цього хлопчика приходить рахунок за телефонні розмови — 900 доларів, природно австралійці обурені.

Запрошені зірки: Філ Хартман

17-120 26 лютого 1995 2F14 Гомер проти Патті та Сельми
(Homer vs. Patty & Selma)
Після невдалого «гарбузового» бізнесу Гомер змушений позичити гроші у Патті і Сельми. Тепер Гомер повністю залежить від двох, що ненавидять його жінок. Але Гомер рятує роботу сестер і вони прощають йому борг. А Барт тим часом серйозно захоплюється балетом і показує добрі результати.

Запрошені зірки: Сьюзан Сарандон і Мел Брукс

18-121 5 березня 1995 2F31 Зірка це Бернс
(A Star is Burns)
Спрингфілд став загнивати, щоб підняти престиж міста у ньому вирішено провести кінофестиваль. Фільми знімають самі жителі міста, в журі: Гомер, Мардж, мер Квімбі, клоун Красті і Джей Шерман. Дуже важко важко вирішити долю призера, все залежить від Гомера. Але Гомеру подобається фільм Молемана, за якої крім нього ніхто не голосує.

Запрошені зірки: Джон Ловітц, Філ Хартман і Моріс Ламарш.

19-122 19 березня 1995 2F15 Весілля Ліси
(Lisa's Wedding)
На ярмарку ворожка пророкує майбутнє Ліси і майбутнього нареченого. Хлопець виявляється освіченим і вихованим англійцем.

Запрошені зірки: Менді Патінкін і Філ Хартман

20-123 9 квітня 1995 2F18 Дві дюжини та одна борза
(Two Dozen and One Greyhounds)
Маленький Помічник Санти закохується. У підсумку в Сімпсонів з'являються 25 чудових цуценят. Проте Бернс краде всіх до одного, щоб зшити собі одяг з щенячі шкурок.
21-124 16 квітня 1995 2F19 Розформування учительського колективу
(The PTA Disbands)
Барт блискуче втілює в життя план страйку вчителів проти директора. Новим директором стає Нед Фландерс, а одним з учителів Мардж Сімпсон.

Запрошена зірка: Клоріс Лічмен і Даніель Штерн

22-125 30 квітня 1995 2F32 Навколо Спринфілда
(Round Springfield)
Барт потрапляє до лікарні з-за металевого кружечка в сніданках Красті. І відсуджує у Красті 500 доларів (решту грошей забрали адвокати). Тим часом музичний ідол Лізи Мерфі «Криваві Ясна» вмирає. Щоб вшанувати пам'ять музиканта необхідний його альбом, який коштує 500 доларів.

Запрошені зірки: Рон Тейлор, Стів Аллен і Філ Хартман

23-126 7 травня 1995 2F21 Зв'язок Спрингфілда
(The Springfield Connection)
У місті новий коп — Мардж Сімпсон. Вона показує непогані результати на роботі, але злочини скоюються в її гаражі.

Запрошені зірки: Філ Хартман

24-127 14 травня 1995 2F22 Лимон Троя
(Lemon of Troy)
Шелбільвільци викрадають священне дерево Спрингфілда — лимонне дерево. Барт разом з хлопцями намагається повернути дерево назад. На допомогу приходять навіть дорослі.
25-128 21 травня 1995 2F16 Хто стріляв у містера Бернса (частина 1)
(Who Shot Mr. Burns? Part I)
Містер Бернс будує установку, яка закриває Спрінгфілд від сонячного світла. Хтось стріляє в містера Бернса. Хто? Дізнаєтеся у другій частині.

Запрошені зірки: Тіто Пуенте