ТРК «Люкс»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ТРК «Люкс» (повна назва Приватне акціонерне товариство «Телерадіокомпанія Люкс» або ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс») — медіахолдинг, заснований приблизно 2005 року. Напрямки діяльності: рекламна діяльність, діяльність у сфері радіомовлення та телебачення. ТРК “Люкс” має 3 ліцензії на ефірне телебачення з використанням 4 телеканалів, територіальна категорія мовлення – регіональне.

До складу входять радіостанції Lux FM (Львів), Lux FM (Київ), Радіо Максимум, інтернет-видання Zaxid.net, Football 24, Телеканал «24», та рекламне агентство «Люкс»[1][2].

Згідно з даними офіційного веб-сайту Нацради з питань телебачення та радіомовлення, власниками ПрАТ є Роман Андрейко (20,2%) та Катерина Кіт-Садова (79,8%). У червні 2012 року Катерина Кіт-Садова продала 3% акцій ПрАТ ТРК Люкс за 3 млн грн. Роману Андрейку, який наростив свою долю до 23,2%. Медіахолдинг міського голови Львова Андрія Садового ТРК “Люкс” юридично належить його дружині Катерині Кіт-Садовій та давньому бізнес-партнеру Романові Андрейку[3].

Засновником ТОВ “Захід.Нет” (Zaxid.net) є ПрАТ ТРК Люкс (80%) і Роман Андрейко (20%).

ПрАТ “Телерадіокомпанія Люкс” також має 15% у ТОВ “Студія звукозапису “Люксен”. Двома іншими співвласниками “Люксену” є співачка Руслана Лижичко (70%) і її чоловік продюсер Олександр Ксенофонтов (15%). “Люксен” є засновником компанії “Інтер-Захід”, що займається розміщенням регіональної реклами практично на всіх загальноукраїнських телеканалах та низці радіостанцій.

Штаб-квартира: Україна, 79008, м. Львів, пл. Галицька, 15.

Генеральний директор — Андрейко Роман Богданович[4].

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]