Тартюфо ді Піцо

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вигляд у розрізі

Тартюфо ді Піцо (італ. Tartufo di Pizzoтрюфель з Піци) італійське морозиво, яке походить з міста Піццо, Калабрія[1]. Зазвичай складається з двох або більше смаків морозива, найчастіше з рідким шоколадом у центрі. Типово морозиво вкрито шаром з какао, кориці або горіхів. 

Етимологія[ред. | ред. код]

Слово "tartufo" означає "трюфель" італійською.

Історія[ред. | ред. код]

"Тартюфо" у сучасному вигляді, народився у Піццо у лабораторії бара Bar Dante (приблизно у 1952) просто випадково: Don Pippo (виробник нових продуктів) помітив, що під час шлюбів багатих людей морозиво витікає з форм. Намагаючись вирішити проблему, він помістив маленьку порцію морозива Heizel та шоколадного морозива у долоню. Після цього додав трохи розтопленого шоколаду. Потім загорнув усе у тонку форму з цукру, створюючи таким чином форму трюфеля, котрий потім залишив охолоджуватись.

Приготування[ред. | ред. код]

Тартюфо зазвичай складається з двох смаків морозива, котре зліплюється руками. Якщо оболонка шоколадна, то морозиво після охолодження заливається спеціальним розтопленим шоколадом. 

Галерея[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. DISCIPLINARE DI PRODUZIONE DELLA INDICAZIONE GEOGRAFICA PROTETTA «TARTUFO DI PIZZO». gazzettaufficiale.it. Процитовано 14 luglio 2016.