Татьяна Вулластон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Татьяна Вулластон
Tatiana Wollaston
Ben and Tatyana Woollaston.jpg

Бен та Татьяна Вулластон
Народилася 8 листопада 1986(1986-11-08) (31 рік)
Пінськ, Білорусь Білорусь
Громадянство Білорусь Білорусь
Ім'я при народженні Татьяна Торчило
Діяльність Рефері зі снукеру
Заклад

Татья́на Ву́лластон ( англ. Tatiana Wollaston нар.8 листопада 1986(19861108)  Пінськ , Білорусь ) — білоруський рефері зі снукеру національної та другої міжнародної категорії. Офіційний рефері WPBSA, EASB, EBSA та БСФ. [1] [2][3][1]

Кар'єра рефері зі снукеру[ред.ред. код]

У березні 2008 розпочала судити ігри аматорських змагань у Білорусі. Незабаром, отримавши статус рефері національної категорії, залучилась до суддівства всіх провідних змагань зі снукеру у Білорусі. Роком пізніше, у березні 2009, кваліфікувалась на 3 міжнародну категорію під час проведення Чемпіонату Європи зі снукеру у Санкт-Петербурзі. Дебют на професійних змаганнях відбувся у серпні 2010 року, під час проведення EPTC-1 (Пол Хантер Classic 2010) в м. Фюрт, Німеччина. 21 листопада 2010 року Татьяна стала першим рефері зі Східної Європи, якому було доручено суддівство півфіналу професійного рейтингово турніру зі снукеру - EPTC-6, Прага, Чехія, у якому Джон Хіггінс переміг Джо Джогія з рахунком 4-2. Під час Players Tour Championship 2011/2012 – Етап 7 Татьяна кваліфікувалась на другу міжнародну категорію, після чого офіційно приєдналась до EASB. На PTC-4 у Німеччині, відбувся ії телевізійний дебют на каналі Eurosport (матч між Кеном Догерті та Пассакорном Сувванаватом).

Персональне життя[ред.ред. код]

Здобула вищу освіту у Білоруський державний економічний університет, де вивчала фінанси, банківську справу та кредит. Отримала ступінь магістра з економіки, після чого залишилась в університеті, де працювала викладачем. У червні 2011 року одружилась з професіональним англійським снукеристом Беном Вулластоном та згодом переїхала до Великої Британії. Подружжя мешкає у місті Лестер.

Регіональні турніри[ред.ред. код]

Інші міжнародні турніри[ред.ред. код]

Міжнародні турніри[ред.ред. код]

Професійні турніри[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]