Тебодін Україна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Тебодін Україна
Тип підприємство з іноземними інвестиціями
Територія діяльності Україна та країни пост-радянського простору
Ключові особи Директор
Нікітін Олександр Михайлович
Сайт tebodin.bilfinger.com

ПІІ «Білфінгер Тебодін Україна» — консалтингова та інжинірингова компанія, яка оперує на українському ринку з 1993 року.

ПІІ «Білфінгер Тебодін Україна» є дочірнім підприємством голландської компанії Tebodin Consultants & Engineers B.V, яка була частиною Royal Bam Group — одної з найбільших будівельних холдингів в Європі. З 2013 року входить до складу групи компаній Bilfinger SE.

ПІІ «Тебодін Україна» надає послуги в з консалтингу, проектування та інжинірингу, організації тендерів та закупівель, управлінні проектами та будівництвом для різних секторів економіки, включаючи об'єкти транспортної інфраструктури (аеропорти), підприємства з виробництва будівельних матеріалів, в тому числі нові цементні заводи та переведення існуючих заводів з газу на альтернативні види палива.

Компанія «Тебодін» представлена 50 офісами у 20 країнах світу. В Україні компанія представлена трьома офісами — в Києві — 90 спеціалістів, Львові — 45 спеціалістів та Харкові — 15 спеціалістів.

Послуги ПІІ «Тебодін Україна» охоплюють повний цикл інвестиційних проектів.

Інжинірингові послуги: проектування (концептуальний дизайн, стадія «Проект», стадія «Робоча документація»), техніко-економічний розрахунок, інжинірингові дослідження, технічне завдання, розробка специфікацій і кошторисний розрахунок, технічна допомога в погодженні проекту та отриманні дозволів, розробка тендерної документації та авторський нагляд за будівництвом.

Консалтингові послуги: технічна експертиза/ обстеження об'єктів нерухомості, (попереднє) техніко-економічне обґрунтування, бізнес-інвестиційне планування, оцінка бізнесу та активів, екологічний консалтинг, дослідження та аналіз ринку, пошук фінансування/партнерів, фінансовий моніторинг ходу виконання проекту та будівельних робіт, енергетичний консалтинг.

ПІІ «Тебодін Україна» працює згідно з внутрішньою системою якості підтвердженою сертифікатом ISO 9001:2000.

Клієнтами «Тебодін Україна» є транснаціональні та вітчизняні компанії, урядові установи, міжнародні фінансові інституції та неурядові організації.

Керівництво[ред. | ред. код]

Генеральний директор ПІІ «Тебодін Україна» та «Тебодін Россія» (Tebodin Eastern Europe BV) — Сосновський Андрій Олександрович, кандидат фізико-математичних наук, магістр з міжнародного інвестиційного менеджменту. Співавтор Першого українського адаптованого видання Ф.Котлера, К. Л. Келлера «Маркетинговий Менеджмент», Київ, 2008 р. Один із авторів підручника «Проекти в галузі інфраструктури: партнерство державного та приватного секторів», Київ 2010 р. До 2014 року.

Офіційні сайти[ред. | ред. код]