Текстиль-Контакт

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Текстиль-Контакт
Тип Товариство з обмеженою відповідальністю
Форма власності товариство з обмеженою відповідальністю
Спеціалізація Реалізація та виготовлення тканин та фурнітури
Засновано 1995
Штаб-квартира Київ
Україна Україна
Територія діяльності Україна
Ключові особи Олександр Соколовський
tk.ua

ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ — торгово-виробнича група компаній, що працює на ринку легкої промисловості України. Дистриб'юторська мережа становить більше 16 000 кв.м. оптово-роздрібних торговельних площ по всій території України. Асортимент — більше 30 000 видів тканин та 20 000 найменувань товарів в категорії фурнітура, пошиття одягу, декор та домашній текстиль.

Історія компанії[ред. | ред. код]

Компанія «Текстиль-Контакт» була заснована в квітні 1995 року. В даний час — це одне з основних підприємств групи «Текстиль-Контакт».

З 1995 по 2000 рік основним предметом діяльності був імпорт і крупно-оптова реалізація тканин на ринку України, поставлених з Узбекистану і країни СНД.

У 2001 компанія розширює асортимент товарів і географію імпорту.

Постійними клієнтами компанії стають фабрики і великі швейні підприємства — «Воронін», VD One, Arber Groupe і інші.

З 2001 року компанія нарощує імпорт, дистриб'юцію і запускає власне виробництво. Стає найбільшим оператором на ринку тканин і товарів легкої промисловості в Україні. Відкриває нові профільні бізнес-напрямки: «ТК-Фурнітура» — продаж широкого асортименту швейної металофурнітури, ниток, ґудзиків і т.д .

У 2003 році, на базі Чернігівської швейної фабрики, запускає своє виробництво компанія «ТК — Стиль». Сьогодні це сучасне, спеціалізоване підприємство з пошиття чоловічого та жіночого верхнього одягу на замовлення відомих українських і міжнародних компаній і брендів.

У 2010 році компанія впроваджує новий для України формат оптово-роздрібної торгівлі тканинами, — з'являється мережа гіпермаркетів «Каштан».

У грудні 2017 року «ТК-Фурнітура» відкриває першу в Україні фабрику з виробництва ниток — «Барва».

Засновник[ред. | ред. код]

Український бізнесмен, громадський діяч і блогер — Олександр Соколовський.

Виробничий бізнес групи[ред. | ред. код]

Громадські проекти[ред. | ред. код]

Група компаній «Текстиль-Контакт» — постійний партнер проекту Ukrainian Fashion Week в організації українського тижня моди. Спонсор проектів, спрямованих на підтримку і співпрацю з молодими дизайнерамив Україні.

Нагороди[ред. | ред. код]

За розвиток співпраці із іноземними виробниками і постачальниками тканин, «Текстиль-Контакт» отримав нагороду Міжнародного рейтингу «Золота Фортуна».

Посилання[ред. | ред. код]