Телеканал «Моя Дитина»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Моя дитина
MoyaDytyna LOGO NEW.png
Країна Україна Україна
Місто реєстрації Київ
Слоган «Ми виховуємо майбутнє України»
Початок мовлення 15 листопада 2011 року
Припинив мовлення 1 травня 2014 року
Зона мовлення кабельне та супутникове
Формат зображення 4:3
Власник(и) ТОВ «Манеж ТВ»
Керівник(и) Генеральний директор - Оксана Дейнеко
Заснована 3 жовтня 2011
Інтернет http://manezh.tv

Моя́ дити́на — перший і єдиний телевізійний канал на території України, присвячений проблемам виховання дітей.

Телеканал засновано 3 жовтня 2011 року. Телеканал входить у групу компаній «НТВ-Плюс Україна», яка працює на українському ринку з 2005 року в складі компаній «Нова телевізійна група Медіа», «Рекламна телевізійна група», «ТВ-клуб Медіа» та «Нові телевізійні технології». 1 травня 2014 року телеканал припинив кабельне та супутникове мовлення. 17 липня 2014 року керівництво телеканалу прийняло рішення про закриття телеканалу «Моя дитина».

Історія[ред. | ред. код]

Телеканал «Моя дитина» засновано 3 жовтня 2011 року. З першого дня заснування телеканал входить до групи компаній «НТВ-Плюс Україна», яка є офіційним представником оператору НТВ-ПЛЮС в Україні.

У 2011 році телеканал починає одночасно транслюватися як в кабельних мережах так і на супутнику Astra 1G.

З 2012 року телеканал бере активну участь у міжнародних та міських тематичних виставках, серед яких «Baby EXPO», «Baby Activ», «Я буду мамою», «Handmade EXPO» та багато інших.

1 червня 2012 року телеканал «Моя дитина» бере участь у конференції «Дні кабельного ТВ в Україні». У цей же час телеканал «Моя дитина» нагороджено грамотою АППК (Асоціація правовласників і постачальників контенту).

19 жовтня 2012 році телеканал «Моя дитина» нагороджено дипломом EEBC expoTEL за участь у 10-й міжнародній конференції індустрії телерадіомовлення та телекомунікацій.

19 грудня 2012 року телеканал виступає ініціатором соціального проекту до дня Св. Миколая для дітей-сиріт.

1 квітня 2013 року телеканал перейшов на супутник Astra 4A (4.8 E), один із найбільш популярних супутників на территоії України.

15 квітня 2013 року телеканал переходить на блочно-лінійну сітку мовлення. У цей ж період телеканал оновлює ряд програм, як інформаційного, так і розважального характеру, серед яких: «Сім'я від А до Я», «Мама у великому місті», «Корпорація Сімба», «Час для себе» та багато ін. Із запуском нових програм телеканал вперше починає транслювати художні, історичні та багатосерійні фільми. У цей же час до запуску в ефір готуються програми власного виробництва, серед яких передача про талановитих дітей «Моя талановита дитина».

1 червня 2013 року в ефірі телеканалу відбулась прем'ера нового ТВ-проекту «Моя талановита дитина». Однак повноцінний запуск передачі був перенесений на осінь 2013 року.

З 3 жовтня 2013 року відбулась прем'ера ще одного проекту власного виробництва - тележурнал для всієї родини «Сімейний вінегрет».

1 травня 2014 року у зв'язку зі складною політичною ситуацією в Україні, керівництво телеканалу «Моя дитина» приймає рішення призупинити мовлення телеканалу строком на два місяці.

17 липня 2014 року керівництво телеканалу приймає рішення про закриття телеканалу «Моя дитина».

Цільова аудиторія[ред. | ред. код]

Телеканал призначений для сімей з дітьми, а також для тих, хто очікує поповнення у сім'ї.

Програми власного виробництва[ред. | ред. код]

 • «Дитячий белькіт» — програма побудована на дитячих висловлюваннях на задану тему, наприклад, «що таке Новий рік». Діти 3-6 років в неформальній обстановці міркують, філософствують, не розуміють і пропонують.
 • «Моя талановита дитина» — проект про талановитих дітей, які мають унікальний дар, незвичайні таланти, славляться добрим серцем або шляхетними героїчними вчинками. Прем'єрний показ проекту відбувся 1 червня 2013 року.
 • «Найкумедніше дитяче відео» — це розважальна передача, в основі якої лежить демонстрація любительського відео з дітьми, які завдяки своїм батькам або родичам потрапили до телеефіру. Програма з'явилася в результаті успішно проведеному конкурсу «Найкумедніше дитяче відео» в березні-квітні 2013 року.
 • «Сімейний вінегрет» — це сімейний тележурнал, в якому висвітлюються різноманітні питання пов'язані з вихованням дітей та нестандартними педагогічними підходами. Розповідається про найяскравіші події, виставки присвячені сім'ям та дітям зокрема. Прем'єрний показ «Сімейного вінегрету» відбувся 3 жовтня 2013 року в другий день народження телеканалу «Моя дитина».

Соціальні проекти[ред. | ред. код]

Телеканал «Моя Дитина» виступив ініціатором соціального проекту до дня Св. Миколая для дітей-сиріт. 19 грудня 2012 року спільно з компанією «SK Formula» для дітей Старобасанської школи-інтернату була організована поїздка до етнографічного комплексу «Українське село». Разом з волонтерами «Новий акрополь» для дітей були організовані майстер-класи на новорічну тематику. Усі діти отримали подарунки від Св. Миколая.

Керівництво[ред. | ред. код]

 • Генеральний директор — Оксана Дейнеко

Покриття[ред. | ред. код]

Телеканал присутній в кабельних мережах найбільших кабельних операторів України. Завдяки тому, що канал входить до групи компаній «НТВ-Плюс Україна» телеканал має досить розвинене технічне покриття по всій території України.

Супутникове мовлення[ред. | ред. код]

З 1 квітня 2013 року сигнал телеканалу «Моя дитина» присутній на супутнику ASTRA-4A/Sirius-4.

Параметри для налаштування ТВ-сигналу телеканалу «Моя дитина» з супутника:

 • Орбітальна позиція: 4.8Е
 • Супутник: ASTRA-4A/Sirius-4
 • Частота: 12399 МГц
 • Поляризація: Вертикальна
 • Символьна швидкість: 27500 кСимв/с
 • Корекція помилок (FEC): 3/4
 • Ім'я сервісу: «MOYA DYTYNA»

1 травня 2014 року телеканал «Моя дитина» припинив мовлення на супутнику ASTRA-4A/Sirius-4.

Посилання[ред. | ред. код]