Трамвай в Аліканте

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Трамвай в Аліканте
TRAM - Metropolitano de Alicante -T-.svg
Luceros1.jpg
Країна Flag of Spain.svg Іспанія
Місто Аліканте
Дата відкриття 1999
Власник Generalitat Valenciana[d]
Оператор Ferrocarrils de la Generalitat Valenciana[d]
Сайт fgvalicante.com/page.php?idioma=_en
Ширина колії Метрова колія
Схема маршрутів

TRAM - Alicante Esquema de Red.svg

CMNS: Трамвай в Аліканте на Вікісховищі

Трамвай Аліканте, комерційна назва Міський ТРАМВАЙ Аліканте (валенсійською: TRAM Metropolità d'Alacant, іспанською: TRAM Metropolitano de Alicante) працює в місті Аліканте (Валенсія, Іспанія) а також у передмісті. Як і більшість вузькоколійних залізниць, обслуговується фірмою Ferrocarrils de la Generalitat Valenciana (FGV). Відкрито 15 серпня 2003 року на зміну вузькоколійній дизельній залізниці між Аліканте та Ел-Кампельйо.

Система легкорейкового транспорту «Міський трамвай Аліканте» поєднує різні види залізничного сполучення: сучасний підземний трамвай у центрі Аліканте, трамвай-поїзд з Аліканте у Бенідорм, а також звичайний приміський поїзд з Бенідорму до міст Алтеа, Калп та Денія.

Історія[ред. | ред. код]

Аліканте має багату історію міського рейкового транспорту. Трамвай почав ходити 13 липня 1893 року, і мережа швидко поширилася на Мучамел (1902), Ельче та Кревільєнт (1905), а також Сан-Вісен-дел-Распеч (1906). Початково це була конка. З 1903 року почали з’являтися трамваї на паровій тязі. Конки повністю зникли до 1924 року. Електрифікація трамваю почалася у 1923 році. У 1920-х та 1930-х роках трамвайна мережа далі поширювалася містом і активно застосовувалася у 1940-х роках. У 1950 роки, через високу вартість електроенергії, трамваї програвали конкуренцію з автомобілями, а 14 листопада 1969 року трамваї остаточно зникли з вулиць Аліканте. Тридцять років потому, 13 березня 1999 року, трамваї повернулися відкриттям експериментального маршруту між Пласа дель Мар та Альбуферета, котрий у 2003 році було продовжено до Ел-Кампельйо.

Маршрути[ред. | ред. код]

Трамвай на станції Лусентум у напрямку Ел-Кампельйо на маршруті L3
Трамвай типу Flexity Outlook на станції Аліканте — Ла Марина
Новий дизельний поїзд серії MAN 2500 в депо поблизу станції Ла Марина
Старий дизельний поїзд серії MAN 2300 на станції Ел-Кампельйо

Мережа складається з таких маршрутів:

  • L1 (трамвай-поїзд), напівшвидкісне сполучення між центром Аліканте та містом Бенідорм (70 хвилин). У місті Бенідорм сполучається з маршрутом L9 до Денії.
  • L2 (трамвай), з центру міста до Міського Шпиталю Аліканте, Університету Аліканте та Сан-Вісен-дел-Распеч (15 хвилин).
  • L3 (трамвай), сполучення з усіма зупинками з Аліканте до Ел-Кампельйо (30 хвилин).
  • L4 (трамвай), від центру міста до кільцевої дороги в районі Плая де Сан Хуан (30 хвилин).
  • 4L (трамвай), з аеропорту Аліканте: 30 червня 2013 року лінію закрито, Пуерта дель Мар, через колишню залізничну станцію FGV Ла Марина, до станції Санґуета, де маршрут сполучався із L1, L3 та L4 (немає сполучення).
  • L9 (дизельний поїзд), з міста Бенідорм вздовж узбережжя до міста Денія, із зупинками в таких туристичних містах як Алтеа та Калп. Розклад змінний оскільки на лінії відбуваються роботи з підготовки до електрифікації (60 хвилин).

Маршрути L1, L2, L3 та L4 в центрі проходять у спільному тунелі від Археологічного музею до станції Лусерос у центрі. Станцію Меркадо (Валенсійською: Mercat) було відкрито 10 травня 2007 року, а станцію Лусерос було відкрито 18 червня 2010 року.

Будівництво та плани[ред. | ред. код]

Підземну ділянку збудовано із можливістю продовження на захід до Естасьо Мултімодал, котра обслуговує залізничну станцію Адіф (із можливим перенесенням автобусної станції).

Лінія L2 (трамвай), котра проходить по тому ж тунелю, що й L1, L3 та L4, сполучає центр Аліканте з Університетом Аліканте у Сан-Вісен-дел-Распеч.

Існують плани подовжити трамвайно-залізничне сполучення на південь до аеропорту Аліканте, міст Ель Альтет, Ельче, Ґран-Алакант, Санта-Пола, Ґуардамар та Торрев’єха. Згідно з даними місцевої преси, у найближчому майбутньому ці плани не буде втілено через брак коштів.

Галерея[ред. | ред. код]

підземні станції

наземні станції

шляхопроводи та віадуки

Посилання[ред. | ред. код]