Транспорт Белграда

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Белград, як і будь-який інший мегаполіс, має розвинену мережу доріг з курсуючими по ним різними формами громадського і приватного транспорту. Громадський транспорт є особливо важливим видом транспорту — «хребтом» всього дорожнього трафіку.

Вантажний корабель Сирмиум на річці Сава в Белграді

Сьогодні Белград славиться своїми пробками, тому що немає розвиненої транспортної мережі підлаштованої до потреб міста. Белград є найбільшим містом в Європі без системи метро і з недостатньо розвиненою дорожньою мережею. Зрештою, місту на двох річках потрібні нові мости і об'їзди навколо міських районів.

Міський транспорт[ред. | ред. код]

Громадський транспорт в Белграді включає в себе автобуси, трамвай і тролейбуси. Незважаючи на це, планується будівництво легкого метро, реалізація його ще не почалася. Таким чином, Белград має проблеми з пробками, особливо в другій половині дня в «годину пік».

Транспортні засоби є власністю місцевої громадської транспортної компанії (ГСП Белград) або приватних компаній, які займаються тільки автобусами. Квитки на транспорт можна придбати в ряді кіосків по всьому місту. Разовий квиток можна придбати у водія і за вищою ціною, і повернути його назад відразу при вході. Також можна придбати місячні квитки, які дійсні для необмеженого числа поїздок протягом місяця на всіх лініях, які охоплюються інтегрованою тарифною системою.

Автобуси[ред. | ред. код]

Один з нових автобусів біля Будинку молоді

Лінія громадських автобусів обслуговуються 8 основними перевезниками:

ГСП Белград належить місту, і ці автобуси часто називають «міськими» або «державними». Ця компанія була єдиною компанією, що займалася перевезенням в середині 90-х, коли офіційно з'явилися і інші перевезники (приватні). На міському рівні існує 141 денних і 27 нічних ліній. Нічні рейси виконують виключно «приватними» автобусами.

Трамвай і тролейбус[ред. | ред. код]

Перший трамвай на вулицях Белграда з'явився в далекому 1892 році. На сьогоднішній день існує 11 трамвайних і 7 тролейбусних лінії, всі належні ГСП Белград.

Маршрутки[ред. | ред. код]

Мікроавтобуси є новими транспортними засобами в Белграді, вони з'явилися в 2007 році. На сьогоднішній день існує 7 маршрутів з тегом E перед номером маршруту. Цей вид громадського транспорту має більш високу якість. Маршрутки перевозять менше пасажирів, швидші і оснащені кондиціонерами. Проте, ціна квитка на маршрутку вище ніж на автобус. Існує також спеціальний мікроавтобус лінії A1, яка проходить від площі Славия до Аеропорту Ніколи Тесли.

Легкорейковий транспорт[ред. | ред. код]

Система легкорейкового, так званого «Легкого метро», була прийнята як альтернатива такій необхідній, але, певно, занадто дорогій класичній системі метро. Офіційна назва Белградське легке метро. Передбачається будівництво трьох ліній з вузлами в центрі міста, але дослідження показують, що потужність цього проекту не буде достатньою для міста такого розміру. Попередній термін завершення будівництва був 2012 рік, однак, досі так і не вирішено, чи буде побудовано легке або звичайне метро.

Міська залізниця[ред. | ред. код]

З 1 вересня 2010 року було введено в експлуатацію так звану міську залізницю, яка використовує існуючу залізницю. Спочатку, місто експлуатувало залізницю між станціями Новий Белград і Панчевацький міст, а вже з 15 квітня 2011 року було продовжено лінію до Батайниці. Місткість міських залізниць становить близько 2700 пасажирів на годину, і планується, що під час години пік, інтервал між потягами буде становити 15 хвилин. Після випробувального терміну, який триватиме до кінця квітня 2011 року та в ході якого перевезення залізницею вільне, міська залізниця буде включена в систему інтегрованого тарифу.[1]

Відмітка на потягах міської залізниці
Відмітка на потягах міської залізниці
Розклад потягів на станції Вуков
Розклад потягів на станції Вуков

Приміські перевезення[ред. | ред. код]

Автобуси[ред. | ред. код]

Головна автобусна станція в Белграді

Приміський транспорт обслуговує компанія Lasta. Існує в загальній складності понад 300 ліній і 2500 щоденних рейсів, що з'єднують місто з передмістями і периферійною частиною Белградського району.

Транспортна мережа простягається від міста Белград радіально в усіх напрямках до трьох районів, Срем, Банат і Шумадія. Перший рівень ліній, відносяться до Белградських приміських муніципалітетів, деякі з яких є початком маршрутів другого рівня. Є кілька станцій в Белграді, з яких відбувається рух на приміські лінії: станція «Басов» в центрі міста, «Кей звільнення» в Земуні, Шумиці і Баново Брдо.

Потяги[ред. | ред. код]

У місті і його околицях є 41 станції, 2 з яких знаходяться під землею: Вуков Пам'ятник і Карджорджев парк. В даний час головним центром є Центральний вокзал з якого відходять міжнародні, регіональні і пасажирські поїзди.

Таксі[ред. | ред. код]

В Белграді офіційно існує 24 асоціації таксі. Таксі легко знайти на вулиці.[2]

Міжміський транспорт[ред. | ред. код]

Автобуси[ред. | ред. код]

Белград пов'язаний з автобусними лініями з усіма великими містами в Сербії, Чорногорії і Республіки Сербської і Північна Македонія, а також під час туристичного сезону, вводяться ряд ліній до туристичних центрів. Є багато міжнародних маршрутів, особливо в Німеччину, Австрію, Швейцарію та Францію. Під час літнього та зимового сезону часто є лінії до Греції і Болгарії. Головний автовокзал знаходиться далеко від міських центрів.

Потяги[ред. | ред. код]

Головний залізничний вокзал в Белграді знаходиться недалеко від центру міста і, поруч з міжміським та приміським автовокзалами. З Белграда є лінії в більшість великих міст в Сербії і Чорногорії, є і міжнародні маршрути до багатьох європейських міст (Скоп'є, Салоніки, Софія, Загреб, Любляна, Відень, Будапешт, Москва). На додаток до основної є 5 станцій - Белград центр ("Прокоп"), Новий Белград, Земун, Раковиця, Дунай. Станція Центр знаходиться в даний час в стадії будівництва і планується для нового центрального залізничного вокзалу в Белграді.

Літаки[ред. | ред. код]

Міжнародний аеропорт «Белград» в СурчинІ розташований за 12 км. на захід від міста. Він пов'язаний з шосе Белград-Батровці. До аеропорту можна дістатися автобусом або таксі. Повітряні лінії з'єднують Белград і Сербію з рядом напрямків в Європі, Азії і Африки.

Недалеко від міста і аеропорту Сурчин, є військовий аеропорт Батайніца, на відстані 20 км. від міста.

Річний транспорт[ред. | ред. код]

Савський док

Белград має відмінні умови для розвитку річкового транспорту, так як він розташований в місці злиття двох міжнародних річок, Сави й Дунаю. Місто має великий порт на Дунаї під назвою Лука Белгород. Річка Сава є більш відповідною для туристичного транспорту, на ній розташований термінал для прийому пасажирів і на сьогоднішній день це "головні ворота" для іноземних туристів, які відвідують місто. В цьому терміналі, протягом 2009 року, пришвартувалося понад 400 круїзних суден з більш ніж 50.000 туристами.[3]

Транспортна мережа міста[ред. | ред. код]

Вулиці[ред. | ред. код]

У Белграді є 536 світлофорних перехресть[4] і біля 120.000 дорожніх знаків.[5]

Мости[ред. | ред. код]

Вниз за течією (зверху вниз): Нова залізниця, Старий залізничний міст "Газелі" через річку Сава

В Белграді є 9 мостів, з яких 8 мостів через Саву, і один через Дунай. Мости зазвичай відносяться до Нові Белграду.

  • Залізнодорожній Остружний міст розташований приблизно в 20 км на південь від міста, недалеко від однойменного міста. Цей міст перетинає річку Сава і є частиною залізничного обходу навколо Белграда. Міст був зруйнований під час бомбардувань НАТО, і в той же час було відремонтовано.
  • Новий залізничний міст був побудований в 1979 році і перетинає річку Сава в місті.
  • Старий залізничний міст через річку Сава на території міста.
  • Міст Газела через річку Сава є основним маршрутом руху через річку в місті.
  • Старий Савський міст перетинає річку Сава в місті. Через цей міст проходить трамвайна лінія.
  • Бранков міст перетинає річку Сава в районі центра міста. Він був побудований на місці, де був міст короля Олександра, який був відкритий в 1934 році і був зруйнований під час Другої світової війни.
  • Панчевський міст є мостом через Дунай. Він поєднує в собі залізничний та автомобільний транспорт.
  • Міст Ади почали будувати в 2008 році, він був випущений в експлуатацію з 1 січня 2012 року, цей міст не повністю завершений і буде частиною внутрішньої кільцевої дороги.
  • Міст Земун Борка.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]