Транспорт Львова

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Львів — найбільший транспортний вузол Західної України, через який проходить ряд національних автострад європейського значення, важливі залізничні шляхи. У місті знаходиться міжнародний аеропорт Львів.

Автомобільний транспорт[ред. | ред. код]

Львів — важливий центр автомобільних перевезень, який лежить на шляху з центральної та північної України в Центральну Європу. Через Львів проходять міжнародні автошляхи М06 (Київ — Чоп; на Київ та Будапешт), М09 (Львів — Рава-Руська, на Варшаву), М10 (Львів — Краковець, на Краків), М11 (Львів — Шегині, на Краків), національні автошляхи Н02 (Львів — Тернопіль), Н09 (Львів — Івано-Франківськ — Мукачеве), Н13 (Львів — Самбір — Ужгород), Н17 (Львів — Луцьк). Через Львів проходять також європейські маршрути E40 (Кале —Ріддер), E372 (Варшава — Львів), E471 (Мукачеве — Львів). В найближчому майбутньому планується спорудження платного автобану «Київ — Краковець», який стане частиною пан'європейського транспортного коридору «Київ — Берлін». Навколо Львова збудована незамкнена об'їзна дорога.

Великою проблемою для міста є автомобільні затори та незадовільний стан дорожнього покриття.[1][2][3]

Можна виділити наступні причини транспортних проблем міста:

  • Через особливості архітектури міста та його забудови, вулиці в центральній частині Львова є переважно вузькими. Через це розповсюдженим у Львові явищем є вулиці з одностороннім рухом.
  • Складність рельєфу, який зумовлює проходження основних транспортних потоків через центр Львова.
  • Стрімке збільшення кількості автомобілів[4], що спричинене зростанням купівельної спроможності громадян.
  • Через те, що значна кількість магістральних вулиць міста вимощена бруківкою, перекладання якої дорожче за заміну асфальту, покриття на деяких, в тому числі центральних, вулицях перебуває в жахливому стані.
  • Недостатня кількість паркінгів, в тому числі багаторівневих.[5]
  • Значна кількість маршрутних таксі, що становлять найбільшу частку громадського транспорту міста.
  • Порушення водіями ПДР, зокрема правил паркування.

Для розв'язання транспортних проблем міста на 2010-ті роки планується реконструкція існуючих та будівництво нових доріг, спорудження багаторівневих розв'язок та будівництво багаторівневих підземних паркінгів.

Повітряний транспорт[ред. | ред. код]

Докладніше: Львів (аеропорт)

Пасажирські повітряні перевезення у Львові здійснюються через міжнародний аеропорт «Львів», який знаходиться в межах міста на відстані 6 км від Львівської опери, що знаходиться на Проспекті Свободи в центральній частині міста. Сьогодні повітряні рейси зі Львова прямують до міст України, Росії, Польщі, Італії, Ізраїлю, Німеччини, Іспанії та Туреччини. Аеропорт приймає такі літаки: Ан-12, Ан-24, Ан-26, Ан-30, Іл-14, Іл-18, Іл-76(130т), Ту-134, Ту-154, Як-40, Як-42, модифікації Боїнгів, Аеробусів Airbus та МакДонел-Дугласів. Розміри злітно-посадкової смуги — 2510 на 45 метрів. До чемпіонату Євро-2012 планується реконструкція злітно-посадкової смуги та будівництво нового терміналу.

Залізничний транспорт[ред. | ред. код]

Сьогодні Львів — резиденція управління Львівської залізниці — найстаршої та однієї з найбільших складових Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Перший потяг прибув до Львова з Відня 4 листопада 1861 року. У 1866 році було прокладено гілку до Чернівців, а у 1869 — до Бродів. На початку 20 століття виникла необхідність будівництва нового вокзалу у Львові. Нову споруду було здано 26 березня 1904 року. Вокзал вважався одним із найкращих у Європі, як з архітектурної, так і з технічної точок зору.

Сучасний Львів є важливим залізничним вузлом, через який візбувається сполучення західних областей України (Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської) з іншою частиною держави. Через Львів також проходить значна частина залізничних шляхів, що з'єднують Україну з Європою. У 2010-х роках планується втілення проекту «Євроколія», суть якого зводиться до сполучення Львова з Польщею залізничною лінією з європейською шириною колії, що дозволить значно пришвидшити залізничний перетин українсько-польського кордону. Цей проект внесено в топ-10 пріорітетних інвестиційних проектів України.[6]

З 1951 року у Стрийському парку міста діє Львівська дитяча залізниця — виховний та освітній позашкільний заклад, місце відпочинку дітей та дорослих.

Міський громадський транспорт[ред. | ред. код]

Квитки на електротранспорт у Львові

Історія громадського транспорту у Львові бере початок з 18 століття. Тоді у місті з'явилися диліжанси і відники, які у Львові отримали назву «тарадайки». У 1835 році у Львові з'явився перший в Україні регулярний маршрут громадського транспорту — кінний омнібус, який сполучав середмістя з Винниками[7]. Згодом у місті з'явилися кінний та електричний трамваї, автобуси, тролейбуси, маршрутні таксі, рейковий автобус. Існують проекти спорудження у Львові метрополітену.

Восени 2011 року у Львові розпочалась реорганізація транспортної системи. В рамках цієї реорганізації впроваджується транспортна стратегія, розроблена спеціалістами французької компанії «Луї Бергер» (фр. Louis Berger) разом з фахівцями кафедри транспортних технологій НУ «Львівська політехніка». Одним з головних акцентів нової транспортної схеми є надання пріоритету електротранспорту та розвантаження центральної частини міста від автобусного транспорту.

В кінці 2011 — на початку 2012 у Львові буде запроваджено сучасну систему управління дорожнім рухом. 29 транспортних розв'язок на маршрутах трамваїв № 2 і 6 будуть обладнані контролерами руху та сучасними світлофорними об'єктами. Вони керуватимуться із єдиного центру керування рухом, який планується розмістити на вул. Коновальця.[8]

Трамваї[ред. | ред. код]

У 1880 році у Львові було відкрито першу в Україні мережу кінного трамваю. Перші гілки сполучили залізничний вокзал із площею Митною та Підзамче. У 1894 році у місті відкрили електричний трамвай, мережа якого після 1907 року почала невпинно рости. Проте, після впровадження у 1952 році тролейбуса, трамвайні маршрути почали закривати, замінюючи їх тролейбусними. Цей процес остаточно зупинено всередині 1980-их років.

Сьогодні трамвайний парк Львова складається з 118 трамваїв чехословацького виробництва Tatra KT4 та трамваїв львівського виробництва Електрон. Налічується 10 трамвайних маршрутів, які експлуатуються ЛКП «Львівелектротранс».

Вартість проїзду, незалежно від відстані, становить 5 грн. (загальна) та 2,50 грн. (для учнів і студентів). Проїзні квитки можна придбати у газетних кіосках, терміналах та безпосередньо у водіїв трамваїв під час зупинки. Куплений квиток потрібно обов'язково прокомпостувати — покласти квиток у один з компостерів, що висять на стінах, та пробити його (незакомпостований квиток не дає права на проїзд).

Тролейбуси[ред. | ред. код]

Тролейбус ЛАЗ-Е183 маршруту № 12

Тролейбуси у Львові були введені у експлуатацію у 1952 році. Перший маршрут сполучив залізничний вокзал із площею Міцкевича.

На сьогодні тролейбусний парк налічує 78 машин типів LAZ-Е183D1, ЛАЗ-52522, Skoda 14Tr, Skoda 15Tr, Богдан Т601.11 та Electron T191. Налічується 10 тролейбусних маршрутів, які експлуатуються ЛКП «Львівелектротранс».

Вартість проїзду, незалежно від відстані, становить 5 грн. (загальна) та 2,50 грн. (для учнів і студентів). Проїзні квитки можна придбати у газетних кіосках, терміналах та безпосередньо у водіїв тролейбусів під час зупинки. Куплений квиток потрібно обов'язково прокомпостувати — покласти квиток у один з компостерів, що висять на стінах, та пробити його (незакомпостований квиток не дає права на проїзд).

Автобуси та маршрутні таксі[ред. | ред. код]

Автобус ЛАЗ А291 маршруту № 5

Перша автобусна лінія запрацювала у місті у 1928 році, вона сполучила площу Кропивницького з аеропортом. Найбільшого розмаху автобусний рух у Львові набув в часи приналежності міста до Радянського Союзу. Після його розпаду громадські автотранспортні перевезення було монополізовано приватними перевізниками на маршрутних таксі. Впродовж років незалежності України у Львові поступово було закрито всі автобусні маршрути з подальшою їх заміною на маршрути, які працювали у режимі маршрутного таксі і обслуговувалися мікроавтобусами — так званими «маршрутками». У 2009 році Львівська міська рада розпочала процес відновлення руху великих та надвеликих автобусів у Львові: відкрито кілька маршрутів, що обслуговуються автобусами великої і надвеликої місткості. До 2012 року планується збільшити парк великих автобусів на 92 одиниці.[9]

Вартість проїзду в автобусах та мікроавтобусах в межах Львова становить 5 гривні. Існує 56 маршрутів, які обслуговуються 4 приватними перевізниками та комунальним АТП № 1.

Рейковий автобус[ред. | ред. код]

Рейковий автобус на залізничному вокзалі

Міський рейковий автобус у Львові було відкрито 1 грудня 2009 року. Цей, новий для України вид транспорту, обслуговувався автомотрисою, що рухалася залізничними коліями в межах міста. Львівський рейковий автобус сполучав мікрорайон Сихів з залізничним вокзалом та районом Підзамче.

Вартість проїзду становила 1 гривню 50 копійок. За день рейковий автобус здійснював спочатку 7, а потім — 5 рейсів.

1 червня 2010 року рейковий автобус закрили через малий пасажиропотік.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]