Тремтіння землі 2: Повторний удар

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Тремтіння Землі 2: Повторний удар
Tremors 2: Aftershocks
Жанр кінокомедія
трилер
фантастика
Режисер С. С. Вілсон
Продюсер Брент Мэддок
С. С. Вілсон
Рон Андервуд
Крістофер ДеФаріа
Сценарист Брент Мэддок
С. С. Вілсон
У головних
ролях
Фред Ворд
Майкл Гросс
Крістофер Гартін
Хелен Шейвер
Оператор Virgil L. Harperd
Композитор Джей Фергусон
Кінокомпанія Universal Studios
Дистриб'ютор Universal Studios Home Entertainmentd і Netflix
Тривалість 100 ± 1 хв.
Мова англійська
Країна США США
Рік 1996
Кошторис 4 млн. $
IMDb ID 0114720
Попередній Тремтіння землі
Наступний Тремтіння Землі 3: Повернення у Перфекшн
stampede-entertainment.com/wrmkllr/

«Тремтіння Землі 2: Повторний удар» (англ. Tremors 2: Aftershocks) — американський фільм С. С. Вілсона, знятий 1996 року.

Сюжет[ред. | ред. код]

Фільм починається з того, що відомий із фільму Тремтіння Землі Ерл Бассет повинен поїхати у Мексику, тому що там у шахтах панує така сама тварюка, як і у Перфекшн. Він має винищити грабоїдів тим самим способом, що і у першій частині. Тільки тепер бомби закладені у машинки на Дистанційному керуванні. Ерл керував цими машинками, щоб вони їздили там, де знаходяться грабоїди. Коли монстр ковтає цю машинку Ерл тисне на Детонатор, і грабоїд вибухає. Грейді Хувер, тепер напарник Ерла, приїхав із керівником шахти. Він навіть запропонував 50 000 доларів за одного грабоїда. Ерл все ще пручався. Але коли Ерл дізнався, що Грейді його палкий фанат він погодився вбити грабоїдів. Згодом, до Ерла та Грейді приєдналась Кейт Райлі, геолог нафтової компанії.

Коли справи по вбивству грабоїдів йдуть туго, Ерл вимушений звернутись по допомогу до свого старого друга із першої частини фільму Тремтіння Землі. Почувши слово Грабоїд, Берт без вагань погодився. Мексиканська армія спорядила його вантажівкою, вибухівкою та іншими видами зброї. Та коли Берт приїхав, усі дізнались страшну новину: Хезер розлучилась з Бертом.

І ось Берт, Ерл і Грейді поїхали на полювання. Берт на своїй вантажівці поїхав у одну сторону, а Ерл і Грейді у другу. Все було начебто нормально, доки від Ерла та Грейді не почав тікати грабоїд. Вони його знайшли, та монстр почав себе поводити дивно. Виліз на поверхню, не реагував ні на кого, і ні на що. Грабоїд тільки штовхнув машину, і пікап розбився. Вночі грабоїд почав ревіти, а за 2 хвилини, коли Грейді пішов перевірити червяка, в його животі виявилась велика дірка. Ерл та Грейді зрозуміли, щось з нього вилізло. Тут їм на допомогу почав їхати Педро, головний автомеханік. Та на півдорозі, він зупинився. Коли наші герої пішли перевірити машину, виявилось, що машина розтрощена, а від Педро залишились лише руки. Така сама картина чекала їх на радіостанції.

Така сама картина чекала їх на радіостанції. Ці потвори, як їх назвали, шрайкери, напали на вантажівку Берта. Зранку, Кейт була стривожена. Радіо не працювало, і ніхто не повернувся. До неї прийшов Хуліо, головний по шахті. Та шрайкери вбили Хуліо. На щастя, Ерл та Грейді вчасно приїхали та вбили потвору. Потім, приїхав Берт. Вантажівка була понівечена, та сам Берт був неушкоджений. Він мав для всіх сюрприз: вояка спіймав одного шрайкера живцем! За допомогою багатьох експериментів, наші герої з’ясували, що шрайкер бачить лише тепло за допомогою теплового сенсора. Та Берт не врахував, що до низу вантажівки причепився ще один шрайкер! Він з'їв їжу Берта, і в нього народились багато нових шрайкерів, якими згодом був переповнений весь гараж. Коли шрайкер наїсться, він блює дитинчам.

Берт, Ерл, Кетрін і Грейді загнали шрайкерів у гараж, де стояла вантажівка з вибухівкою. Кетрін, Грейді та Берт оббризкали Ерла вогнегасником, щоб Шрайкери не відчули тепла його тіла. Він вкинув вибухівку у вантажівку і від вибуху всі шрайкери вибухнули.

Головні Герої[ред. | ред. код]

Берт Гаммер[ред. | ред. код]

Берт Гаммер — герой фільмів Тремтіння Землі, Тремтіння Землі 2: Повторний удар, Тремтіння Землі 3: Повернення у Перфекшн, Тремтіння Землі 4: Легенда починається. Живе у місті Перфекшн. Одружений з Хезер Гаммер. У другій частині розлучився з Хезер. Знає про грабоїдів усе. Актор, який виконав роль Берта — Майкл Грос. Діяльність: Солдат, помішаний на зброї, у другій і третій частині обладнав будинок протиграбоїдною системою, у третій частині солдат у відставці. У четвертій частині прапрадід сучасного Берта, також має колекцію зброї.

Ерл Бассет[ред. | ред. код]

Ерл Бассет простий роботяга, чия доля переплелась із величезними хробаками-грабоїдами, а згодом і шрайкерами. Герой фільмів Тремтіння Землі і Тремтіння Землі 2: Повторний удар. У першій частині разом з Велом збирався виїхати із містечка Перфекшн. У другій частині йому запропонували їхати у Мексику, для того, щоб знищити грабоїдів. За одного мертвого грабоїда йому давали 50 000 доларів. Роль Ерла виконав актор Фред Уорд.

Грейді Хувер[ред. | ред. код]

Молодий шибайголова, фанат Ерла Бассета иа Берта Гаммера. Шукав пригод. Саме він порадив мексиканській нафтовій компанії Ерла. Із книжок знає про грабоїдів практично все. Напарник Ерла Бассета і Берта Гаммера у другій частині фільму. Крістофер Гартін виконав його роль.

Кейт Райлі[ред. | ред. код]

Молода геолог нафтової компанії. У минулому модель. У 1976 її фото було опубліковано на календаря, місяць жовтень. Зустрічалась з Ерлом Бассетом, згодом, вийшла за нього заміж. Роль Кейті виконала Хелен Шейвер.

Додатково[ред. | ред. код]

Грабоїди[ред. | ред. код]

Грабоїди — доісторичні, трьохметрові, мясоїдні червяки, які пересуваються під землею на швидкості, більшій пікапа, за допомогою маленьких шипів. Не мають очей. Бачуть відчуваючи найменші коливання та звуки на земній поверхні. Зустрічаються у всіх частинах фільму. Розмножуються так: Грабоїд вилуплюється з яйця, потім мутує у шрайкера (двоногого грабоїда із Тремтіння Землі 2: Повторний удар, який бачить тепло, і живе на землі). Із одного грабоїда народжується три шрайкера. Від одного прийняття їжі шрайкер народжує одного шрайкера. За 12 годин шрайкер мутує у «Реактивну...» (заднє місце), або ассбластер. Їх так назвали за то, що коли ці тварюки злітають, з їхнього заду виходить газ, який із взаємодією із повітрям загорявся і тварюка злітала. За допомогою крил він літав. Потім, коли реактивний літун щось з'їсть, він впадає в кому, і відкладає яйця. Потім за кілька років вилуплюється грабоїд.

Посилання[ред. | ред. код]