Трюфель (цукерки)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Трюфелі з різними видами обсипання

Трюфель (фр. truffe) — шоколадна цукерка округлої форми з начинкою з ганаша. Ці цукерки були названі в честь однойменного гриба завдяки схожому зовнішньому вигляду.

Класичні трюфелі представляють собою круглу цукерку з ганаша (крем з шоколаду, вершків і вершкового масла), яку глазурують розплавленим шоколадом і потім обвалюють у порошку какао, мелених горіхах або вафельній крихті або прикрашають візерунками з шоколаду. В ганаш часто додають різні смакові добавки, в тому числі алкогольні напої (коньяк, ром, лікери).

В умовах масового виробництва (наприклад, в місцях громадського харчування) трюфелі іноді виготовляються шляхом заповнення начинкою готових шоколадних шкарлупок, що скорочує трудомісткість і час виготовлення.

В СРСР найбільшого поширення отримали тверді трюфелі конусної форми, в той час як європейські різновиди можуть бути м'якими і напіврідкими. За часів дефіциту цукерки часто виготовляли в домашніх умовах, використовуючи сухе молоко або дитячу суміш.

Примітки[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]

  • Bernard W. Minifie. Chocolate, Cocoa and Confectionery: Science and Technology. — Springer. — 1989. — 904 p. — ISBN 978-0834213012.