Туристичний бренд України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Туристичний бренд України [1][2]

Його розробку було реалізовано Державним агентством України з туризму та курортів на кошти гранту, наданого Німецьким товариством з міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні. Над проектом працювала робоча група у складі команди «ВікіСітіНоміка» [3], дизайн-студії «Королівські митці»[4] та агентства «Brandhouse».

Презентація бренду відбулась 21 березня 2014 року[5] в м. Києві під час конференції «Популяризація іміджу України та її туристичних можливостей».

Логотип[ред.ред. код]

2014 рік

Слоган[ред.ред. код]

  • Ukraine: It’s all about U
  • Україна: свобода бути собою

Історія[ред.ред. код]

  • з 2002 по 2006 існував інший туристичний бренд України, розроблений державним підприємством "Національна туристична організація"[6] при Державній туристичній адміністрації України
2002-2006


  • з 2008 по 2010 роки використовувався інший туристичний бренд, розроблений державним підприємством "Національний туристичний офіс"[7] при Державній службі туризму та курортів Міністерства культури і туризму України
2008-2010

Посилання[ред.ред. код]

Disambig gray.svg Туристичний бренд України — поняття, яке має декілька значень. Ця сторінка значень містить посилання на статті про кожне з них.
Якщо ви потрапили сюди за внутрішнім посиланням, будь ласка, поверніться та виправте його так, щоб воно вказувало безпосередньо на потрібну статтю.