Україна на літніх Олімпійських іграх 2004

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Україна на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК: UKR
НОК: Національний олімпійський комітет України
Олімпійські ігри в Афінах
Спортсмени 239 у 23 видах спорту
Прапороносець Денис Силантьєв
Медалі
Місце: 13
Золото
8
Срібло
5
Бронза
9
Всього
22
Участь у літніх Олімпійських іграх
1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016
Участь у зимових Олімпійських іграх
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018
Див. також

На літніх Олімпійських іграх 2004 року у Афінах національна команда України представлена 239 спортсменами у 23 видах спорту[1][2].

Медалі[ред.ред. код]

Медаль Спортсмен Вид спорту Дисципліна Дата
Gold medal icon.svg Золото Валерій Гончаров Гімнастика Паралельні бруси 02004-08-23 23 серпня 2004
Gold medal icon.svg Золото Юрій Нікітін Гімнастика Стрибки на батуті 02004-08-20 20 серпня 2004
Gold medal icon.svg Золото Олена Костевич Стрільба Пневматичний пістолет, 10 м 02004-08-15 15 серпня 2004
Gold medal icon.svg Золото Яна Клочкова Плавання 200 м комплексним плаванням 02004-08-17 17 серпня 2004
Gold medal icon.svg Золото Яна Клочкова Плавання 400 м комплексним плаванням 02004-08-14 14 серпня 2004
Gold medal icon.svg Золото Наталія Скакун Важка атлетика Жінки, 63 кг. 02004-08-18 18 серпня 2004
Gold medal icon.svg Золото Ельбрус Тедеєв Боротьба Чоловіки, легка вага 02004-08-28 28 серпня 2004
Gold medal icon.svg Золото Ірина Мерлені Боротьба Жінки, найлегша вага 02004-08-23 23 серпня 2004
Silver medal icon.svg Срібло Олена Красовська Легка атлетика 100 метрів з бар'єрами 02004-08-24 24 серпня 2004
Silver medal icon.svg Срібло Роман Гонтюк Дзюдо Чоловіки, середня вага 02004-08-17 17 серпня 2004
Silver medal icon.svg Срібло Георгій Леончук, Родіон Лука Вітрильний спорт Клас «49er» 02004-08-26 26 серпня 2004
Silver medal icon.svg Срібло Ганна Калініна, Світлана Матевушева, Руслана Таран Вітрильний спорт Інглінг 02004-08-20 20 серпня 2004
Silver medal icon.svg Срібло Ігор Разорьонов Важка атлетика Чоловіки, важка вага 02004-08-24 24 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза Дмитро Грачов, Віктор Рубан, Олександр Сердюк Стрільба з лука Чоловіки, команда 02004-08-21 21 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза Тетяна Терещук-Антіпова Легка атлетика 400 метрів із бар'єрами 02004-08-25 25 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза Вікторія Стьопіна Легка атлетика Стрибки у висоту 02004-08-28 28 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза Ганна Балабанова, Олена Череватова,
Інна Осипенко, Тетяна Семикіна
Веслування на байдарках і каное Байдарка-четвірка, 500 метрів 02004-08-27 27 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза Владислав Третяк Фехтування Шабля 02004-08-14 14 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза Ганна Безсонова Гімнастика Індивідуальна першість 02004-08-29 29 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза

Анастасія Бородіна, Наталія Борисенко, Ганна Бурмістрова,
Ірина Гончарова, Наталія Ляпіна, Галина Маркушевська,
Олена Радченко, Оксана Райхель, Людмила Шевченко,
Тетяна Шинкаренко, Ганна Сюкало, Олена Цигиця ,
Марина Вергелюк, Олена Яценко, Лариса Заспа,

Гандбол Жіноча команда 02004-08-29 29 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза Сергій Білоущенко, Сергій Гринь,
Олег Ликов, Леонід Шапошніков
Академічне веслування Четвірка 02004-08-22 22 серпня 2004
Bronze medal icon.svg Бронза Андрій Сердінов Плавання 100 м батерфляєм 02004-08-20 20 серпня 2004

Rowing pictogram.svg Академічне веслування[ред.ред. код]

Спортсменів — 10
Спортсмен Змагання Відбіркові Доп. заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Сергій Білоущенко, Сергій Гринь,
Олег Ликов, Леонід Шапошніков
Парні четвірки,
чоловіки
5:43,23 2 5:44,00 3 Фінал А
5:58,87
Bronze medal icon.svg
Наталія Губа, Світлана Мазій Парні двійки,
жінки
7:39,02 3 Не пройшли
Тетяна Колесникова, Олена Олефіренко,
Олена Ронжина-Морозова, Яна Дементьєва
Парні четвірки,
жінки
6:21,24 4 6:24,64 2 Фінал A
6:34,31
DSQ[3]

Boxing pictogram.svg Бокс[ред.ред. код]

Спортсменів — 6
Спортсмен Категорія 1/32 1/16 Чвертьфінали Півфінали Фінал Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Максим Третяк До 54 кг Аргеніс Мендерей Домініканська Республіка
Пер.30:24
Жсолт Бедак Угорщина
Пер.27:24
Агасі Мамедов Азербайджан Bronze medal icon.svg
Пор.12:32
Завершив виступ
Володимир Кравець До 60 кг Асхар Алі Шах Пакистан
Пор.19:21
Завершив виступ
Віктор Поляков До 69 кг Джерард О ` Махоні Австралія
Пер.54:27
Ксав'єр Ноел Франція
Пер.32:25
Бахтіяр Артаєв Казахстан Gold medal icon.svg
Пор.-:+
Завершив виступ
Олег Машкін До 75 кг Котс Годфрі Мота ПАР
Пер.25:22
Лукас Вілашек Німеччина
Пер.34:24
Прасатінфімай Сурія Таїланд Bronze medal icon.svg
Пор.22:28
Завершив виступ
Андрій Федчук До 81 кг Джітендер Кумар Індія
Пер.+:-
Лей Юпінг КНР
Пор.9:17
Завершив виступ
Олексій Мазікін Понад 91 кг Олександр Апанасьонак Білорусь
Пер.23:5
Роберто Каммаралле Італія Bronze medal icon.svg
Пор. 21:23
Завершив виступ

Wrestling pictogram.svg Боротьба[ред.ред. код]

Спортсменів — 16

Вільна боротьба, чоловіки[ред.ред. код]

Атлет Вагова категорія Місце
Олександр Захарук 55 кг 7
Василь Федоришин 60 кг 4
Ельбрус Тедеєв 66 кг Gold medal icon.svg Золото
74 кг
Тарас Данько 84 кг 7
Вадим Тасоєв 96 кг 14
Сергій Прядун 120 кг 20

Вільна боротьба, жінки[ред.ред. код]

Атлет Вагова категорія Місце
Ірина Мерлені 48 кг Gold medal icon.svg Золото
Тетяна Лазарева 55 кг 8
Людмила Головченко 63 кг 12
Світлана Саєнко 72 кг 4

Греко-римська боротьба[ред.ред. код]

Атлет Вагова категорія Місце
Олексій Вакуленко 55 кг 4
Олександр Хвощ 60 кг 17
Армен Варданян 66 кг 5
Володимир Шацьких 74 кг 13
Олександр Дараган 84 кг 6
Давид Солдадзе 96 кг 16
120 кг

Weightlifting pictogram.svg Важка атлетика[ред.ред. код]

Спортсменів — 9
Чоловіки
Категорія Спортсмен Вага Ривок Толчок Всього Місце
1 2 3 1 2 3
До 94 кг Анатолій Мушик 94 170 175 177,5 207,5 212,5 215 387,5 8
До 105 кг Микола Гордійчук 105 185 195,5 195,5 210 - - 395 10
До 105 кг Ігор Разорьонов 105 185 190 190 230 230 235 420 Silver medal icon.svg
Понад 105 кг Геннадій Красильников 120 195 195 200 235 240 240 440 4
Понад 105 кг Олексій Колокольцев 130,25 190 195 195 235 242,5 252,5 437,5 5
Женщины
Категорія Спортсмен Вага Ривок Толчок Всього Місце
1 2 3 1 2 3
До 63 кг Наталія Скакун 63 100 105 107,5 125 135 - 242,5 Gold medal icon.svg
До 69 кг Ванда Масловська 69 105 110 110 130 135 140 245 5
Понад 75 кг Ольга Коробка 167 125 125 130 155 160 167,5 280 7
Понад 75 кг Вікторія Шаймарданова 75 122,5 127,5 130 150 150 150 180 5

Велоспорт[ред.ред. код]

Cycling (mountain biking) pictogram.svg Маунтбайк[ред.ред. код]

Спортсменів-1
Спортсмен Змагання Час Місце
Сергій Рисенко Крос-кантрі, чоловіки 2:33:10 36

Cycling (road) pictogram.svg Шосе[ред.ред. код]

Спортсменів — 8
Спортсмен Гонка Час Місце
Сергій Гончар Групова, чоловіки 5:41:56 (+0:12) 21
Індивідуальна, чоловіки 1:00:44,31 (+3:12,57) 22
Кирило Поспєєв Індивідуальна, чоловіки 5:41:56 (+0:12) 23
Ярослав Попович Індивідуальна, чоловіки 5:50:35 (+8:51) 68
Володимир Дума Індивідуальна, чоловіки DNF[4]
Юрій Кривцов Індивідуальна, чоловіки DNF[4]
Групова, чоловіки 59:49,40 (+2:17,66) 11
Ірина Чужинова Групова, жінки 3:25:42 (+1:18) 23
Наталія Качалка Групова, жінки 3:28:39 (+4:15) 36
Індивідуальна, жінки 35:01,05 (+3:49,52) 24
Валентина Карпенко Групова, жінки 3:33:35 (+9:11) 43

Cycling (track) pictogram.svg Трек[ред.ред. код]

Спортсменів — 7

' Переслідування '

Спортсмен Гонка Кваліфікація Перший раунд Фінал
Час Місце Противник
Час
Місце Противник
Час
Місце
Володимир Дюдя Індивідуальна, чоловіки 4:18,169 5 Велика Британія Роб Хайлес (GBR)
4:22,720
7 Не пройшов
Володимир Дюдя,
Роман Кононенко,
Сергій Матвєєв,
Віталій Попков
Командна, чоловіки 4:07,175 6 Іспанія Іспанія (ESP)
4:05,266
6 Не пройшли

Гонка за очками

Спортсмен Гонка Очки/Круги Місце
Василь Яковлєв Гонка за очками, чоловіки 3 19
Людмила Випирайло Гонка за очками, жінки −20 18
Володимир Рибін,
Василь Яковлєв
Медісон 9 6

Canoeing (flatwater) pictogram.svg Веслування на байдарках та каное[ред.ред. код]

Спортсменів — 7
Спортсмен Змагання Відбіркові Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Юрій Чебан Чоловіки, C-1 500 м 2:00,238 6 1:53,385 6 Не пройшов
Юрій Чебан Чоловіки, C-1 1000 м 4:00,637 6 DSQ[5] Не пройшов
Руслан Джалілов,
Максим Прокопенко
Чоловіки, C-2 500 м 1:44,532 5 1:42,860 4 Не пройшли
Руслан Джалілов,
Максим Прокопенко
Чоловіки, C-2 1000 м 3:36,075 6 3:35,740 6 Не пройшли

Інна Осипенко-Радомська, Тетяна Семикіна,
Ганна Балабанова, Олена Череватова

Жінки, K-2 500 м 1:33,057 2 1:36,192 Bronze medal icon.svg

Sailing pictogram.svg Вітрильний спорт[ред.ред. код]

Спортсменів — 10
Спортсмен Дисципліна Гонка Сума Місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 М
Максим Оберемко Містраль (чоловіки) 20 14 7 13 20 20 DSQ 9 26 11 6 - - - - - 146 17
Ольга Маслівець Містраль (жінки) 5 4 11 12 10 DSQ 8 9 11 13 20 - - - - - 103 10
Євген Браславець,
Ігор Матвієнко
470 (чоловіки) 10 4 1 DNF 8 7 18 12 13 24 9 - - - - - 106 9
Руслана Таран,
Ганна Калініна,
Світлана Матевушева
Інглінг 10 3 9 3 7 2 2 8 1 16 5 - - - - - 50 Silver medal icon.svg
Юрій Орлов Лазер 36 32 23 29 24 36 40 36 35 30 33 - - - - - 314 36
Родіон Лука, Георгій Леончук 49er 4 15 3 7 2 10 7 5 9 5 3 10 6 5 3 3 72 Silver medal icon.svg

Гімнастика[ред.ред. код]

Спортсменів — 22

Спортивна гімнастика[ред.ред. код]

Чоловіки[ред.ред. код]

Спортсмен Змагання Кваліфікація Фінал
Вільні вправи Кінь Кільця Опорний стрибок Паралельні бруси Перекладина Загалом Місце Вільні вправи Кінь Кільця Опорний стрибок Паралельні бруси Перекладина Загалом Місце
Євгеній Богоносюк Командна першість 9.500 N/A 15.200 9.437 8.962 N/A N/A 9.512 N/A 9.450 N/A
Валерій Гончаров N/A 9.425 N/A 9.737 Q 9.737 Q N/A N/A 8.412 N/A 9.787 9.737 N/A
Вадим Кувакін 9.475 9.337 9.600 9.500 8.912 N/A N/A 9.625 9.562 N/A
Руслан Мезенцев 9.650 9.425 9.687 9.475 9.437 9.037 56.711 13 Q 9.612 8.100 9.712 9.362 N/A
Андрій Михайличенко 9.337 8.650 N/A 9.550 9.575 8.300 N/A N/A 8.925 9.562 9.375 N/A
Роман Зозуля 9.487 9.562 9.725 9.337 9.712 9.450 57.273 8 Q 8.537 9.537 9.725 N/A 9.712 N/A
Загалом 38.112 37.749 38.449 37.862 38.461 37.749 228.382 5 Q 27.661 26.049 29.062 27.849 29.061 28.562 168.244 7
Валерій Гончаров Паралельні бруси Результати кваліфікації див. вище N/A N/A N/A N/A 9.787 N/A 9.787 1
Перекладина N/A N/A N/A N/A N/A 8.887 8.887 8
Руслан Мезенцев Абсолютна першість 9.512 8.975 9.387 9.437 9.637 9.112 56.060 16
Роман Зозуля 9.525 9.412 9.575 9.500 9.762 9.225 56.999 10

Жінки[ред.ред. код]

Спортсмен Змагання Півфінал Фінал
Опорний стрибок Різновисокі бруси Колода Вільні вправи Загалом Місце Опорний стрибок Різновисокі бруси Колода Вільні вправи Загалом Місце
Мірабелла Ахуну Командна першість 9.237 8.187 8.350 9.475 35.249 49 8.975 N/A
Аліна Козіч 9.387 9.237 9.300 9.562 Q 37.486 10 Q 9.362 9.512 9.550 9.650 N/A
Ірина Краснянська N/A 9.575 9.112 N/A N/A N/A 9.187 9.387 N/A N/A
Альона Кваша 9.412 Q 8.850 8.987 9.462 36.711 21 9.362 N/A N/A 9.362 N/A N/A
Ольга Щербатих 9.400 N/A N/A 9.087 N/A 9.375 N/A
Ірина Яроцька 9.262 9.037 9.475 9.375 37.149 15 Q N/A 9.500 9.087 N/A
Загалом 37.461 36.699 36.874 37.874 148.908 5 Q 28.099 28.199 28.024 27.987 112.309 4
Аліна Козіч Вільні вправи Результати кваліфікації див. вище N/A N/A N/A 8.500 8.500 8
Абсолютна першість 9.250 9.512 8.687 9.600 37.049 11
Ірина Яроцька 9.200 9.650 9.400 9.437 37.687 6
Альона Кваша Опорний стрибок 9.343 N/A N/A N/A 9.343 6

Художня гімнастика[ред.ред. код]

Атлет Результат Місце
Ганна Безсонова 106.700 Bronze medal icon.svg Бронза
Наталія Годунко 103.800 5

Марія Біла, Юлія Чернова,
Олена Дзюбчук, Єлизавета Карабаш,
Інга Кожохіна, Оксана Паслась,

42.150 9

Gymnastics (trampoline) pictogram.svg Стрибки на батуті[ред.ред. код]

Атлет Результат Місце
Юрій Нікітін 41.50 Gold medal icon.svg Золото
Олена Мовчан 37.60 5

Handball pictogram.svg Гандбол[ред.ред. код]

Жіноча збірна:
Склад: Анастасія Бородіна, Наталія Борисенко, Ганна Бурмістрова, Ірина Гончарова, Наталія Ляпіна, Галина Маркушевська, Олена Радченко, Оксана Райхель, Людмила Шевченко, Тетяна Шинкаренко, Ганна Сюкало, Олена Цигиця , Марина Вергелюк, Олена Яценко, Лариса Заспа,

Груповий етап:

Місце Команда В Н П МОЗ МП МР Очки
1 Україна Україна 4 0 0 99 82 +17 8
2 Угорщина Угорщина 3 0 1 118 93 +25 6
3 Flag of the People's Republic of China.svg Китайська Народна Республіка 2 0 2 106 90 +16 4
4 Бразилія Бразилія 1 0 3 97 105 -8 2
5 Греція Греція 0 0 4 74 124 -50 0

Чвертьфінал


26 серпня 2004
14:30
Україна Україна 25:23 (12:9) Іспанія Іспанія Олімпійський комплекс «Фаліро»
Арбітр: Швеція Олссон Ханссон
Вергелюк 4, Ляпіна 4, Маркушевський 4 Ортуньо 6

Півфінал:


27 серпня 2004
21:30
Данія Данія 29:20 (13:11) Україна Україна Олімпійський комплекс «Еллінікі»
Арбітр: Німеччина Ульріх Лемма
Фруелунд 9 Ляпіна 5

Матч за 3-е місце:


28 серпня 2004
16:30
Україна Україна 21:18 (10:10) Франція Франція Олімпійський комплекс «Еллінікі»
Арбітр: Словенія Рєпєнсек Рожечник
Вергелюк 6 Лежен 7

Підсумок — Bronze medal icon.svg Бронза

Judo pictogram.svg Дзюдо[ред.ред. код]

Спортсменів — 8

Чоловіки[ред.ред. код]

Спортсмен Категорія 1/32 1/16 Чвертьфінали Півфінали Фінал Перший доп.
раунд
Втішний
чвертьфінал
Втішний
півфінал
За 3 місце
Фінал
Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Муса Настуєв До 66 кг Португалія Джао Піна (POR)
Пор.
Закінчив виступ
Геннадій Білодід До 73 кг Єгипет Хаісам Авад (EGY)
Пер.
Алжир Ноурідінн Ягуб (ALG)
Пер.
Південна Корея Лі Вон Хі (KOR) Gold medal icon.svg
Пор.
США Джиммі Педро (USA) Bronze medal icon.svg
Пор.
Закінчив виступ
Роман Гонтюк До 81 кг Марокко Аділ Белгаід (MAR)
Пер.
Іран Реза Чахкандаш (IRI)
Пер.
Німеччина Флоріан Ворнер (GER)
Пер.
Польща Роберт Кравчук (POL)
Пер.
Греція Іліас Іліадіс (GRE) Gold medal icon.svg
Пор.
Silver medal icon.svg
Валентин Греков До 90 кг Іспанія Давид Аларза (ESP)
Пер.
Аргентина Едуардо Коста Грамайо (ARG)
Пер.
Закінчив виступ
Віталій Бубон До 100 кг Куба Орейдіс Деспайн (CUB)
Пор.
Закінчив виступ
Віталій Полянський Понад 100 кг Єгипет Іслам Елшіхабі (EGY)
Пер.
Італія Пауло Біанчессі (ITA)
Пор.
Південна Корея Кім Сунг-Бім (KOR)
Пор.
Закінчив виступ

Жінки[ред.ред. код]

Спортсмен Категорія Попередній раунд 1/32 1/16 Чвертьфінали Півфінали Фінал Перший доп.
раунд
Втішний
чвертьфінал
Втішний
півфінал
За 3 місце
Фінал
Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Анастасія Матросова До 78 кг Південна Корея Лі Со Юнь (KOR)
Пер.
Греція Варвара Акірітідор (GRE)
Пер.
Велика Британія Рейчел Вілдінг (GBR)
Пер.
КНР Ліу Ксіу (CHN) Silver medal icon.svg
Пор.
Італія Лучія Маріко (ITA) Bronze medal icon.svg
Пор.
4
Марина Прокоф'єва понад 78 кг Монголія Монголія Едін-Елхір Долгомаа (MON)
Пер.
Японія Маки Тсукада (JPN) Gold medal icon.svg
Пор.
Австралія Джессіка Мелоні (AUS)
Пер.
Південна Корея Чои Сук І (KOR)
Пер.
КНР Сан Фумінг (CHN) Bronze medal icon.svg
Пор.
4

Легка атлетика[ред.ред. код]

Спортсменів — 50[6]

Чоловіки[ред.ред. код]

110 метрів з бар'єрами

800 метрів

1500 метрів

Стипль-чез

5000 метрів

Естафета 4 × 400 метрів

Марафон

Стрибки в довжину

Потрійний стрибок

Стрибки у висоту

Стрибки з жердиною

Штовхання ядра

Метання молота

Жінки[ред.ред. код]

100 метрів

100 метрів з бар'єрами

200 метрів

400 метрів

400 метрів з бар'єрами

800 метрів

1500 метрів

10 000 метрів

Естафета 4 × 100 метрів

Естафета 4 × 400 метрів

Семиборство

Ходьба на 20 км.

Потрійний стрибок

Стрибки у висоту

Стрибки з жердиною

Штовхання ядра

Метання диска

Метання списа

Метання молота:

Swimming pictogram.svg Плавання[ред.ред. код]

Спортсменів — 27

У наступне коло змагань на кожній дистанції проходили найкращі спортсмени за часом, незалежно від місця зайнятого у своєму запливі.

Чоловіки[ред.ред. код]

Спортсмен Змагання Попередні запливи Півфінали Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
В'ячеслав Ширшов 50 м вільним стилем 22,96 28 Не пройшов
Олександр Волинець 50 м вільним стилем 22,41 9 22,18 6 22,26 7
Юрій Єгошин 100 м вільним стилем 49,73 17 Не пройшов
Дмитро Вереітинов 200 м вільним стилем 1:51,38 27 Не пройшов
Сергій Фесенко 400 м вільним стилем 3:53,41 21 Не пройшов
Ігор Червинський 1500 м вільним стилем 15:12,58 10 Не пройшов
Володимир Ніколайчук 100 м на спині 56,62 28 Не пройшов
200 м вільним стилем 2:03,21 25 Не пройшов
Олег Лісогор 100 м брасом 1:01,21 9 1:01,07 5 1:02,42 8
Валерій Димо 200 м брасом 2:15,52 20 Не пройшов
Денис Силантьєв 100 м батерфляєм 53,46 21 Не пройшов
Андрій Сердінов 100 м батерфляєм 52,05 2 51,74 1 OR 51,36 Bronze medal icon.svgER
Денис Силантьєв 200 м батерфляєм 1:58,44 15 1:57,93 10 Не пройшов
Сергій Адвена 200 м батерфляєм 1:58,41 14 1:58,11 13 Не пройшов
Сергій Сергєєв 200 м комплексним плаванням 2:03,26 22 Не пройшов
Дмитро Назаренко 400 м комплексним плаванням 4:26,15 26 Не пройшов
Денис Сизоненко,
Андрій Сердінов ,
Павло Хникін,
Юрій Єгошин
Естафета 4×100 м вільним стилем 3:18,95 10 Не пройшли
Сергій Фесенко,
Максим Кокоша,
Дмитро Вереітинов,
Сергій Адвена
Естафета 4×200 м вільним стилем 7:24,13 12 Не пройшли
Павло Іллічов,
Валерій Димо,
Денис Силантьєв ,
Юрій Єгошин
Естафета 4×100 м комплексним плаванням 3:38,85 8 3:36,87 6

Жінки[ред.ред. код]

Спортсмен Змагання Попередні запливи Півфінали Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Ольга Мукомол 50 м вільним стилем 25,96 23 Не пройшла
100 м вільним стилем 57,12 31 Не пройшла
Олена Лапунова 200 м вільним стилем 2:02,71 22 Не пройшла
Ольга Береснєва 400 м вільним стилем 4:26.30 38 Не пройшла
800 м вільним стилем 8:57,96 20 Не пройшла
Ірина Амшеннікова 100 м на спині 1:02,57 19 Не пройшла
200 м вільним стилем 2:14,49 14 2:14,83 15 Не пройшла
Світлана Бондаренко 100 м брасом 1:09,35 8 1:08.28 6 1:08.19 7
Ірина Майструк 200 м брасом 2:37,42 24 Не пройшла
Катерина Зубкова 100 м батерфляєм 1:02,22 30 Не пройшла
Наталія Самородіна 200 м батерфляєм 2:17,15 27 Не пройшла
Яна Клочкова 200 м комплексним плаванням 2:13,40 2 2:13,30 1 2:11,14 Gold medal icon.svg
400 м комплексним плаванням 4:38,36 1 4:34,83 Gold medal icon.svg
Катерина Зубкова,
Яна Клочкова,
Світлана Бондаренко ,
Ольга Мукомол
Естафета 4×100 м комплексним плаванням 4:09,79 10 Не пройшли

Synchronized swimming pictogram.svg Синхронне плавання[ред.ред. код]

Спортсменів — 2
Спортсменки Змагання Технічна програма Довільна програма (попередня) Довільна програма (Фінал)
Очок Місце Очок Місце Усього очок Місце Очок місце Усього очок місце
Ірина Гайворонська
Дар'я Юшко
Дует 45,417 10 46,084 10 91,501 10 45,834 11 91,251 11

Diving pictogram.svg Стрибки у воду[ред.ред. код]

Спортсменів — 8[7]
Спортсмен Змагання Попередній етап Півфінали Фінал
Очок Місце Очок Усього очок Місце Очок Усього очок Місце
Юрій Шляхов Чоловіки, трамплін 3 м 377,19 26 Не пройшов
Дмитро Лисенко Чоловіки, індивідуально трамплін 3 м 419,16 11 219,57 638,73 11 410,07 629,64 11
Роман Володьков Чоловіки, вишка 10 м 403,59 21 Не пройшов
Антон Захаров Чоловіки, вишка 10 м 420,30 15 175,77 596,07 16 Не пройшов
Роман Володьков,
Антон Захаров
Чоловіки, синхронно трамплін 3 м 357,66 10
Олена Федорова Жінки, трамплін 3 м 290,43 13 212,85 503,28 13 Не пройшла
Ганна Сорокіна Жінки, трамплін 3 м 269,52 16 204,63 474,15 16 Не пройшла
Ольга Леонова Жінки, вишка 10 м 271,92 23 Не пройшла
Олена Жупіна Жінки, вишка 10 м 371,10 1 172,47 543,57 4 325,23 497,70 9

Shooting pictogram.svg Стрільба[ред.ред. код]

Спортсменів — 11

Чоловіки[ред.ред. код]

Жінки[ред.ред. код]

Спортсменка Вид Кваліфікація Фінал Місце
Очок Місце Очок Місце
Олена Костевич 10 м, пневматичний
пістолет
384 8 483.3 1 Gold medal icon.svg Золото
25 м, пістолет 569 27 Не вкаліфікувалася
Юлія Користильова 10 м, пневматичний
пістолет
382 10 Не кваліфікувалася
25 м, пістолет 570 26 Не вкаліфікувалася
Наталія Кальниш 10 м, пневматична
гвинтівка
394 14 Не кваліфікувалася
50 м, гвинтівка, з
трьох позицій
579 8 677.2 4 8
Леся Леськів 10 м, пневматична
гвинтівка
394 14 Не кваліфікувалася
50 м, гвинтівка, з
трьох позицій
575 13 Не вкаліфікувалася
Вікторія Чуйко стенд 54 15 Не кваліфікувалася

Стрільба з лука[ред.ред. код]

Спортсменів — 6
Спортсмен Змагання Попередній раунд 1/64 1/32 1/16 Чвертьфінали Півфінали Матч за 3-е місце Фінал Місце
Очок Номер посіву Суперник <br\\> Результат Суперник <br\\> Результат Суперник <br\\> Результат Суперник <br\\> Результат Суперник <br\\> Результат Суперник <br\\> Результат Суперник <br\\> Результат
Віктор Рубан (15) Індивідуальні чоловічі змагання 660 15 Канада Джонатан Охайон (CAN) (50)
Пер.157:140
Тайвань Ванг Ченг Панг (TPE) (18)
Пер.167+9:167+8
Велика Британія Лауренс Годфрі (GBR) (31)
Пор.162:167
Закінчив виступ
Олександр Сердюк (25) Індивідуальні чоловічі змагання 624 25 Іспанія Філіп Лопез (ESP) (40)
Пер.164:141
Данія Хосе Павіа Лінд (DEN) (8)
Пер.165:164
Японія Хіроші Ямамото (JPN) (9) Silver medal icon.svg
Пор.160:168
Закінчив виступ
Дмитро Грачов (6) Індивідуальні змагання 671 6 Єгипет Магед Юссеф (EGY) (59)
Пер.154:128
КНР Ксуе Хайфенг (CHN) (8)
Пор.161:162
Закінчив виступ
Дмитро Грачов,<br\ \>Олександр Сердюк,<br\ \>Віктор Рубан Командні чоловічі змагання 1985 4 Греція Греція (GRE) (13)
Пер.243:225
Японія Японія (JPN) (5)
Пер.242:236
Південна Корея Південна Корея (CHN) (1) Gold medal icon.svg
Пор.239:242
США США (USA) (1)
Пер.237:235
Bronze medal icon.svg
Тетяна Бережна (14) Індивідуальні жіночі змагання 640 14 Греція Фотина Воватсі (GRE) (51)
Пер.160:156
США Дженіфер Ніколс (USA) (19)
Пор.160:163
Закінчила виступ
Наталія Бурдейна (12) Індивідуальні жіночі змагання 643 12 Японія Саекі Кавауші (JPN) (53)
Пор.129:137
Закінчила виступ
Катерина Палеха (59) Індивідуальні жіночі змагання 595 59 Тайвань Янг Шу Чи (TPE) (6)
Пор.162:158
Закінчила виступ
Тетяна Бережна,<br\ \>Наталія Бурдейна,<br\ \>Катерина Палеха Командні жіночі змагання 1878 10 Туреччина Туреччина (TUR) (7)
Пер.244:234
КНР Китай (CHN) (2) Silver medal icon.svg
Пор. 230:241
Закінчили виступ

Modern pentathlon pictogram.svg Сучасне п'ятиборство[ред.ред. код]

Спортсменів — 1
Спортсмен Стрільба Фехтування Плавання Конкур Біг Усього Місце
Рахунок Очки Перемог Очки Час Очки Рахунок Очки Час Очки
Вікторія Терещук 177 1060 11 692 2:19,98 1244 84 1116 12:10,68 1144 5256 7

Теніс[ред.ред. код]

Спортсменів — 2
Спортсмен Разряд 1 раунд 2 раунд 3 раунд Чвертьфінали Півфінали Матч за 3-е місце Фінал Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Тетяна Перебийніс Одиночний Мадагаскар Даллі Рандріантефі
Пер. 6:3 6:4
Японія Суґіяма Аї
Пор. 5:7 4:6
Закінчила виступ
Тетяна Перебийніс
Юлія Бейгельзимер
Парний США Мартіна Навратілова Ліза Реймонд
Пор. 0:6 2:6
Закінчила виступ

Triathlon pictogram.svg Тріатлон[ред.ред. код]

Спортсменів — 2[8]
Спортсмен Змагання Плавання Велосипед Біг Всього Місце
Володимир Полікарпенко[9] Індивідуальні змагання 18:03 1:05:53 33:43 1:57:39,28 30
Андрій Глущенко[10] Індивідуальні змагання 18:05 Не фінішував

Taekwondo pictogram.svg Тхеквондо[ред.ред. код]

Fencing pictogram.svg Фехтування[ред.ред. код]

Спортсменів — 10[11]

Чоловіки[ред.ред. код]

Спортсмен Змагання 1/64 1/32 1/16 Чвертьфінали Півфінали Матч за 3-е місце Фінал Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Богдан Нікішин Індивідуальна шпага Румунія Олександру Нісцор (ROU)
пор.6:15
Закінчив виступ
Максим Хворост Індивідуальна шпага Південна Корея Лі Сан-Юнг (KOR)
пор.11:15
Закінчив виступ
Дмитро Карюченко індивідуальна шпага Алжир Абдурахмад Дейд (ALG)
пер.15:6
Австрія Крістоф Марік (AUT)
пер.15:7
Німеччина Даніель Стрігель (GER)
пор.12:15
Закінчив виступ
Богдан Нікішин<br\ \>Віталій Ошаров<br\ \>Дмитро Карюченко,
Максим Хворост
Командна шпага Угорщина Угорщина (HUN)
пор. 34:38
Матч за 5-8 місце
Єгипет Єгипет (EGY)
пер. 45:36
Матч за 5-6 місце
США США (USA)
пер.45:33
5
Владислав Третяк Індивідуальна шабля Угорщина Балас Легвіл (HUN)
пер.15:12
Італія Луїджі Тарантіно (ITA)
пер.15:8
Україна Володимир Лукашенко (UKR)
пер.15:12
Угорщина Жсолт Немчик (HUN)
пор.11:15
Білорусь Дмитро Лапкес (BEL)
пер.15:11
Bronze medal icon.svg
Володимир Лукашенко індивідуальна шабля Бразилія Рензі Агреста (BRA)
пер.15:14
Таїланд Вірадеч Торкніться (THA)
пер.15:11
Україна Владислав Третяк (UKR)
пор.12:15
Закінчив виступ
Володимир Калюжний Індивідуальна шабля Росія Олексій Дятченко (RUS)
пер.15:10
Білорусь Дмитро Лапкес (BEL)
пор.9:14
Закінчив виступ
Олег Штурбабін<br\ \>Володимир Калюжний<br\ \>Володимир Лукашенко Командна шабля Італія Італія (ITA)
пор. 44:45
Матч за 5-8 місце
Греція Греція (GRE)
пер. 45:39
Матч за 5-6 місце
Угорщина Угорщина (USA)
пор.40:45
6

Жінки[ред.ред. код]

Спортсмен Змагання 1/64 1/32 1/16 Чвертьфінали Півфінали Матч за 3-е місце Фінал Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Надія Казімирчук Індивідуальна шпага КНР Лі Жанг (CHN)
пор. 9:10
Закінчила виступ
Дарина Недашківська Індивідуальна шабля Франція Сесіль Алжіорас (FRA)
пор. 9:15
Закінчила виступ

Примітки[ред.ред. код]

  1. Спортивна, художня гімнастика та стрибки на батуті розглядались, як окремі види спорту.
  2. Ukraine at the 2004 Summer Games. sports-reference.com. Архів оригіналу за 2013-07-23. Процитовано 2012-06-10. 
  3. Команда була дискваліфікована після позитивного допінг-тесту Олени Олефіренко
  4. а б Спортсмен не фінішував
  5. Спортсмен дискваліфікований.
  6. Олексій Лукашевич відмовився від виступів із-за травми
  7. Результати змагань на сайті Yahoo Sports (англ.)
  8. тріатлоністи з України на Олімпіаді.
  9. Профіль спортсмена на сайті Sports-Reference.
  10. Профіль спортсмена на сайті Sports-Reference.
  11. Результати змагань на сайті Yahoo Sports (англ.)

Посилання[ред.ред. код]