Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси (Укртелерадіопресінститут) — український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення радіомовлення та преси. Створено 27.11.1971 року.

Кожного року інститут готує більш 500 фахівців медіа за державною програмою і більш 200 фахівців на комерційній основі.

Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси підвищує кваліфікацію та веде перепідготовку творчих працівників, інженерно-технічних спеціалістів, управлінського апарату державних, комерційних ефірних та кабельних телерадіокомпаній і друкованих видань.

В Інституті також навчаються і підвищують свою кваліфікацію державні службовці – працівники підрозділів з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Інститут є навчальним закладом, що входить до структури Державного комітету телебачення і радіомовлення України і функціонує на підставі п. 16 ч. 4 Положення про Держкомтелерадіо України, який «забезпечує підвищення кваліфікації працівників засобів масової інформації, видавничої, поліграфічної сфер»[1].

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Указ Президента України "Про Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України" від 07.05.2011 № 559/2011 //Офіційний вебпортал Верховної Ради України // http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/559/2011

Посилання[ред. | ред. код]

Офіційний сайт - http://utrpi.org.ua/ [Архівовано 25 липня 2013 у Wayback Machine.]

Офіційна сторінка в соцмережі Facebook - https://www.facebook.com/utrpi.org.ua/ [Архівовано 27 березня 2022 у Wayback Machine.]