Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси (Укртелерадіопресінститут) — український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення радіомовлення та преси, створений 27 листопада 1971 року.

Кожного року інститут готує більш 600 фахівців медіа за державною програмою і більш 200 фахівців на комерційній основі.

Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси підвищує кваліфікацію та веде перепідготовку творчих працівників, інженерно-технічних спеціалістів, управлінського апарату державних, комерційних ефірних та кабельних телерадіокомпаній і друкованих видань.

В Інституті також навчаються і підвищують свою кваліфікацію державні службовці — працівники підрозділів з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Інститут є навчальним закладом, що входить до структури Державного комітету телебачення і радіомовлення України і функціонує на підставі п. 16 ч. 4 Положення про Держкомтелерадіо України, який «забезпечує підвищення кваліфікації працівників засобів масової інформації, видавничої, поліграфічної сфер»[1].

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Указ Президента України «Про Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України» від 07.05.2011 № 559/2011 //Офіційний вебпортал Верховної Ради України // http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/559/2011

Посилання

[ред. | ред. код]