Українські офіцери

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Українські офіцери
Gazeta Ukr Officer logo.jpg

Всеукраїнська суспільно-політична газета
Мова українська, російська
Формат газета

Засновано 2004
Власник Всеукраїнська громадська організація «Товариство українських офіцерів»
Головний редактор Пастушенко Ігор
Наклад 10000

tuo.inf.ua

Газета «Українські офіцери» — друкований орган Всеукраїнської громадської організації «Товариство українських офіцерів».

Назва та загальна інформація[ред. | ред. код]

Газета «Українські офіцери» є всеукраїнською суспільно-політичною газетою, що містить як поточні новини, так і аналітичну інформацію. Газета зареєстрована 27 лютого 2004 року, реєстраційне свідоцтво КВ № 8486. Виходить українською та російською мовами.

Також усі номери газети є у вільному доступі на вебсайті Всеукраїнської громадської організації «Товариства українських офіцерів»,[1].

Теми публікацій[ред. | ред. код]

Висвітлення історичних подій становлення самостійної держави та Українських збройних сил. Військово-патріотичне виховання молоді та підготовка майбутніх захисників до служби в українському війську. Вшанування пам'яті воїнів котрі віддали своє життя за майбутнє та незалежність нашої держави на полях битв.
Інформування громадян і правова освіта, в першу чергу військовослужбовців Збройних сил України, органів правопорядку, ветеранів, осіб звільнених із військової служби та членів їх сімей, щодо законних прав на житло, землю, перерахунок розміру пенсійного забезпечення та на гідні умови існування.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Офіційний сайт Товариства українських офіцерів. Архів оригіналу за 21 березня 2022. Процитовано 29 травня 2011. 

Посилання[ред. | ред. код]