Університет Бригам Янг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Координати: 40°15′ пн. ш. 111°39′ зх. д. / 40.250° пн. ш. 111.650° зх. д. / 40.250; -111.650 Університет Бригама Янґа (Прово, США) — це великий приватний університет (належить Церкві Ісуса Христа Святих Останніх днів («Церква Мормонів»)), заснований на релігійних та моральних принципах.

УБЯ розташований у містечку Прово, штат Юта, США. Найбільший релігійний університет у Сполучених штатах Америки, один з найбільших за розмірами приватних університетів світу. Приблизно 98 % з 34 000 студентів Університету Бригама Янґа є послідовниками Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, або Мормонами. Третина студентів які навчаються в УБЯ, є мешканцями штату Юта.

Студенти Університету Бригам Янґ повинні дотримуватися кодексу честі, який заснований на вченнях Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів. Цей кодекс включає в себе дотримування закону чесноти у навчанні, особистої гідності, стандартів одягу та зовнішнього вигляду, а також підкорятися законам цнотливості (забороняється вступати в будь-які статеві стосунки до шлюбу) та Слову Мудрості (не можна палити, вживати будь-які алкогольні напої, чай, каву та шкідливі речовини), які широко пропагує Церква Ісуса Христа Святих останніх днів.

Приблизно 97% від усіх студентів УБЯ чоловічої (32% жіночої) статі до вступу в університет, або під час академічної відпустки, служать два роки у якості представників (місіонерів) Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (по всьому світові).

Посилання[ред.ред. код]


Освіта Це незавершена стаття про освіту.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.