КРОК (університет)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Герб Університет КРОК.jpeg

Університет «КРОК» — вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, розташований у місті Києві, за адресою: вулиця Табірна,30-32, неподалік від станції метро «Берестейська».

Університет здійснює підготовку фахівців з правознавства, психології, економіки підприємства, обліку і аудиту, фінансів і кредиту, маркетингу, менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, логістики, міжнародної економіки, міжнародних відносин, регіональних студій та суспільної комунікації, міжнародного бізнесу, комп'ютерних наук. З 2018 року в Університеті з'явились нові спеціальності: дизайн, журналістика та медсестринство Очолює Університет кандидат економічних наук, професор Лаптєв Сергій Михайлович.

Структура[ред. | ред. код]

Університет «КРОК» є частиною Корпорації розвитку освіти і кадрів, до якої також належить Київський ліцей бізнесу.

До складу Університету входять:

Навчальний процес в Університеті здійснюють 18 кафедр.

З 2011 року на базі Навчально-наукового інституту магістерської підготовки і післядипломної освіти діє Бізнес-школа «КРОК».

Управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК» реалізує міжнародні освітні програми та програми обміну, спільну Україно-нідерландську програму «Подвійний диплом», проводить навчання іноземних студентів.

Роботу підготовчих курсів забезпечує департамент довузівської підготовки, який пропонує підготовку до складання ЗНО та до вступу у коледжі Університету.

Центр розвитку кар'єри Університету «КРОК» існує з 1998 року.

Культурний центр Університету «КРОК» об'єднує три творчих студії — Театр танцю «КРОК», Вокальна студія «КРОК», Театральна студія «КРОКодил».

Фонд навчально-наукової бібліотеки Університету «КРОК» налічує понад 200 тис. томів.

Проектна група «SPG». У травні 2011 році у складі «SPG» створена медіа-група «KMG production». Проекти групи: «Піраньї КРОКу», «Stud-Expert», «ПРОФ Тур», «ПРОФ Fest», «ПАРОЛь», «ECO Fest» та інші.

Аспірантура. Спеціалізовані вчені ради[ред. | ред. код]

Вищий навчальний заклад "Університет економіки та права «КРОК» є одним із перших в Україні вищих недержавних навчальних закладів, якому було надано право підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації. З 1997 по 2000 рік це була аспірантура на підставі дозволів про разовий прийом, з 2000 року — постійно діюча аспірантура.
Сьогодні в аспірантурі Університету навчається 25 аспірантів із 10 спеціальностей, понад 30 здобувачів наукового ступеня кандидата наук, які прикріплені до Університету для написання кандидатських дисертацій.
Керівництво аспірантами здійснюють відомі в Україні вчені, доктори наук, професори. Аспіранти мають можливість здійснювати апробацію наукових досліджень на базі Університету, а також публікувати наукові статті у фахових виданнях: "Правничий вісник Університету «КРОК» (юридичні, психологічні науки), "Вчені записки Університету «КРОК» та «Зовнішня торгівля. Економічна безпека» (економічні науки), а також у науковому журналі «Управління проектами і розвиток виробництва», співзасновником якого є Університет.
В Університеті сформовані та діють комісії, уповноважені приймати кандидатські іспити.

Підготовка фахівців вищої кваліфікації проходить за такими спеціальностями[ред. | ред. код]

 • 05.13.22 — управління проектами і програмами
 • 08.00.02 — світове господарство і міжнародні економічні відносини
 • 08.00.04 — економіка та управління підприємствами
 • 08.00.08 — гроші, фінанси і кредит
 • 12.00.01 — теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень
 • 21.04.02 — економічна безпека суб'єктів господарської діяльності
 • 19.00.06 — юридична психологія
 • 19.00.10 — організаційна психологія; економічна психологія
 • 23.00.02 — політичні інститути та процеси

На базі Університету «КРОК» створено дві спеціалізовані вчені ради: Д 26.130.01 з правом прийняття до розгляду і проведення захистів дисертацій на отримання наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями 21.04.02 — економічна безпека суб'єктів господарської діяльності і 21.04.01 — економічна безпека держави; К 26.130.02 з правом прийняття до розгляду і проведення захистів дисертацій на отримання наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальностями 19.00.10 — організаційна психологія; економічна психологія і 19.00.06 — юридична психологія.

Бізнес школа КРОК[ред. | ред. код]

В 2011 році, при університеті КРОК, заснована Бізнес Школа Крок (англ. KROK Business School, BSK).

БСК проводить пыдготовку по програмам МВА, навчання по середньостроковим спеціалізованим програмам, організовує тренінги та семінари.

Програми навчання[ред. | ред. код]

 • General MBA - для менеджерыв вищого та середнього рівнів, власників малого та середнього бізнеса, керівників з управлінським досвідом від 3-х років.
 • MBA IT – для власників IT-компаній, IT-директоров, менеджеров и руководителей отделов и служб IT.
 • MBA “Фармацевтичний менеджмент та маркетинг” – для власників, керівників та менеджерів фармацевтичних компаній, менеджерів середнього рівня в крупних міжнародних компаніях.
 • International MBA – дистанційна програма для менеджерів вищого та середнього рівнів, власників малого та среднього бізнеса, керівників з управлінським досвідом від 3-х років. (разом із швейцарською бізнес-школою Swiss Montreux Business School, SMBS).
 • Master of Science in Operational Excellence – для операційних директорів промислових підприємств.

Посилання[ред. | ред. код]