Уралмаш

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
MainBildingUralmash.jpg

«Уралмаш» — відкрите акціонерне товариство, потужний центр машинобудування в Росії. Побудоване у 1928—1933. Виробляє ряд машин і мехінізмів для гірничодобувної та переробної промисловості, зокрема екскаватори (в тому числі крокуючі 13-ти типорозмірів), бурове обладнання, конусні дробарки, стержневі і шарові млини та ін.

Уралмаш - один з лідерів російського ринку обладнання для металургії, гірничодобувної промисловості, промисловості будівельних матеріалів та енергетики. Стратегія розвитку компанії передбачає створення машинобудівного підприємства світового рівня, яке зможе комплексно забезпечувати потреби замовників в обладнанні. На Уралмашзаводі за підтримки основного акціонера - «Газпромбанк» (Товариство з обмеженою відповідальністю) - розроблена і реалізується інвестиційна програма, яка передбачає докорінну реконструкцію виробництва.

Уралмаш введено в експлуатацію в 1933 р. В даний час завод виробляє обладнання для гірничодобувного комплексу, металургії, цементній промисловості, енергетичної галузі, підйомно-транспортне, гідротурбіни і інше обладнання.

З 1996 року входив до складу «Об'єднаних машинобудівних заводів», з 2007 р. - до складу «Машинобудівна корпорація " Уралмаш "», створеної на базі двох лідерів важкого машинобудування Росії - «Уралмашзавода» і ОРМЕТО-ЮУМЗ. З 2015 року - в прямому управлінні "Газпромбанк - Управління активами".

Основним акціонером корпорації є один з найбільших російських банків «Газпромбанк».

Див. також[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]