Уряд Валерія Пустовойтенка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Уряд Валерія Пустовойтенка
Україна Україна
7-й Кабінет Міністрів України
Пустовойтенко Валерій Павлович
Дата формування липня 1997
Дата розпуску грудня 1999
Люди та організації
Президент України Кучма Леонід Данилович
Список голів уряду Прем'єр-міністри України
Історія
Попередній Другий уряд Павла Лазаренка
Наступний Уряд Віктора Ющенка

Уряд Валерія Пустовойтенка — Кабінет Міністрів України під керівництвом Валерія Пустовойтенка — діяв у липні 1997 року — грудні 1999 року.

Валерія Пустовойтенка було призначено на посаду Прем'єр-міністра України 16 липня 1997 року[1]. Відповідно до статті 114 Конституції України в редакції від 28 червня 1996 року[2] до складу Кабінету Міністрів України входили Прем'єр-міністр України, Перший віце-прем'єр-міністр, три віце-прем'єр-міністри, міністри.

Склад Кабінету Міністрів[ред. | ред. код]

Після дати призначення або звільнення з посади членів Кабінету Міністрів стоїть номер відповідного Указу Президента України. Члени уряду розташовані в списку в хронологічному порядку за датою їх призначення.

Відповідно до статті 115 Конституції України Кабінет Міністрів України склав повноваження перед новообраним Президентом України в день його вступу на посаду 30 листопада 1999

Указом Президента України від 30 листопада 1999 № 1510/99 Кабінету Міністрів України[3], який склав повноваження перед новообраним Президентом України, доручено продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабінету Міністрів України….

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. ПУСТОВОЙТЕНКО ВАЛЕРІЙ ПАВЛОВИЧ. resource.history.org.ua. Процитовано 3 січня 2023. 
  2. Конституція України. Офіційний вебпортал парламенту України (укр.). Процитовано 20 травня 2022. 
  3. Про продовження виконання Кабінетом Міністрів України його повноважень. Офіційний вебпортал парламенту України (укр.). Процитовано 20 травня 2022.