Уряд штату Уттаракханд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Уряд штату Уттаракханд
Розташування Деградун
Виконавча влада
Губернатор Б. Л. Джоші
Головний міністр Бхуван Чандра Кхандурі
Законодавча влада
Збори Законодавчі збори штату Уттаракханд
Спікер Харбанс Капоор
Судова влада
Високий Суд Високий суд штату Уттаракханд
Шеф Юстиції Вінод Кумар Ґупта[1]
http://gov.ua.nic.in/

Уряд штату Уттаракханд (англ. The Government of Uttarakhand або State Government of Uttarakhand) — вищий орган владт індійського штату Уттаракханд та його округів. Він складається з виконавчої, судової і законодавчої гілок. Як і у решті індійських штатів, офіційним головою штату губернатор, призначений президентом Індії за рекомендацією Союзного кабінету, його позиція переважно представницька. Головний міністр є головою виконавчої влади. Столицею штату є місто Деградун, де знаходяться Ззаконодавчі збори і секретаріат головного міністра. Найвищий судовий орган, Високий суд, розташований у місті Найнітал[2]. Законодавча влада представлена однопалатними Законодавчими зборами, що складаються з 70 депутатів. Вони обираються строком на 5 років, якщо Збори не будуть розпущені[3].

Посилання[ред.ред. код]

  1. Hon'ble Sitting Judges Офіційний сайт суду штату Уттаракханд
  2. Jurisdiction and Seats of Indian High Courts. Eastern Book Company. Архів оригіналу за 2013-06-30. Процитовано 2008-05-12. 
  3. Uttarakhand Legislative Assembly. Legislative Bodies in India. National Informatics Centre, Government of India. Архів оригіналу за 2013-06-30. Процитовано 2008-05-10. 


Індія Це незавершена стаття з географії Індії.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.