Файл:Енеїда Котляревського 2 видання 1808.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Енеїда_Котляревського_2_видання_1808.png(285 × 510 пікселів, розмір файлу: 40 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: Енеїда Котляревського 2 видання.
Час створення
Джерело http://uk.wikipedia.org/wiki/Файл:Енеїда_Котляревського_2_видання_1808.png
Автор Котляревський Іван Петрович

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:23, 16 грудня 2010Мініатюра для версії від 19:23, 16 грудня 2010285 × 510 (40 КБ)Temi4-hik{{Information |Description={{uk|1=Скан Обкладинки}} |Source=http://uk.wikipedia.org/wiki/Файл:Енеїда_Котляревського_2_видання_1808.png |Author=Котляревський Іван Петрович |Date=06 гр�

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: