Файл:Козаки Європейські війни. Обкладинка диску.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Козаки_Європейські_війни._Обкладинка_диску.png(490 × 490 пікселів, розмір файлу: 581 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Обґрунтування добропорядного використання для статті «Козаки: Європейські війни» [?]
Опис Обкладинка диску українського видання Козаки: Європейські війни
Джерело скан обкладинки компакт-диску
Автор

GSC Game World

Час створення

Невідомо

Мета використання

В якості основного засобу візуальної ідентифікації у верхній частині статті. Зображення поміщається в картку / інфобокс у верхній частині статті Козаки: Європейські війни, яка є предметом громадського інтересу. Значущість постеру в тому, щоб допомогти читачам розпізнати гру, запевнити читачів, що вони досягли належної статті, яка містить важливий коментар про гру та ілюструє передбачувані для використання об'єктом статті брендингові повідомлення, які тільки словами передати неможливо.

Замінність

Заміна вільним файлом неможлива, оскільки усі права на нього та його точні копії, належать правовласнику. Оскільки це обкладинка відеогри, їй майже напевно немає вільного еквівалента. Будь-яка заміна, яка не є похідною роботою, не змогла б передати призначення, буде робити невиразним / компрометувати або спотворювати зображення обкладинки відеогри чи не змогла б досягти мети ідентифікації або коментаря.

Комерційна цінність

Використання зображення із поточною роздільною здатністю та зазначеною тут метою не применшує його комерційну цінність для правовласника.

Мінімальність

Обкладинку буде використано лише у одній статті. Файл має мінімальне розширення. Його використання не завдаватиме комерційної шкоди автору, оскільки це зображенння не обмежує власника авторських прав в можливості отримувати вигоду з оригінального джерела.

Обсяг використаного матеріалу Обкладинка відеогри використовується повністю, щоб передати призначений сенс і уникнути тьмяності / компрометування або спотворення призначеного зображення. Файл містить тільки той об'єкт, наявність якого вимагається метою його використання.
Низька роздільність?

Роздільна здатність цього файлу не більша, ніж достатня для енциклопедичних цілей.

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це зображення є обкладинкою відеогри.

Найімовірніше, авторськими правами на обкладинку володіє видавець або розробник гри. Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:51, 12 грудня 2015Мініатюра для версії від 19:51, 12 грудня 2015490 × 490 (581 КБ)Lord Xshot (обговорення | внесок)обкладинка українського видання диска з грою «Козаки: Європейські війни»
16:03, 5 червня 2007Мініатюра для версії від 16:03, 5 червня 2007250 × 250 (56 КБ)STK RV UA (обговорення | внесок)
15:57, 5 червня 2007Мініатюра для версії від 15:57, 5 червня 2007470 × 259 (30 КБ)STK RV UA (обговорення | внесок)
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані