Файл:Кременчук Трамвайне депо.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Кременчук_Трамвайне_депо.jpg(640 × 434 пікселів, розмір файлу: 160 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис

Postcards of old Kremenchuk.
Трамвайне депо.

Час створення ~ 1900 роки
Джерело berloga.net
Автор Видавництво книжкового магазину Амчиславського і Блюма & other`s
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

Author died more than 70 years ago - public domain


Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний12:04, 27 червня 2009Мініатюра для версії від 12:04, 27 червня 2009640 × 434 (160 КБ)Dim Gritsno watermarck
08:00, 27 червня 2009Мініатюра для версії від 08:00, 27 червня 2009640 × 434 (56 КБ)Dim Grits{{Information |Description=Postcards of old Kremenchuk.</br> Трамвайне депо. |Source=[http://www.berloga.net berloga.net] |Date=~ 1900 роки |Author=Видавництво книжкового магазину Амчиславсь�

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: