Файл:Логотип аеропорту Остаф'єво.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Логотип_аеропорту_Остаф'єво.png(217 × 84 пікселів, розмір файлу: 16 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис Логотип аеропорту Остаф'єво
Джерело http://ostafyevo-airport.com/
Час створення 1.11.2012
Автор зображення ostafyevo-airport.com
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Це зображення (медіа-файл) було завантажене для використання у статті Не зазначена назва статті!. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.


Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис Логотип аеропорту Остаф'єво
Джерело http://ostafyevo-airport.com/


Мета використання

Повноцінно написати статтю про аеропорт

Замінність

Відсутня.


Обсяг використаного матеріалу повна
Низька роздільність?

низька 217х84

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний23:05, 31 жовтня 2012Мініатюра для версії від 23:05, 31 жовтня 2012217 × 84 (16 КБ)Tttaaannne (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Логотип_аеропорту_Остаф'єво.png |Опис=Логотип аеропорту Остаф'єво |Автор=ostafyevo-airport.com |Джерело=http://ostafyevo-airport.com/ |Час створ...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані