Файл:Лісові чорти.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Лісові_чорти.jpg(315 × 400 пікселів, розмір файлу: 47 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: Пластовий табір насхилах гори Сокіл в Карпатах, літо 1926 року.

"Лісові Чорти", організатори табору на своїй Великій Племінній Раді 1 ряд: Андрій Охрімович, Володимир Мурський, Юрій П’ясецький; 2 ряд: Тарас Грушкевич, Юліан Воробкевич, Роман Шухевич, Ярко Веселовський, Юрій Студинський, Богдан Стернюк, Юрій Цегельський, Марко Бачинський, Юрій Старосольський; 3 ряд: Іван Губенко, Петро Пясецький, Мирослав Чаковський, Роман Барановський;

вгорі, на деревах: ?, Степан Щуровський, Степан Коржинський, Роман Мацюрак, Богдан Кравців, Василь Кархут.
Час створення
Джерело Роман Шухевич – пластун. Юнацькі та молоді роки Головного командира УПА
Автор невідомий

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний08:12, 1 серпня 2011Мініатюра для версії від 08:12, 1 серпня 2011315 × 400 (47 КБ)Bulka UA{{Information |Description ={{uk|1=Пластовий табір насхилах гори Сокіл в Карпатах, літо 1926 року. "Лісові Чорти", організатори табору на своїй Великій Пле�

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: