Файл:Площа Михайла Співака.svg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(SVG-файл, номінально 1713 × 1178 пікселів, розмір файлу: 81 КБ)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
Українська: Площа Михайла Співака на карті Києва
Час створення
Джерело OpenStreetMap
Автор © OpenStreetMap contributors
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Openstreetmap logo.svg Містить дані карт © Дописувачі OpenStreetMap, доступно на умовах ліцензії Open Database License (ODbL).

Ліцензія ODbL не вимагає жодної конкретної ліцензії для карт, створених на основі даних ODbL; назви карт, створені Фондом OpenStreetMap, публікуються на умовах ліцензії CC-BY-SA-2.0, але карти, створені іншими людьми, можуть публікуватися під іншими ліцензіями.

w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний17:27, 26 липня 2013Мініатюра для версії від 17:27, 26 липня 20131713 × 1178 (81 КБ)Ahonc{{Information |Description={{Uk|Площа Михайла Співака на карті Києва}} |Source=[http://www.openstreetmap.org/?lat=50.388991087675095&lon=30.574296712875366&zoom=17 OpenStreetMap] |Date=2013-07-26 |Author=© OpenStreetMap ...

Такі сторінки використовують цей файл:

Метадані