Файл:3 коп. СССР 1931 г.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1480 × 750 пікселів, розмір файлу: 265 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

3 коп. СССР

Час створення
Джерело http://arhiv-monet.ru/
Автор Госбанк СССР


Ліцензування

Public domain
Ця робота не є об'єктом авторського права відповідно до частини четвертої статті 1259 Цивільного кодексу Російської федерації № 230-ФЗ від 18 грудня 2006 року.

Не є об'єктами авторського права:

  • офіційні документи державних органів і органів місцевого самоуправління муніципальних утворень, в тому числі закони, інші нормативні акти, судові рішення, інші матеріали законодавчого, адміністративного та судового характеру, офіційні документи міжнародних організацій, а також їх офіційні переклади;
  • державні символи і знаки (прапори, герби, ордени, грошові знаки і тому подібне), а також символи і знаки муніципальних утворень;
  • твори народної творчості (фольклор), що не мають конкретних авторів;
  • повідомлення про події і факти, що мають виключно інформаційний характер (щоденні новини, телевізійні програми, розклад руху транспортних засобів і тому подібне).
Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Коментар – Даний шаблон може бути застосованим до офіційних документів, державних символів та знаків Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки та Союзу Радянських Соціалістичних Республік (союзного рівня[1]).

Попередження – Цей шаблон не повинен застосовуватись до проектів офіційних документів, пропозицій офіційних символів та знаків, які можуть охоронятись авторським правом.

Попередження – Цей російський офіційний документ, державний символ або знак (в основному поштові марки, монети і банкноти) можуть включати один або більше елементів, що можуть охоронятись авторським правом у випадку розділення із цим документом, символом або знаком. У таких випадках, ця робота не є об'єктом авторського права, у зворотніх є цілковито але, у той же час, вилучення окремого фрагменту з цієї роботи може бути порушенням авторського права. Наприклад, найменування і назва країни повинні бути збережені на поштових марках.


  1. Офіційні документи, державні символи та знаки 14 інших радянських республік є об'єктами права їх правонаступників. Див. відповідні позначки ліцензій.
Currency
Цей файл є частковим чи повним зображенням грошової одиниці. Не зважаючи на те, що цей файл є суспільним надбанням чи не підлягає авторському праву з інших причин, його використання може бути обмежене іншими законами, які не стосуються авторського права.


Журнал завантажень локального файлу

Перенесено з ru.wikipedia на Вікісховище за допомогою For the Common Good.

Оригінальна сторінка опису знаходилась тут. Усі нижчезазначені імена користувачів стосуються ru.wikipedia.
Дата/час Розмір об'єкта Користувач Коментар
21:41, 20 July 2012 1,480 × 750 (266,714 bytes) w:ru:Knyaz-1988 (обговорення | внесок)
13:25, 28 August 2010 727 × 377 (91,667 bytes) w:ru:Knyaz-1988 (обговорення | внесок) {{Изображение | Описание = 3 коп. СССР | Источник = http://arhiv-monet.ru/ | Время создания = 1931 г. | Автор = [[Госбанк]] [[СССР]] }} == Лицензия == {{PD-RU-ex

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:34, 4 лютого 2015Мініатюра для версії від 19:34, 4 лютого 20151480 × 750 (265 КБ)Knyaz-1988Новая версия
20:33, 21 червня 2014Мініатюра для версії від 20:33, 21 червня 20141480 × 750 (260 КБ)Well-Informed OptimistTransferred from ru.wikipedia: see original upload log above

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані