Файл:Afghanistan34P-Badghis.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Afghanistan34P-Badghis.png(301 × 231 пікселів, розмір файлу: 26 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Цей шаблон ліцензування був доданий до файлу в рамках оновлення ліцензії GFDL.

from source file Image:BlankMap-Afghanistan34Provinces.png, original document (34 provinces) edited by User:En Rouge ;

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний22:36, 19 серпня 2005Мініатюра для версії від 22:36, 19 серпня 2005301 × 231 (26 КБ)En rouge{{GFDL}} Category:Provinces of Afghanistan from source file Image:BlankMap-Afghanistan34Provinces.png, original document (34 provinces) edited by User:En Rouge ;
22:35, 19 серпня 2005Мініатюра для версії від 22:35, 19 серпня 20051698 × 1305 (40 КБ)En rouge{{GFDL}} Category:Provinces of Afghanistan from source file Image:BlankMap-Afghanistan34Provinces.png, original document (34 provinces) edited by User:En Rouge ;

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: