Файл:Ali-Baba.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(778 × 1000 пікселів, розмір файлу: 254 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
English: Picture of the brother of Ali Baba: "Cassim ... was so alarmed at the danger he was in that the more he endeavoured to remember the word Sesame the more his memory was confounded".
Час створення
Джерело Arabian Nights
Автор
creator QS:P170,Q1333928
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Public domain
Цей файл перебуває в суспільному надбанні в США. Це стосується робіт опублікованих в США, термін дії авторського права який сплинув, оскільки вони були опубліковані до 1 січня 1924. Див. тут для подробиць.

United States
Dialog-warning.svg
Цей файл може не перебувати в суспільному надбанні поза США, в особливості в країнах без правила коротшого терміну для робіт зі США, наприклад в Канаді, Китаї (без Гонконга та Макао), Німеччині, Мексиці та Швейцарії. Автор та рік поблукації є необхідною інформацією та мають бути вказані. Див. Wikipedia:Public domain and Вікіпедія:Авторські права для подробиць.
Інші версії

Похідні роботи від цього файлу: Ali-Baba cropped.jpg

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний01:52, 18 грудня 2006Мініатюра для версії від 01:52, 18 грудня 2006778 × 1000 (254 КБ)Pacostein{{Information| |Description= Picture of Ali Baba |Source= English Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Ali-Baba.jpg) |Date= 1909 |Author= Maxfield Parrish |Permission= {{PD-US}} |other_versions= }}

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.