Файл:Anders Fedir.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Anders_Fedir.jpg(244 × 325 пікселів, розмір файлу: 12 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: Андерс Федір: Конструктор першого в Україні дирижабля
Час створення 1920s
Джерело http://kpi.ua/710-7
Автор невідомий
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Журнал завантажень локального файлу

Перенесено з uk.wikipedia на Вікісховище за допомогою UWCTransferBot v.3.0 based on Chris G's botclasses framework.

Move approved by Andriy.v.

Оригінальна сторінка опису знаходилась тут. Усі нижчезазначені імена користувачів стосуються uk.wikipedia.
  • 2007-05-31 22:51 MaryankoD 244×325×8 (12605 bytes) {{Зображення |Назва=Андерс Федір |Опис=Конструктор першого в Україні дирижабля |Автор=невідомий |Джерело=[http://www.ntu-kpi.kiev.ua/gallery/albums/userpics/10001/710-7.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний22:31, 23 квітня 2017Мініатюра для версії від 22:31, 23 квітня 2017244 × 325 (12 КБ)UWCTransferBotfile was transfered from Ukrainian Wikipedia

Така сторінка використовує цей файл: