Файл:BBC Radio 2.svg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(SVG-файл, номінально 39 × 22 пікселів, розмір файлу: 10 КБ)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
English: Logo of BBC Radio 2. Source: Freeview channel guide
Ελληνικά: Το λογότυπο του BBC Radio 2

Ліцензування

Час створення (дата завантаження оригінального файлу)
Джерело Перенесено з en.wikipedia на Вікісховище користувачем Dspradau за допомогою CommonsHelper.
Автор Початково цей файл було завантажено користувачем Gr1st з англійська Вікіпедія

Ліцензування

Public domain
Це зображення містить лише прості геометричні фігури та/або текст. Воно не досягає порогу оригінальності, необхідного для застереження авторських прав, а тому перебуває у суспільному надбанні. Проте, хоча воно й не захищене авторським правом, це зображення все ще може бути об'єктом інших обмежень. За додатковою інформацією див. WP:PD#Fonts або Template talk:PD-textlogo.
Trademarked
Цей твір містить матеріал, який може бути суб'єктом законів про торгові марки в одній або декількох юрисдикціях. Перед використанням цього вмісту, будь ласка, переконайтеся,що Ви маєте права використовувати його відповідно до законів, які застосовуються в умовах вашого передбачуваного використання. Ви несете повну відповідальність за забезпечення того, що Ви не порушуєте умови діючого законодавства. Див. нашу відмову від відповідальності.

Це не тег авторських прав. Дійсна ліцензія має додаватись до цього тегу.

Журнал завантажень локального файлу

Оригінальна сторінка опису знаходилась тут. Усі нижчезазначені імена користувачів стосуються en.wikipedia.
  • 2008-04-22 18:29 Gr1st 39×22× (10636 bytes) {{logo fur|Article=BBC Radio 2|Use=Infobox|Source=[http://www.freeview.co.uk/docs/Channel%20Guide.pdf Freeview channel guide]}} [[Category:BBC logo white on black after 1997]] [[Category:BBC Radio station logos]] [[Category:BBC Radio 2]] [[Category:SVG logos of companies associated with mass media]] [[Category:Radio logos]]

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний16:01, 8 липня 2009Мініатюра для версії від 16:01, 8 липня 200939 × 22 (10 КБ)File Upload Bot (Magnus Manske) {{BotMoveToCommons|en.wikipedia|year={{subst:CURRENTYEAR}}|month={{subst:CURRENTMONTHNAME}}|day={{subst:CURRENTDAY}}}} {{Information |Description={{en|Logo of BBC Radio 2. Source: [http://www.freeview.co.uk/docs/Channel%20Guide.pdf Freeview channel guide

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: