Файл:Cai-lun.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Cai-lun.jpg(375 × 469 пікселів, розмір файлу: 54 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис Print depicting Cai Lun as the patron saint of paper making
Русский: Цай Лунь — (кит. 蔡倫) (50-121) — китайский сановник династии Хань, изобретатель бумаги.
Час створення XVIII ст.
date QS:P,+1750-00-00T00:00:00Z/7
Джерело Gutenberg and the Koreans: The Invention of Paper
Автор невідомий
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

Public domain


Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний18:04, 27 листопада 2007Мініатюра для версії від 18:04, 27 листопада 2007375 × 469 (54 КБ)Kaldari{{Information |Description=Print depicting Cai Lun as the patron saint of paper making |Source=[http://www.rightreading.com/printing/gutenberg.asia/gutenberg-asia-3-china-paper.htm] |Date=18th Century |Author=unknown |Permission=Public domain |other_versi

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.