Файл:CntsDuBarry Best.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

CntsDuBarry_Best.jpg(333 × 500 пікселів, розмір файлу: 49 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

=Historical Mixed Media Figure of Countess Jeanne Du Barry produced by artist/historian George S. Stuart and photographed by Peter d'Aprix. This image, from the George S. Stuart Gallery of Historical Figures® archive (http://www.galleryhistoricalfigures.com) is provided for all uses with appropriate attribution. Any derivatives must be shared in the same manner. Contributor mharrsch is webmaster for the gallery site.

Час створення
Джерело http://www.galleryhistoricalfigures.com
Автор Peter d'Aprix


OTRS Wikimedia

Ця робота вільна і її може використовувати будь-хто у будь-яких цілях. Якщо Ви бажаєте використати цей контент, Вам не потрібно просити дозволу, за умови, що Ви слідуватимете усім ліцензійним вимогам, згаданим на цій сторінці.

Вікімедіа отримала електронний лист, який підтверджує, що власник авторських прав схвалює публікацію на умовах, вказаних на цій сторінці. Лист було перевірено агентом OTRS і поміщено до архіву дозволів. Листування доступне довіреним волонтерам як ticket #2009012110028387.

Якщо у Вас є запитання щодо заархівованого листування, будь ласка, скористайтеся дошкою оголошень OTRS.


Посилання на заявку: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2009012110028387

Ліцензування

w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий у результаті твір тільки на умовах ж або сумісної ліцензії.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний15:59, 19 січня 2008Мініатюра для версії від 15:59, 19 січня 2008333 × 500 (49 КБ)Mharrsch{{Information |Description==Historical Mixed Media Figure of Countess Jeanne Du Barry produced by artist/historian George S. Stuart and photographed by Peter d'Aprix. This image, from the George S. Stuart Gallery of Historical Figures® archive (http://ww

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: