Файл:Discrimination of Ukrainian language.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1061 × 1051 пікселів, розмір файлу: 165 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: Карикатура, що зображає стан української мови в Україні. Використовувалась в громадських акціях проти дискримінації української мови. Фото зроблене активістом ГР «Відсіч».
English: A caricature that depicts the linguistic situation in modern Ukraine. Was used in the actions of NGOs against discrimination of Ukrainian language. Translation: Russian language says to Ukrainian: "Little girl, move over! You're squishing me!" Picture made by activist of "Vidsich".
Час створення
Джерело Власна робота
Автор Громадянський рух "Відсіч" (Оксана Федько)

Ліцензування

Цей файл створений активістом ГР «Відсіч». Власник авторських прав дозволяє використовувати файл на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 3.0 Unported.

w:uk:Creative Commons
зазначення авторства
Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution 3.0 Unported
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.

OTRS Wikimedia

Ця робота вільна і її може використовувати будь-хто у будь-яких цілях. Якщо Ви бажаєте використати цей контент, Вам не потрібно просити дозволу, за умови, що Ви слідуватимете усім ліцензійним вимогам, згаданим на цій сторінці.

Вікімедіа отримала електронний лист, який підтверджує, що власник авторських прав схвалює публікацію на умовах, вказаних на цій сторінці. Лист було перевірено агентом OTRS і поміщено до архіву дозволів. Листування доступне довіреним волонтерам як ticket #2015011410013233.

Якщо у Вас є запитання щодо заархівованого листування, будь ласка, скористайтеся дошкою оголошень OTRS.


Посилання на заявку: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2015011410013233

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний08:04, 23 липня 2018Мініатюра для версії від 08:04, 23 липня 20181061 × 1051 (165 КБ)ديفيد عادل وهبة خليل 2Cropped 6 % horizontally, 7 % vertically using CropTool with precise mode. Removed border.
22:29, 5 лютого 2012Мініатюра для версії від 22:29, 5 лютого 20121123 × 1126 (180 КБ)Vidsich

Більш, ніж 100 сторінок використовують цей файл. У цьому списку показані тільки 100 сторінок, що використовують цей файл. Також доступний повний список.

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: