Файл:Drain by the road - geograph.org.uk - 1480343.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Drain_by_the_road_-_geograph.org.uk_-_1480343.jpg(640 × 480 пікселів, розмір файлу: 149 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Drain by the road The Fens are drained by a large number of man-made waterways, which allow the areas to be used for arable farming.
Час створення
Джерело From geograph.org.uk
Автор Hugh Venables
Зазначення авторства
(вимагається ліцензією)
Hugh Venables / Drain by the road / CC BY-SA 2.0
Hugh Venables / Drain by the road
Місцеположення камери52° 20′ 38″ пн. ш., 0° 05′ 18″ сх. д.  Heading=22° Kartographer map based on OpenStreetMap.Перегляньте це та інші зображення поблизу на: OpenStreetMap - Google Планета Земляinfo
Місцеположення об’єкта52° 20′ 40″ пн. ш., 0° 05′ 20″ сх. д.  Heading=22° Kartographer map based on OpenStreetMap.Перегляньте це та інші зображення поблизу на: OpenStreetMap - Google Планета Земляinfo

Ліцензування

Geograph depth small.png
Це зображення походить із колекції проекту «Geograph Britain and Ireland». Контакти автора знімка є на сторінці знімка в проекті Geograph. Авторські права на зображення належать Hugh Venables. Зображення поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0.
w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic
Зазначення авторства: Hugh Venables
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.


Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний14:39, 2 березня 2011Мініатюра для версії від 14:39, 2 березня 2011640 × 480 (149 КБ)GeographBot== {{int:filedesc}} == {{Information |description={{en|1=Drain by the road The Fens are drained by a large number of man-made waterways, which allow the areas to be used for arable farming.}} |date=2009-09-07 |source=From [http://www.geograph.org.uk/photo

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані